Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
Jak vydělávat..
Fantomas_
Zdravím,
Představuji první díl ze série "jak začít vydělávat..". Budu rád za každý like či odběr!

checkm8
Cením snahu, ale jednou stejně přijdete na to, že ty mise a huntění peněz byla jen ztráta času Smile
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
destiny-
Proc neudelas tutorial na g system ? Smile tam tiez za vyhranie zavodu dostanes nemalo odmenu , sice sa ti to neukaze nad hlavou , ale hodi ti tu sprabu do logu gangu. Skus to a uvidis ze ta to bude viac bavit ako behat tu istu trasu ktoru mas naucenu ako pes Smile
Fantomas_
Citace
SHXXTT napsal:

Cením snahu, ale jednou stejně přijdete na to, že ty mise a huntění peněz byla jen ztráta času Smile

Tahle série “jak vydělávat..” je určena hlavně pro lidi, co na serveru začínají. Chtěl bych takhle každý job ukázat jak vydělává. Každopádně díky Smile

Sloučeno 17.11.2019 13:36:
Citace
Chain_ napsal:

Proc neudelas tutorial na g system ? Smile tam tiez za vyhranie zavodu dostanes nemalo odmenu , sice sa ti to neukaze nad hlavou , ale hodi ti tu sprabu do logu gangu. Skus to a uvidis ze ta to bude viac bavit ako behat tu istu trasu ktoru mas naucenu ako pes Smile

Jak jsem již odpovídal kolegovi nad tebou. Je to první díl ze série a chtěl bych udělat video z každého jobu (série je mířena především na začátečníky). Když by byl pak zájem, tak klidně udělám videa i z g-systému, ale prvně chci zkusit natočit všechny joby. Díky! Smile
Upravil/a Fantomas_ dne 17.11.2019 13:36
Koldy
Jako věděl jsem, že jsi trochu mimo, ale aby jsi udělal tohle, tak musíš být ještě víc mimo než jsem si myslel. Snad aspoň u toho voláš s kačkou :-)
Fantomas_
Citace
Ove8 napsal:

Jako věděl jsem, že jsi trochu mimo, ale aby jsi udělal tohle, tak musíš být ještě víc mimo než jsem si myslel. Snad aspoň u toho voláš s kačkou :-)

Jako myslel sem si že máš IQ alespoň 10, ale jak vidím číslici ve tvém jméně tak jsem ti asi přidal. Co se týče videa, nevím co je na tom špatného, alespoň sem něco udělal, né jako ty. Přejmenovat se na bývalé jméno admina chce odvahu, ale jestli se cítíš jako hvězda s inteligencí menší jak opice tak proč ne. Poroučím se Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
13 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18