Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Avater
UniCorN
Ahoj kamarádi, měl bych na vás prosbičku, požadují od vás avatara, o co jde? Jde o to že na obrázku by jsem chtěl nějakou pěknou slečnu, a pod tim v nějakém pěknem stylu písma napsáno Smexy a nejlepe nějakou červenou barvou.

Kolik nabízím, to je pouze na vás čím lepší a lépe provedené tím více peněz, peníze nejsou vůbec problém. Kdyby jsi měl jakékoliv dotazy ozvy se. Díky
Diana
Čau, páči sa.

img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Dush3yo
Ahoj, toto ber spíš jakožto pokus. Ale pokud bych to náhodou vyhrál, tak peníze předej Kačce, já již nehraji a neplánuji začít.

img.tpx.cz/uploads/smexydekashi.png
Diana
No čo lubi sa ti to ti či ako? Nenapísal si, mám niečo zmeniť či?
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Laurinka
Ahoj, čo toto? :-)
i.ibb.co/PTKCJGb/smexy.jpg
UzuHyu
Neskôr ti to hodím do transparentu, len ma zaujíma, či uznávaš takýto jednoduchý spôsob.

img.tpx.cz/uploads/smexy.gif
img.tpx.cz/uploads/smexy2.gif
www.speedtest.net/result/9955955117.png
MiKyi
img.tpx.cz/uploads/unicavat.gif
Hendy
Hráč si napísal o lock a zoberie avatar od MiKyiho.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16