Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Gang - Banánci [85]
Jertn
img.tpx.cz/uploads/jertnjenejvetsifrajer.png

Náš gang byl založen 29.1.2020 hráči Mindie a Jertn po odchodu z nějakého noname gangu, ve kterém nás nenechal nikdo jezdit. Ještě totiž nevěděli, co v nás je a co česem dokážeme. Z toho důvodů dáváme šanci všem a hned při prvním příchodu do našeho gangu má každý člen práva na přijímání/výzývání gang eventů.


Momentálně máme sídlo v LS hned vedle Rodeo Hotelu. A garáž máme nabitou pořádnejma kárama.

img.tpx.cz/uploads/sfsdfsdfsdfs.png

img.tpx.cz/uploads/vedeniklasicky.png
Hlavní šéfové - Mindie, Jertn
Poskoci - Loly, Conway

img.tpx.cz/uploads/grsestavaklasicka.png
Jertn
Mindie

Loly
Conway
Petrys
Koldy
Danger

Ad4m
Ruliicek

Mine
Alvin
[T]omQe


img.tpx.cz/uploads/clenoveklasicky.png

Mindie
Jertn
Minsk.

[A]LVIN
Mine
Octavia

Majo
[T]omQe
ALIEN

Conway.
vajcak
Sapho.

Skylake
_Kubon_

cbg.geroj
Tears
Koldy

Megabite
Rullicek
Fifa

Will
[B]runet[Q]a

mlok
Petrys
Loly


img.tpx.cz/uploads/galerieklasicky.png
časem budeme doplňovat

Fotky:
img.tpx.cz/uploads/banancidofkaři.png


Videa:




Upravil/a Jertn dne 17.04.2020 18:59
petrys
V gangu jsem a jsem za to opravdu rád. Jertn mě hodně naučil a teď patřím mezi nejzkušenější. Určitě tu zůstanu na věky věků.
</3
sKiLL
GR sestava složená ze samých mag orů, až budu bez gangu, tak dojdu na pohovor x)
Upravil/a sKiLL dne 07.04.2020 09:26
Octavia
uzasnej gang, uzasna vizitka a nejuzasnejsi kolektiv, lepší gang me potkat nemohl.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Will
Dobrý gang, ale Grove je lepší. Práva na kick, mucq.

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
destiny-
Citace
sKiLL napsal:

GR sestava složená ze samých ****ů, až budu bez gangu, tak dojdu na pohovor x)


Neviem jak si dovolujes prave ty posudzovat ze ta zostava je na hovno alebo tak. Tito borci hraju only s cistym gta a nemali 320 pbankv za cheating Smile takze by si sa mal ukludnit a nemat ramena ;)

K gangu nic nemam. GR zostava pohodova a aj clenovia. Konecne nejazdia ti isty dookola, ale pribudli aj nejake nove tvare. A co ma najviac tesi je, ze davate sancu i uplnym novacikom. Za to Good job!. Vela takych ludi sa uz nenajde kto by tomu obetoval tolko casu a premrhaneho rs :D GL s gangom.
Kawa
Dobrý gang a svěží jezdci. Borci na 4 kolieskach co maju sandkingy jak felicie. Gang plný zabijáků. Dobré gr s vami Pivo
Conway
super gang dobre sa mi v nom jazdi, odkedy v gangu nie je mats tak len nam RS pribuda :-D
i.imgur.com/WHTT459.gif
Saph1R
Citace
sKiLL napsal:

GR sestava složená ze samých ****ů, až budu bez gangu, tak dojdu na pohovor x)


Bejt tebou tak držím hubu. Tady ty lidi aspoň si nemají na co hrát a už vůbec je nevidím je nahlašovat někoho za lagy, esc nebo nějaký jiný vaše **** co používáte. Hlavně se tu snaží taky něco někoho naučit a né jak ty že je pošlou do ****u a ještě se jim vysmějou, jak nic neumí. Na to jakej jsi retard si až moc dovoluješ.


Jinak momentálně mi to přijde jako nejnormálnější gang. Vizitka není špatná, nebylo by na škodu tam ještě něco přidat, ale jinak gj.
sKiLL
Na to, že to cenzurovalo slovo mag orů, tak to berete nějak vážně ne xdd nevšiml jsem si toho, tak jsem to neupravil x) Trošku psychicky labilní někomu psát hned retard ne ty blázne x)
Saph1R
Citace
sKiLL napsal:

Na to, že to cenzurovalo slovo mag orů, tak to berete nějak vážně ne xdd nevšiml jsem si toho, tak jsem to neupravil x) Trošku psychicky labilní někomu psát hned retard ne ty blázne x)


No seš retard. Smile Už jenom od pohledu a to tvoje chování to jenom dosvědčuje. Chováš se tu jak dobytek jak na serveru tak i na webu a osobně nedokážeš říct ani hovno. Zamysli se nad sebou už konečně. Přestaň kritizovat ostatní a začni u sebe. x) x) x)
Undefeated420
Zpracování vizitky celkem dobrý. Ke členům můžu říct jen jedno, že to jsou super lidi, kteří se snaží a nepotřebují podvádět. Můj duch drží s vámi. Nech se vám daří. ;)B)
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Loly
Vizitka pekná, gang schopný a ludia... asi v pohode. Dávame šancu každému kto chce jazdiť, čo je dosť fajn len je trošku škoda že je tam kopu ľudí ktorí jazdiť nechcú, len zaberajú miesto. Sad Som rád, že konečne môžem byť poskokom. Smile cs

Myslím si, že o filajzovi všetci vieme svoje, takže tam nemá zmysel sa vyjadrovať. x)
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
RockeR
Vizitka pěkně udělaná graficky, jen by se tam toho mohlo ukázat více Smile Jinak dobrý kolektiv, sám jsem byl členem, nikdo po sobě nenadává, prostě je baví jezdit a nic nehrotí, nebojí se ani přibrat nováčky a něco je přinaučit Smile Snad vám to vydrží. Good job!
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
UniCorN
Gangum jsem nikdy nepřišel na chuť ale když už si mám jít zajezdit tak dokážu za těch xxxx hodin co mám poblokovat a i zajet cp, gang super jsou v něm fayn lidi, ale zertn je prostě slabej čaj, samozřejmě krásně zpracována vizitka a někdy zajezdime ať se daří
checkm8
Přenádherná vizitka :O Samí supr kluci v gangu, ať vám to vydrží klucajdi. Hi
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
sachmats
Citace
Conway napsal:

super gang dobre sa mi v nom jazdi, odkedy v gangu nie je mats tak len nam RS pribuda :-D

hahahahaaaa mantaku... dostanes na prdel jak nebudem mat ban cmuk <3 :D

No a vizitka pekna, pohode typci v gangu jazdite jak borci
Quaid
Dost nabušený*Dobrá práce*
Minsk
Takze zdravim svojich kolegov a vedenie gangu kde som :D
Ako by som to povedal v GS sa moc neorientujem ked treba GR jazdit neni problemom u mna som rad ze mozem byt clenom tu v gangu kde je plno normalnych ludi s ktory nejsu na hlavu ako plackovia co su zaapty a este nahlasuju na webe x) po rozpade ghetta vdaka tazzymu co bol gang kde som bol viac ako 3 roky tak iny gang som si nevedel predstavit a nakoniec som rad ze som nasiel gang kde mi je fajn
img.tpx.cz/uploads/Mementochristmas.gif
NIGHTMARE
Gang prepadol, bol odkupeny Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17