Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
European Transport
Yoistik
img.tpx.cz/uploads/EuTrbmikyi1.gif

img.tpx.cz/uploads/etscreen2.png


Vítám všechny čtenáře této firemní vizitky na firmu European Transport. Takže se pohodlně usaďte, vemte popkorn a pustíme se do toho.


img.tpx.cz/uploads/EuTrbmikyi2.gif


Příběh začíná při koupě firmy. Firma byla odkoupená dne 8.3.2020 od hráče [P]ida s názvém firmy Fed Ex. Firma měla sídlo na severu Las Venturas, na parkovišti golfového hřiště. Náš první plán byl přejmenovat a přemístit firmu. Přejmenování byla hračka a název byl zvolen European Transport, ale větší problém byl s přemístěním. Po odkoupení se resetovali firemní body, což znamená že jsme nemohli ovládat firemní vozidla, takže jsme ty vozidla nemohli zaparkovat na novém místě. Zkusili jsme poprosit hlavní administrátory, jestli by nám s tímhle problémem nepomohli, ale oni nám řekli, ať si to najezdíme sami. Vyhrnuly jsme s TripSem rukávy a začali jezdit. Bylo potřeba najezdit cca 23,000 firemních bodů. Během pár dní nám přišli na pomoct hráči SharK, AntiS., eSdzi. a pár dalšich hráčů. Jezdili jsme přes 12h v kuse, ale po týdnu a půl jsme to měli naježděné a mohli jsme firmu přemístit. Důvod přemístění byl, že mise v LV se jezdila s přetížením a nemohla se použít /misevw, takže několik misi nám hráči zničili a druhý důvod byl, spojit convoye s firmou San Andras Transport a uspořádat obrovské convoye, které se nám i povedli.


img.tpx.cz/uploads/EuTrbmiiyi3.gif


Sídlo firmy se nachází nad letištěm SF, v oblastí Easter Bay Chemicals, pro lepší zaměření - /cloc 39. Naše firma se zabývá zaměstnáním Řidič Kamionu, takže je potřeba k tomuto povolání řidičský průkaz C + E. Firemní mise je /mise 6900 7000 (2. řádek bez přetížení). Dále se jezdí pravidelné denní convoye, které jsou napsané v pravidelné zprávě ve firmě. Dále vlastníme dvě firemní benzínky. Máme je vždy hezky po cestě a nemusíme jezdit někam daleko. Jsou to Tierra Robada Benzína (/ploc 49) a Flint Country Benzína (/ploc 50)


img.tpx.cz/uploads/EuTrbmiiyi4.gif


Majitelové firmy jsou Yoistik, TripS a Eminem. Dále s firmou pomáhají a spravují zástupci SharK, AntiS. a Ben.


img.tpx.cz/uploads/EuTrbmiiyi5.gif


Po přichodu do firmy každý člen obdrží defautlní hodnost • Trucker a plat ve firmě je stály 97#. Je tu také možnost dostat vlastní hodnost, stačí jen napsat vedení firmy.


img.tpx.cz/uploads/EuTrbmiiyi6.gif


Naše firemní garáž je obrovská a velice bohatá. Vlastníme

11x RoadTrain

10x Article Trailer

1x Cisterna

2x Sadler

2x Boxville





Tímto moc děkujeme za přečtení této firemní vizitky a doufáme, že se vám líbila a třeba se jednou zastavíte.

Upravil/a Yoistik dne 26.03.2020 02:12
Kubon
Ahoj, vizitka je dost dobrá, ty nadpisy jsou boží. Smile a barvy dobře vybraný.
Ve firmě jsem byl týden a půl a za tu dobu jsem zažil hromadu zážitků.
Určitě všem doporučuji se stavit a otročit pro Yoistika a Tripse.
Jo a při spamování ve firemním chatu, že chcete prémie tak to funguje takže kdo chce prémie spamujte.Spam
Kawa
Cc, firma plna zabijaku. Rozvazat piko po mape je fun. Velke $$$$$$$$$$, sampioni jazyk
Czech_
Čau,
konečně nějaká normální firma, která "neválčí" s ostatními kamioňáckými firmami. Je fajn, že chápete, že táhnout za stejný provaz je lepší než se navzájem ničit a jinak urážet. Dá se s vámi normálně komunikovat, a proto i jezdíme ty velké convoje, a přestože je nás v convoji tolik(lidi z 3 různých firem)
, tak je na vás spolehnutí a jste ohleduplní a nijak se nestresujete, když dlouho čekáme.

Těším se na další společné convoje a snad se nestane nic, co by nám tento vřelý vztah mezi firmami překazilo.

Vizitka je jinak pěkná. Modrá a bílá asi jedny z mých nejoblíbenějších barev, které podle mě k sobě ladí skvěle. Texty pěkně napsané, a ani jsem popravdě nevěděl, co vše jste museli obětovat kvůli firmě....

tak doufám, že vám vydrží dlouhoo a budeme mít ještě hodně srandy.

S pozdravem Czech ze SAT.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Hendy
Ahoj Yoistik,

vizitka veľmi pekná, vybral si nádherné farby.
Čo sa týka firmy, tak som rád, že jazdíme spoločné convoye, aj keď to je pre Czecha a niekedy pre mňa ťažké zrealizovať, pretože písať do firemného chatu a team chatu, že /cj na toho, pýtať sa, že kto ide atď atď... :D

Každopádne ste strašne dobrá firma, ktorá nemá s nami žiadny problém, takže som rád.
Veľa šťastia s firmou a nech Vám dlho vydrží! ;)
Ben_
čau Paťo vizitka top a konečne si aj ty už niečo kúpil, som rád že práve kamioňakov a čo je najlepšie že naša crew je zase spolu #zagzovci
EM1N3M
Firma sama o sebe nič moc žiadne konvoje a tak. A čo sa týka vizitky nepáči sa mi ale dam ti ešte šancu ak spraviš konečne gang vizitku.Boss
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Yoistik
_Kubon_ - Děkujeme za krásný komentář a s tím vyplácení prémii platí jenom pro tebe, takže pozor na to :D

Kawa - Čauko, je mi jasné, že jsme zabijáci. Děkujeme za koment.

Czech_ - Ahoj. Jsem rád, že to tak vidíš a bereš. Opravdu se snažíme spolupracovat s firmami a táhnout za jeden provaz. Nakonec to bylo i vidět u toho mega convoye a jsem rád, že se nám opravdu povedl a též doufám, že zažijeme ještě spoustu takových convoyu. Jinak jsem rád, že se ti slazení barev líbí, osobně se mi to taky neskutečně moc líbí.

HENDY - Čau Hendy. Jak už jsem psal u Czecha, jsem rád, že se všechny firmy taháme za jeden provaz a jde vidět i výsledek toho. Dokážu si představít jaká to je těžká práce zorganizovat všechny tři firmy a vím, že to je i o nervy. Ale vy jste jedničky a zvládáte to.

Ben_ - Čauko Ben. Děkujeme za krásný komentář a sám jsem rád, že zrovna ty jsi ve firmě. Jak říkáš...Zagzovci zase spolu.

EM1N3M - Já vím, jaký majitel, taková firma :D Jsem rád, že ty convoye ani moc nejezdíš a hrabeš $$$ jen z firemní kasy. Na gang vizitce se už pracuje, to se neboj.
Kacka
Yoistikuu nádherná vizitka, fakt mega pěkná. Věřím, že ty a Trips tu firmu tak rozjedete a bude jedna z top! Smile Hlavně si jí nechte a neprodávejte, byla by to škoda. Takže ať se vám daří! Smile
Baseball
Normálně tyhle vizitky moc nekomentuju, ale ty nadpisy, zejména ten první, ty jsou prostě úžasný!

Moc hezká vizitka, hodně štěstí s firmou.
TripS
Kacka - děkujem moc neboj neprodame děkujem ještě jednou

Baseball - Děkujem tobě taky na adminovi king
Moravsky_kluk
Vizitka se vám povedla dost dobře. Ty nadpisy a tak jsou mega i dobrý příběh jak ste k ní přišli.
Přeji hodně štěstí s firmou.
TripS
Citace
Moravsky_kluk napsal:

Vizitka se vám povedla dost dobře. Ty nadpisy a tak jsou mega i dobrý příběh jak ste k ní přišli.
Přeji hodně štěstí s firmou.


Děkujem moc <3 tobě taky hodně štěstí king
Laurinka
Ajeje Yoistik si dal na tom hezky zalezat Smile, supr cupr..tak lidicky soupejte k nam at vas tam vecer vidim!! :D
Yoistik
Firma prodaná, takže Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14