Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
checkm8 vizitka
Humenne
Vizitka dobrá farby dobre je to zaujímavé nenudí to človeka, mam ta rad a dik že som si s tebou mohol zahrať Srdce pro tebe
checkm8
Vizitka dobrá farby dobre je to zaujímavé nenudí to človeka, mam ta rad a dik že som si s tebou mohol zahrať Srdce pro tebe


Právě jsem to editnul do nové formy ;) Taky sem rád že jsem s tebou mohl hrát, snad ještě někdy zahrajem Kamarádi


// Změna nadpisů
// Informací
// Fotek
// Videi
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Conway
najlepsia vizitecka co som kedy cital tak dobre som sa nezasmial uz dlho na ziadnej, hlavne tie prirovnania Nemůžu typek moc v pohode, lokalny miliardar a o***avac kasin :D diky za oznacenie a prajem vela uspechov hlavne IRL aj na SP :-D
sachmats
čaw šut, vizitka na frajera paradne farby, fotku si zabil cisty cawo diky ze mozem byt v gangu aj ked som postih ale ta co už no. cscs
destiny-
Jako nejlepsi sef gangu zejo Kappa, vobec niesom lepsi Smile Gang mame v topu, vizitka tky v topu, takze co viac si priat? Dufam ze to s gangom dotiahneme daleko Smile glhf
Anonym
Asi jsem trochu zaspal, ale krásně napsaná žádost, pro mě jsi hráč prostě.... Je s tebou sranda, ale ta tvoje sranda občas tady dokáže zamrzet, ale ve většině případů se fakt zasměju, doufám, že tě na SP uvidím ještě dlouho, protože mě bavíš. :D Hodně štěstí v životě a nauč se sawnit, čau.
Octavia
Čauves kámo, strašně se mi líbí to zpracování barev. Strašně moc cením, že ty ceníš Travise :D Jinak díky za zmínění, ať se daří ! Srdce
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
South
Cs Šut, pekná vizitka, máš pekného hauka <33. V gangu s tebou sranda, keď nezaspíš a neblokneš nás všetkých na štarte tak aj dobre jazdíš a už sa teším, keď zas poťahám grkaCooljazyk Gl irl aj na SP Smile
checkm8
Conway: Dík ty žumpo, tobě tobě taky ať se daří Srdce
Mats:diky moc, škoda že si postižený Sad
Shack: <3 gang sme dotáhli do banlistu já myslím že f topu Palec nahoru :D
phyte: Sranda musí být i kdyby tě na nože brali :D Dik za koment bro, sawny nepotřebuji umět, mám ab Kuju pikle Na SP se uvidíme leda v /bany protože jsme prokletí *DEVIL*
Octavia: Já cením tebe ochcávko Srdce
Totoker: Už umíš ten skok ? ;)
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
nurFer
Zdarec ty žumpa :D , nový štýl vizitky je dope, z vizitky som sa dozvedel dosť veľa vecí napríklad to, že si hetero*11*

Poznáme sa z gangu kde sme taká malá "rodinka" a musím uznať že až tam som zistil aký týpek si, dovtedy som si myslel že si len bugger a rád robíš neplechu :D pomôžeš keď niečo potrebujem a to sa dnes moc nevidí, a dík že som napísaný tam dole, cením ;)
Kompre
Čus šut, vizitka vyzerá z grafickej stránky dosť dobre, aj som sa dozvedel čo to o tebe...
Kedysi sme sa nebavili skoro vôbec, teda vlastne vôbec, až kým som neprišiel do gangu, a tam som zistil, že si celkom v pohode týpek...
Takže asi tak no. Chcel si komentík, tu ho máš. ;)
Dík za označenie vo vizitkePalec nahoru a GL jak v hre, tak aj irl. Smile
Ad4M_
No tak čus, vizitka vypadá popi...dobře. Dík za označení žejo. Někdy semnou asi ztratíš nervy, ale dík za místo v gangu 😀.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
destiny-
Ježíííš, to je ten slabej co ma stale nahana na drogy i ked dobre vie, ze sa vykotim s tym :kappa:. Ale ne, si mega moc sef, diky za vse co som s tebou za tie 2 - 3 roky prezil a nelutujem ze som ta spoznal. Jo a skus ma kicknut z gangu a spravim ti z hlavy čalamadu.
Twixo38
Nerád sledujem vizitky na základe tej hlúpej osnovy, ale u tejto som sa musel zastaviť, pretože sa mi ľúbilo grafické spracovanie, hlavne ten úvodný text. Jednoduché, prehladné a pekné Palec nahoru
Ladislavxd7
Pěkná vizitka Gl jak na SP tak v životě Pro štěstí
img.tpx.cz/uploads/ezgif-5-4cbecbca55.gif
Yoistik
Přesouvám mezi hráče

Ať daří v životě Hi
destiny-
Ty vole 88 888 dolacu jo? To ti vydelal pracak nebo? Kill u a draci by sa mali od teba ucit Svatý Juda
checkm8
To mi tvoje máma dala na mikuláše Santa
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Presúvam medzi AT, blahoželám k postu Boss doporučujem začať jazdiť tie misie ak máš záujem o kariérny rast Peňažky
ty klaunik #)
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21