Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » PC poradna » Viry
 
Asi vírus..
boutchouk
Dobrý večer. Chcel by som sa spýtať či by ste mi niekto neporadili, keďže mám problém v každom prehliadači. Keď zapnem PC, a nechám ho poriadne rozbehnúť(5-15 minút) tak sa mi medzi tým zapne Google Chrome/Operu, s nejakým odkazom na stránku napr.: https://ctrlv.cz/zXWS
A neviem čo s tým mám robiť. Tento problém mám už asi tri dni, skúšal som aj podľa nejakých videí, dokonca som moj pc prebehol s Malwerbytes.. Ale nepomohlo to.. Ten "pop up" mi preruší aj zábavu na SuperPařbě.. Keďže hrám hrám, a zrazu mi otvorí to okno..

Ďakujem.
-boutchouk
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Vymaž súbory cookie poprípade preinštaluj rovno celý google chrome
ty klaunik #)
boutchouk
Heh,Google predinštalovaný už bol 2x.. ale teraz som to zase prebehol Malwarebytes... Keď tak v on ti napíšem ako to skončilo ????
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Na malwarebytes by som sa nespoliehal, keď to bolo pred 3 dňami, spomenieš si čo si asi tak približne robil predtým ako sa ti to začalo objavovať ? Otvára ti to stále rovnakú stránku alebo je to náhodné ?
ty klaunik #)
boutchouk
Pokiaľ máš ts3 tak by som ti to tam vysvetlil.. ale 12m dozadu som dával skenovať a zatiaľ ani jeden vírus a ani jedna stránka sa mi neotvorila

Sloučeno 10.01.2020 21:30:
Keďže asi každých 10minut sa mi otvorila nejaká stránka
Upravil/a boutchouk dne 10.01.2020 21:30
esx_exiteye
Já měl něco dosti podobného, stahoval jsi nějaké MP3 přes internetové convertory, nebo celkově jsi byl někde kde jsi musel povolovat věci na stránce? (Většinou menší okénko "chcete bla bla bla" a je tam ano a ne) pokud si to přijal tak to může být tím, jak jsem řekl, nejčastěji je to na internetových youtube convertorech, nebo třeba na stránkách typu "sledujufilmy.cz" atd atd..

Tedy, použil jsi nějakou z těhto stránek, či stránky na jejich styl?
boutchouk
Dojdi na SP tsko som tam za 10minut
Upravil/a boutchouk dne 10.01.2020 23:31
reinz
To je klasický popup okno, který skáče potom, co na stránkách, který vyjmenoval exit nabízej "Povolit zobrazování nových oznámení." - "Ano / Ne", jestli to už povolil, tak v nastavení chromu je sekce notifikace/oznámení a tam je seznam stránek, který jsou povolený.. To okno skáče např. u fb, když ti někdo napíše zprávu, u stránek tohohle typu jakmile proběhne nějaká aktualizace zboží atp. Reinstall chromu ti nepomůže, protože máš asi zaplou synchronizaci zařízení, soudím podle toho přihlášenýho účtu na chromu - pamatuje si to nastavení a všechno to dá při instalaci do stavu, ve kterým to bylo naposled. Takže akorát tu stránku ze seznamu vymaž nebo změň na blokovaný.
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
esx_exiteye
Věc vyřešena, okna již nevyskakujou případné další řešení také bylo s hráčem probráno.

Moderátor může pravděpodobně Lock!
Upravil/a esx_exiteye dne 11.01.2020 00:26
boutchouk
Až na to že ja som stiahol jednu vec a potom mi to stiahlo adware... A na takých stránkach ako vymenoval ExiT. Som nebol a ani to tam nepovolujem...
reinz
To je pak těžký někomu radit, když si pamatuje, co dělal, ale nenapíše to.. A pak čeká, že to za něj někdo vyvěští Smile 200iq boy
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
boutchouk
Tak sorry že som si myslel že to bude niečím iným... A nie tou vecou...

Sloučeno 11.01.2020 09:14:
Poprosím o Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18