Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Avatary - MutantSK
MutanT_
Zkúsenosti + info
Ahoj. Pár krát som skúšal robiť grafiku čiže mám zkúsenosti

Cenník

Zatiaľ robím len avatary tak tu máte cenu : Avatar = 3mg

Ukážky

img.tpx.cz/uploads/Untitled%20(5).jpg

img.tpx.cz/uploads/Grafika%20-%20Avatar.jpg

Sloučeno 11.12.2019 21:27:
Ked ma nájdete na serveru tak mi napište.
Upravil/a MutanT_ dne 13.12.2019 15:30
Arbys
chápu že ne každý je graficky nadaný, ale ten xmas obrázek je myšlen vážně? :D abys teda neřekl, tady máš nějakou konstruktivní kritiku

1) kombinace divných, moc tlustých, k sobě se nehodících fontů
2) text není vycentrovaný
3) font nepodporuje češtinu (ř), takže se místo ř nastaví defaultní font, kterej je uplně jinej
4) co je to "by mutant"? viděl jsi někdy že by si grafici na svoje práce dávali copyrighty přes pětinu celkové velikosti?
5) grafika na mobilu? jako vážně? :D nauč se to na PC, na mobilu dělaj možná tak 14 letý holky koláže na instagram
6) moc nechápu pozadí celého obrázku, jsou tam nějaké kusy dřeva a přes ně skáče motorka... to není moc vánoční téma

podtrženo sečteno, tvoje grafika určitě na takové úrovni, aby sis mohl dovolit za to chtít peníze... trénuj a až pak se pouštěj do něčeho takového, takhle budeš všem jen pro smích...
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
MutanT_
Viem. Na mobile není až toľko programov na grafiku tak to upravím.

Sloučeno 12.12.2019 17:27:
A na PC to viem robiť lepšie.
Upravil/a MutanT_ dne 12.12.2019 17:27
Hendy
img.tpx.cz/uploads/Untitled%20(3).pngimg.tpx.cz/uploads/Grafika%20-%20Avatar.jpg


Je to lepšie ako to predošlé, ale nie je to ono. Ty sa musíš naučiť robiť gify, dávať tam pekné efekty, upravovať text, upravovať obrázok, to všetko ide len sa to musíš naučiť. V akom programe robíš?
MutanT_
Nerobím to cez program Hendy ale cez pixlr.com/x/
Ondrah98
Sorry, ale je to děs... Zabralo mi asi 3 minuty to udělat stejně blbě jako ty.

img.tpx.cz/uploads/5d7b089f25bf9ae7cd2d3dd6c3c67d9c.jpg
img.tpx.cz/uploads/maxresdefault-2.jpg
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
MutanT_
Nevyzerá to skoro vôbec ako moje Ondrah98 pretože ja mám iný font/veľkosť/farbu textov než ty na tvojich pokusoch.
Ondrah98
Ty jsi to asi očividně nepochopil co? Je úplně u prdele jestli tam bude Arial, 12, zeleně nebo Comic sans, 80, tučně a růžově. Pořád je to obrázek oříznutej na čtverec s textem, kterej se tam absolutně nehodí a to je vše. A za to chceš 3mg? Navíc ten obrázek z GTA jsem musel ručně "rozpixelovat", aby byl podobně nekvalitní jako ten tvůj. Prostě je to odpad, kterej zvládne 99,9 % uživatelů tohoto portálu.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
MutanT_
Ehm... Vieš že tieto avaty sú robene narýchlo? Tu máš nejaký čo mi dal trocha zabrať.

img.tpx.cz/uploads/Untitled%20(5).jpg
sKiLL
Jen pro ukázku Mutante ti tady ukážu některé práce floWa prosimtě, protože ani on sám o sobě neřekne, že je zkušenej v grafice x)
ČUM NA TOHLE PROSIMTĚ
[img]http://superparba.eu/static/img/avatars.php/2120257126.png[/img]

img.tpx.cz/uploads/PodpisGameluner.gif

img.tpx.cz/uploads/yoistik_solid_300x300.png

img.tpx.cz/uploads/avatar_gif.gif

img.tpx.cz/uploads/yst_podpis.png

img.tpx.cz/uploads/knurlag_avatar_gif.gif

media.giphy.com/media/fnMN6QZhk33kpgSK4K/giphy.gif


Aby se neřeklo, tak mi teda udělej nějakej avatar x) Všechno nechám na tobě, jenom text buď "borec" nebo "sKiLL", co se ti tam víc hodí Smile
Ondrah98
Citace
MutantSK napsal:

Ehm... Vieš že tieto avaty sú robene narýchlo? Tu máš nejaký čo mi dal trocha zabrať.


Tak ty se prezentuješ něčím, co je tak strašný, že sis vymyslel výmluvu, že to "bylo na rychlo". A chceš za to platit? Facepalm
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
MutanT_
Boli to ukážky ondrah.
Ondrah98
Ukázka, tedy vlastně reklama. Něco, co mě má nalákat, aby si zakoupil tvůj produkt. A ty tam dáš prostě obrázek s nehodícím se textem a divíš se, že tě někdo kritizuje? Prostě absolutně nevíš a seš tou "tvorbou" akorát pro smích. Pravda bolí, ale říct ti to někdo musím tak si to přiznej a nevymýšlej výmluvy na to, že prostě absolutně neovládáš to, co nabízíš.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
MutanT_
sKill tu to máš a dúfam že sa páči (P.S Chcel som to urobiť krajšie a dodať tam gify len moja stránka na grafiku nepodporuje GIF. Ked tak mi porad program.


img.tpx.cz/uploads/Untitled%20(6).jpg
Rich
Čau, grafiku ti odporúčam robiť v adobe photoshop, tam sa nauč s tým pracovať, je tam myslím viacej možností ako v pixlr.
Pixlr je v pohode a dá sa tam tiež niečo, ale z môjho pohľadu to neslúži na robenie grafiky a zarábanie na tom.
Inak asi by ste tu nemali hádať, keď na to ten topic neslúži, aby ste neporušili zbytočne pravidlo offtopicu. :D
Prajem veľa šťastia, nauč sa robiť vo photoshope a ak máš záujem robiť grafiku, tak sa určite dostaneš ďaleko. Smile Pekný víkend.
MutanT_
Dakujem Rich aj tebe prajeme pekny víkend Smile
Hendy
Určite je pixlr na hovno s prepáčením. Nauč sa robiť v adobe photoshop, najlepšie podľa tutoriálov lebo v pixlr je málo možností oproti photoshopu a je to na nič.

//A už len to, že do ponuky napíšeš ,,takže mám zkusenosti", tak to by som radšej dal preč. Ako nič v zlom, ale musíš sa grafiku naučiť robiť, ak to chceš samozrejme.
Upravil/a Hendy dne 13.12.2019 17:59
MutanT_
Okej no ale doporuč tutorial lebo neviem nájsť ten pravý na moju verziu photoshopu. (P.S Verzia sa volá : Adobe Photoshop CS6)
Hendy
Existuje mnoho cracknutých photoshopov a ty si ich môžeš stiahnúť. Ja napr. používam Adobe Photoshop CC 2015. Je to síce zastaralá verzia, ale má to všetko ako napr. CC 2019, ale okrem 3D.
MutanT_
Ja mám napr. Adobe Photoshop CS6
Upravil/a MutanT_ dne 13.12.2019 18:36
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13