Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Avatary - MutantSK
Hendy
To si už ty musíš nájsť pretože neviem na čo presne chceš tutorial (efekty alebo čo).
Jertn
Citácia
MutantSK napsal:

Okej no ale doporuč tutorial lebo neviem nájsť ten pravý na moju verziu photoshopu. (P.S Verzia sa volá : Adobe Photoshop CS6)


To je tak těžký napsat na jůtub " Adobe Photoshop CS6 tutoriál" ?

Určitě ti to najde dost o tom, jak začít.
Hendy
Ešte dodám

Citácia
Rich napísal:

Inak asi by ste tu nemali hádať, keď na to ten topic neslúži, aby ste neporušili zbytočne pravidlo offtopicu


Akože my sa nehádame, ale pomáhame mu a radíme mu.
OcoNneR
Ahoj, to co ty robíš tak za to si z mého hlediska nic účtovat nemůžeš, já jsem podřadný grafik ale toto co děláš ty je hrůza, promiň. To co ti tu kluci píšou tak toho si važ. Začínal sem stejně jako ty ale ty webový "photoshopy" stojí za nic a lepší je dělat grafiku v nějakém programu. (Já mám adobe photoshop cs6) a stejně si myslím že moje grafika stojí za starou belu Smile)
MutanT_
Mám ten istý photoshopa začínam sa na ňom učiť.
DayRider
Citácia
MutantSK napsal:

Mám ten istý photoshopa začínam sa na ňom učiť.


Pokud se teprve učíš, nechápu v tom případě proč nám to tu "cpeš"... Já si taky přes dlouhé večery zkouším něco zmastit, ale alespoň hledám inspiraci u lepších nebo to hned nedávám na internet ještě za nějakou cenu... Podívej se např. na moje nadpisy na vizitce... nejsou složité, kýčovité a byly hotové za pár minut a nepotřeboval jsem k tomu nějakou template stránku nebo podobné blbosti... stačí použít kreativitu a nějakej ten cit Smile
img.tpx.cz/uploads/rychlejselfouter.png


↓ Vizitka ↓

img.tpx.cz/uploads/giphy1688830049.gif
MutanT_
Okej no radšej už lock sKill poprosím xdd
Yoistik
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18