Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Huawei p30 Lite - roztrieskal som zadok
Diana
čaute, no nadpis hovorí za všetko, pretože huaweiaci sú mimozemšťania a zadnú časť mobilu dali zo skla a omylom mi mobil parol. čo mám robiť prosím vás, dá sa žiť aj s tým a kúpiť si obal? ehm mobil som nedostal na Vianoce, mám ho dlhšie nebojte :D kúpil som si náhradný diel, ale je asi zložité vymeniť ten zadok, musím dať do servisu alebo aj sám to dám?

Sloučeno 25.12.2019 15:17:
všetko funguje aj foťák aj odtlačok prsta
Upravil/a Diana dne 25.12.2019 15:17
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Barty
Zdravíčko,
to je tak když se nosí telefon bez obalu že :D Doporučuji si koupit nějaký pevný obal na záda toho telefonu především. Dle mě je to skoro stejné jako když ti praskne tvrzené sklo na display. Dá se s tím normálně fungovat a telefonu by to nemělo nějak uškodit. Takže kdyby si koupil zadní obal, tak si myslím že se nic nestane. Koukal jsem a i to zadní sklo by se samozřejmě dalo vyměnit. V některých pobočkách které se specializují přímo na mobilní telefony by ti měli to zadní sklo v klidu vyměnit. Smile
Diana
lock, ďakujem.

Sloučeno 09.02.2020 00:19:
tak lockne to niekto?? IT poradcovia haló? xd
Upravil/a Diana dne 09.02.2020 00:19
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
TripS
Ja to locknu Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19