Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
AutoCAD
Dush3yo
Zdravím, jak moc se tu někdo vyzná v AutoCADu?
Dělal jsem právě v něm dlouhodobou práci na maturitu a konec dopadl nějak takto.
Věci, jakožto, že jsem měl použít jinej prográm, to jsem věděl už na začátku, jenže jsem uměl jen s AutoCADem a nechtěl jsem se nějak přeučovat na jinej, přestože by to už nebylo moc těžké.
A pro ty, co nemodelujou v autocadu, tak ne, zadek auta není větší, pouze autocad má ve zvyku udělat předek menší a víc do prostoru to zvětšovat.
Nějaké nápady jak si ulehčit práci, či jak to udělat líp? Model auta má být z Initialu D (Trueno AE86)
A s Mesh blocky neumím, takže to mi moc nepomůžete.
//e: Zapomněl jsem vyřídit, že to ještě nakonec budu vyhlazovat, takže nemusíte připomínat, že předek je moc hranatej.
img.tpx.cz/uploads/V2uY.png
Czech_
Jako nevypadá to špatně, jen me trosku štve to přední sklo. Vypadá to jen jako obdélník, podle me by se s tím šlo vic vyhrát. Navíc pochybuji, že sklo auta končí až na střeše. A ta kapota podle me začíná u toho skla az moc vysoko a pak to dělá takovej zkosenej dojem. Zkus ji po bokach vyhladit jestli to pak neudělá lepší dojem než jako krabice, víš ze bude taková ztocena. Jinak to vypadá celkem dobře a skvělá práce.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Dush3yo
Citace
Czech_ napsal:

Jako nevypadá to špatně, jen me trosku štve to přední sklo. Vypadá to jen jako obdélník, podle me by se s tím šlo vic vyhrát.


Děkuji za rady! Změním více.

K tomuto, sklo možná tak vypadá jen z pohledu.
img.tpx.cz/uploads/autocad0.1.png

A vypadá to furt jako krabice ikdyž ti to vyfotím z tohoto pohledu?
img.tpx.cz/uploads/autocad0.2.png

Snažil jsem se ty boční strany udělat už rovnou tak, jak mají být, že se ze předku dopřostřed rozšíří a pak ke konci se budou zužovat zase.
Czech_
Ta strecha vypadá dobře, taková jednoduchá ale na můj vkus vypadá cajk. U toho předního skla mi prostě nesedí, že začíná od střechy, což i podle modelu auta je takové divné. Že by melo mít nějaký určitý rám a ne jen od kraje plechu. Nevidím u toho předního skla po bocích vůbec rám a vypadá to jako by sklo bylo vloženo mezi 2 mi dveřmi auta. Jinak je to sklo dobré podle té fotky modelu. To zaoblení je ok.

Co se týče toho pohledu z vrchu bych více zaoblil ty hrany auta ze predu a vzadu na náraznících, myslím si, že by to vypadalo lépe.Jinak ty boční strany super.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Hendy
Budete tu ešte niečo riešiť?

//Nikto nič nepíše,
Lock!.
Upravil/a Hendy dne 16.04.2020 11:41
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18