Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka By. [S]mexy.
UniCorN
img.tpx.cz/uploads/Smexhovizitka.png


Váš nick na serveru: [S]mexy.

Odehrané hodiny na serveru: 3400

Váš bankovní obnos: 1.000.000.000 nefalšovaných dolárků $

Nasbíráno marihuany: 0 Takové věci dětem nepatří do ruky.

Vlastním dům číslo: /

Vlastním hotel číslo: Vlastním celý hotel Empire /ploc 99

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Nikde

Můj oblíbený administrátor: Trips, ale jinak beru všechny jako bosse!

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /flip /port /e /pvydelky /cvydelky

Můj nejoblíbenější event serveru: Derby

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: NRG SkyRace

Mé oblíbené vozidlo: Inferhnus

Má oblíbená práce na serveru: Nemám přeci každej ví že jsem firmičkář

img.tpx.cz/uploads/SmexyhoWebovéinfo.png


Váš nick na webu: Smexy

Vloženo komentářů: Slabé 4 komentíky

Vloženo příspěvků ve fóru: 237

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat: http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=77596

img.tpx.cz/uploads/smexy15963.png


Jméno: [b]Leoš[/b]

Příjmení: Stromeček (pravé příjmení se neříká)

Datum narození: 5.10.1998

Věk: 21

Kontakty: FB, Server, WEB

Kraj: Pardubický

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Pár pravých zbytek falešný žebráky

Stav: Nezadaný

Zaměstnání: Řidič

Vzdělání: Vyuční List stačí

Jazyky: Čeština, angličtina, němčina,

Děti: Nemám stále se cejtím jako dospělák v děckém tělě

Kde bydlím: Asi v baráku

S kým bydlím: Máma a sestra

Sexuální orientace: Heterosexuál

img.tpx.cz/uploads/Smexy1475.png


Výška: 179,9 CM

Hmotnost: 113 KG

Postava: +- Sportovně = Vymakaná

Barva očí: Průzračně Modré

Barva vlasů: Blondýnka

Brýle: Na dálku, čím více stárnu tím méně vidím :D

Na těle mám: Mám 2 tetování [Lva + kytku] Na dalších se pracuje

img.tpx.cz/uploads/TattoLvík.jpg


Vousy: Těžkou džungli

Fotografie: img.tpx.cz/uploads/leo125.jpg

img.tpx.cz/uploads/lidisp.png


[P]ída = Pardubická legenda, známe se nějakej pátek, bydlíš kousek ode mně, vždy jsi dokázal pomoc a ožebračit spousta lidí na derby :D

PlayFour = Jsi pěkný židák, doufám že brzy dorazíš do PCE, známe se nějakej pátek, dokážeš poradit a pomoci. Doufám že naše kamarádství IRL i SP bude pokračovat dále.

DarkJan: Žebrák se kterým se znám pár let, pár krát mě odrbal ale poslední dobou se díky csgo bavíme dost ..

Kamilos = Frajer kterého znám též mrtě dlouho, nějak extra jsme se v poslední době nebavili ale dokázal jsi poradit, pomoc či už půjčit nějaké peníze viz stadion LS. Doufám že v naší partě vydržíš nadále Smile

Trips = Tak kluku k tobě nevím moc co napsat, známe se dlouho než jsi mě začal podvádět s MissNaboo byl jsi pro mě ta největší láska, ale ne sranduju jsi super kluk.. doufám že ti to dlouho vydrží a že tě ten Admin nějak nepoznamená

MissNaboo = Tak je řada i na tebe neznáme se nějak dlouho, ale co už, bydlíš ode mně kousek i když se mi to špatně vyslovuje a nechtěl bych v životě bydlet v mechově jsi super holka se kterou se dá normálně pokecat, doufám že ti to vydrží tak dlouho a že za mnou po čase Tripsík nedoběhne s brekem

Kačka = Ahoj, ahoj tebe znám taky hrozně dlouho, v jednu dobu když jsem byl malej kluk a ty mála bábovka jsme se moc nemuseli měli jsme spolu rozepře a já byl ten zaostalec co zbytečně a bez důvodu pomlouval, jsem rád že jsme se začali zase bavit.. a nebuď tak závislá na SP :*
LukyNoo
Ahoj,vizitka se mi dost libí, díky moc za to že si mě zmínil ve své vizitce. Určitě přijedu co nejdřív.
Ať se ti daří v reálném životě a taky na SP, Jsi jeden z mála kterému se dá věřit.

S Pozdravem PlayFour
Kacka
Hezká vizitka, dost věcí jsem o tobě věděla Smile Taky ti děkuji za to, žes mě dal dolů. Smile A s tím pomlouváním si hlavu nedělej, nejsi první ani poslední. :D A mimochodem, SP chodím spíše afkovat jazyk :D Hlavně ať se ti daří v reálu a taky na SP. Smile
UniCorN
Oboum velice děkuji za pěkný komentář, necht se vám daří hlavně v reálném životě, život je důležitější než hra. Jooo
Smeky99
Obnova vitizky, good. Je mě zarazilo, kde jsem já. Hlavně, že chlastat semnou to jo. :D Hezká vizitka.
UniCorN
Smekales, sám víš že já nrpiju že od alkoholu jsi tu ty viz "sp sraz 2019" samozřejmě že tě tam hodím až budu na pc Tedka ti dávám svůj sladký komentář z mobilu Mám tě rád
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12