Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vojenská základňa LV
Heno
img.tpx.cz/uploads/wakawakaee.gif


Vítam ťa pri vizitke firmy Vojenská Základňa Las Venturas.

Sabaton - The Last Battle

img.tpx.cz/uploads/nmuzh.png

Naša firma sa zaoberá jobom ... chvíľka napätia ... jobom pobrežná stráž... haha, veľmi vtipné, nie?

Firmu sme odkúpili od hráča Fantomas_ dňa 25.05.2020 po necelej 2mesačnej pauze.

Firma sa nemôže zaoberať ničím iným, ako jobom vojak. Našim najväčším poslaním je lov teroristov alebo ostatných neposlušných hráčov s WL.

Ak nie je dostatočný počet hráčov s WL alebo robíš len narýchlo body, tak môžeš jazdiť misie "Zajistit oblast".

Firmu nájdeš pomocou príkazu /cloc 4, priamo v areáli vojenskej základne v Las Venturas.

Plat v našej firme je 95%. Ak máš pocit, že si pre firmu niečo spravil a nie si u nás iba 2 dni, kľudne si môžeš napísať o väčší plat.

Základná hodnosť je Flotila. Ak vo firme plánuješ ostať dlhšiu dobu, tak si môžeš požiadať o vlastnú hodnosť.

Pravidlá nemáme nejaké špecifické. Stačí byť aspoň trochu aktívny a správať sa ako človek.

img.tpx.cz/uploads/trhbd.png

img.tpx.cz/uploads/heno-removebg-preview.png

Fešák Heňo
img.tpx.cz/uploads/heno.jpg

img.tpx.cz/uploads/nightmare-removebg-preview.png
Dentálny hygienik NIGHTMARE
img.tpx.cz/uploads/janco787.jpg

img.tpx.cz/uploads/nurfer-removebg-preview.png

Pehatý nurFer.
img.tpx.cz/uploads/ugly.jpg

img.tpx.cz/uploads/adam-removebg-preview.png

Buchtička Adam
img.tpx.cz/uploads/adam.jpg

img.tpx.cz/uploads/trzjuk.gif

img.tpx.cz/uploads/cooltext349664592110009.png

img.tpx.cz/uploads/cheetahhirjgokk.png

img.tpx.cz/uploads/cooltext349664719192422.png

img.tpx.cz/uploads/infernusfrseoad.png

img.tpx.cz/uploads/cooltext349664822147892.png

img.tpx.cz/uploads/NRG-500plplofko.png

img.tpx.cz/uploads/cooltext349664954399629.png

img.tpx.cz/uploads/sultanfdse.png

img.tpx.cz/uploads/cooltext349665141481137.png

img.tpx.cz/uploads/sandkingqqqcfe.png

img.tpx.cz/uploads/cooltext349665043746423.png

img.tpx.cz/uploads/police%20mavericklplpclplc.png

img.tpx.cz/uploads/zjjzh.png

Časom doplníme

img.tpx.cz/uploads/zjbffd.gif

Tu sa budú postupom času pridávať rôzné momenty z lovov atp.

VZLV


Ďakujeme za prečítanie vizitky. Radi ťa u nás privítame!

Za nádpisy ďakujeme hráčovi Mikyi.
Upravil Heno dňa 27.05.2020 21:41
Moravsky_kluk
Good vizitka. At se daří
Lukyna
Hezká vizitka ať se firmě daří a tobě taky někdy tam určitě zavítám
Ad4M_
Děkujeme chlapci, určitě budete vítáni.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
NIGHTMARE
Veľmi pekná vizitka,síce vojak neni moc job pre mňa ale určite sa niekedy zastavím. Prajem veľa šťastia s firmou chalani Ratatata
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Heno
Citácia
JancO_ napsal:

Veľmi pekná vizitka,síce vojak neni moc job pre mňa ale určite sa niekedy zastavím. Prajem veľa šťastia s firmou chalani Ratatata


Ja dúfam, že sa u nás nezastavíš a budeš naďalej jobom bezdomovec. Aj tebe veľa šťastia, ale nie s firmou, pretože ty firmu mať nikdy nebudeš.
vajcak
top vizitka chlapci krasne vedenie nech sa firme dari
NIGHTMARE
Citácia
Vajcak napsal:

top vizitka chlapci krasne vedenie nech sa firme dari

diky moc starý, aj tebe nech sa darí Na wécku
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Ben_
Vizitka jedna z najlepších, pekne sa s ňou heňko vyšantil. Čo k firme no tak to dúfam že vám vydrží aspoň tak dlho ako Pantherovi :D niekedy sa určite zastavím
iloveyou
Krasna vizitka co viac dodat to vedenie :OOO no nic inde uz asi nepojdem dam vypoved z tej pobreznej straze a idem kuvam chlapci
nurFer
Vizitka pekná, majitelia v pohodičke ale osobne by som to premenoval na Verdi základňa LV. :D
NIGHTMARE
Citácia
nurFer napsal:

Vizitka pekná, majitelia v pohodičke ale osobne by som to premenoval na Verdi základňa LV. :D

diky stary ale ja osobne by som dal najradšej Esko Zakladňa LV
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
TripS
Zdravičko tak abych nebyl za pipika :D Vizitečka krasná dost funny nadpisy což se je + firma totalně v pohodě majitel je akorat trochu maďar ale jinak cajk vše Boss
NIGHTMARE
Citácia
TripS napsal:

Zdravičko tak abych nebyl za pipika :D Vizitečka krasná dost funny nadpisy což se je + firma totalně v pohodě majitel je akorat trochu maďar ale jinak cajk vše Boss

:D :D :D Maďar mi napíše češko čo má rad uhorku (okurku) v cheeseburgery Nasraný. Ďakujem v mene celej firmy a dúfam že sa ešte vrátiš ty turista Hunter
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Heno
Citácia
Ben_ napsal:

Vizitka jedna z najlepších, pekne sa s ňou heňko vyšantil. Čo k firme no tak to dúfam že vám vydrží aspoň tak dlho ako Pantherovi :D niekedy sa určite zastavím


Ďakujeme Ben :D Budeme sa snažiť aby nám vydržala minimálne toľko, čo Pantherovi :D Určite sa zastav budeme len radi.
R34
Skvela vizitka , Heno sa s nou pekne pohral , vyborna firma všetci v nej su poriadny killery aj ja hej :D dufam že firma čo najdlhšie vydrži Díky :D
LukyNoo
Zdravím, vizitka se vám hodně povedla. Jelikož jsem ve firmě musím říct ze je tam super kolektiv a dobra komunikace. Doufám ze vám firma zůstane dlouho.Jojo
AndreW_
Hi
Vo firme pôsobím pár dní a tak si teda dovolím vyjadriť sa k vizitke ale taktiež aj k firme samotnej. ;)
Čo sa týka vizitky, vidím..., že na nej si si dal záležať a vyhral si sa s ňou a to sa mi páči a cením si to keď to nie je odflaknutá robota ale dá si na tom človek záležať Smile Takže po tejto stránke ťa chválim Smile
K firme.., no čo k tomu povedať.. Proste super firma ktorá ma super vedenie, skvelý kolektív.., teda nebudeme si klamať., že sa občas sa nejaká výnimka nenájde v podobe hádzania dymovnic po hráčoch s WL ako povedal Janco ale to nič :D keď si takéto prípady odmyslím, tak podľa mňa je to na dobrej úrovni ;) Job je to taktiež fajn s viac než slušným zárobkom keď sa človek snaží Smile Vo firme určite ostanem s vami čo najdlhšie ;) To by bolo asi tak všetko. Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14265

Skull SP player since 2012 Skull
Tester team SP since 2020
Yakuza LV Member
NIGHTMARE
Samo - Ďakujeme ti moc za komentár, máš pravdu Heňo sa s ňou vyhral jak ja s jeho sestrou minule. Škoda že už si u nás neni vo firme, bol si dobrý člen.
PlayFour - Náš milovaný zástupca s ''kľudnou povahou'' taktiež ti ďakujeme za komentár na vizitke. Nemožno zabudnúť na to že si náš zástupca a o firmu sa staráš super Dáme si jedno nee? . Dúfam že nás vo firme ešte čaká veľa spoločných mesiacov a zas nás neleftneš.
Andrew - Môj starý vojenský / teroristický kolega. Som veľmi rád že som ťa po dlhšej dobe presvedčil aby si sa k nám pridal. Sám hovoríš že toho neľutuješ. Ako môj dlhoročný kamarát si sa ihneď dostal do vedenia firmy, inak by to proste nešlo. Za tých pár dni si predviedol že sa o firmu dokážeš starať výborne a to ma teší. Taktiež dúfam že nás čaká ešte veľa spoločných mesiacov a prášenie teroristov Hunter
Upravil NIGHTMARE dňa 16.03.2020 19:25
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
fanatykk
Parádna firma s parádnym kolektivom. Som rád že môžem byt jej súčasťou.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online