Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Diskusné fórum » Ostatní » Videa
 
Vyděláváme 137k za 2,5 minuty?
Fantomas_
Hodně lidí si myslí, že job rozvažeč pizzy je mrtvý. My jakožto firma Pizzeria Del-Dio vám chceme ukázat, že je tenhle job mrtvý neprávem!

Více zde:

reinz
Jakmile to uvidi atomas, tak budes rad, kdyz si vydelas na zaplaceni projetyho paliva a o 137k budes moct akorat tak snit..
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Hendy
A aký koef si mal? Pretože na koefe veľmi záleží lebo ak si mal vernostný bonus napr. 50%, tak je logické, že budeš mať vyšší koef a aj odmeny vyššie.
Fantomas_
Citácia
HenDy napsal:

A aký koef si mal? Pretože na koefe veľmi záleží lebo ak si mal vernostný bonus napr. 50%, tak je logické, že budeš mať vyšší koef a aj odmeny vyššie.


Konkrétně tady jsem měl bonus 20%, a koef jsem měl 4.162. Zapomněl jsem to do videa dát. Ale když si vemeš v potaz to, že při koefu 2.500 dostaneš 78k za 2.5 minuty ježdění? Tak i tak se to vyplatí, ještě když takový malý koef máme tak do 3 hodin odpoledne, pak už je koef vysoký kvůli konvojům jiných firem. Za průměrný koef dostaneš vždy 100k+. Takže se určitě zastav!

Sloučeno 21.02.2020 08:24:
Citácia
reinz napsal:

Jakmile to uvidi atomas, tak budes rad, kdyz si vydelas na zaplaceni projetyho paliva a o 137k budes moct akorat tak snit..


Nevidím důvod, proč by to měl snižovat. Nebo si snad myslíš, že nemá přehled o odměnách? Pokud vím tak vzorec je pro všechny firmy stejný.
Upravil Fantomas_ dňa 21.02.2020 08:24
checkm8
Citácia
Nevidím důvod, proč by to měl snižovat. Nebo si snad myslíš, že nemá přehled o odměnách? Pokud vím tak vzorec je pro všechny firmy stejný.


Cca před půl rokem se pár chalanu rozhodlo že založí pizzaře a začali jezdit konvoje v 20 lidech, no a o týden později jim atomas snížil odměny, protože mu v tabulce vyskočilo hlášení že job vydělal víc než normálně. Takhle to tady funguje.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Hendy
Citácia
FNTMS_ napsal:

Citácia
HenDy napsal:

A aký koef si mal? Pretože na koefe veľmi záleží lebo ak si mal vernostný bonus napr. 50%, tak je logické, že budeš mať vyšší koef a aj odmeny vyššie.


Konkrétně tady jsem měl bonus 20%, a koef jsem měl 4.162. Zapomněl jsem to do videa dát. Ale když si vemeš v potaz to, že při koefu 2.500 dostaneš 78k za 2.5 minuty ježdění? Tak i tak se to vyplatí, ještě když takový malý koef máme tak do 3 hodin odpoledne, pak už je koef vysoký kvůli konvojům jiných firem. Za průměrný koef dostaneš vždy 100k+. Takže se určitě zastav!


Akože ja som sa pred pár mesiacmi snažil rozbehnúť firmu pizzarov, ale nevyšlo mi to a tiež som mal podobne pri koefe 2.5 okolo tých 78k. Inak k videu ešte.. celkom dobre urobené. Držím palce s firmou. ;)
Tearsko
Citácia
SHXXTT napsal:

Citácia
Nevidím důvod, proč by to měl snižovat. Nebo si snad myslíš, že nemá přehled o odměnách? Pokud vím tak vzorec je pro všechny firmy stejný.


Cca před půl rokem se pár chalanu rozhodlo že založí pizzaře a začali jezdit konvoje v 20 lidech, no a o týden později jim atomas snížil odměny, protože mu v tabulce vyskočilo hlášení že job vydělal víc než normálně. Takhle to tady funguje.

Pred pol rokom cca sa myslím menil systém vyhodnocovania odmeny (vtedy sa sťažovali napr piloti na malé odmeny) , inak majú všetky joby momentálne stejný základný zvorec pre výšku odmeny v CP misii, takže neviem odkiaľ si vzal takéto info. Žiadny job to zatiaľ nemá upravené na mieru.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
13 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22