Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Právnická kancelář SF
Simino
img.tpx.cz/uploads/pravnicisf.gif

Poprvé jsem pevně rozhodnutý si firmu nechat!
Proto jsem se pustil do představení firmy na webu.
Ahoj, tímto bych vás rád uvítat u naší vizitky.
Snad se vám taky bude líbit + budu rád za každý komentář a připomínku.



img.tpx.cz/uploads/prsfn2.gif

Firma se zabývá zaměstnáním "Právník" jak mnozí z vás vědí je to obsažené i v názvu. Pokud by jste chtěli firmu navštívit, dostanete se k ní příkazem /cloc 24. Tento job je velmi pohodlný a také se dá dobře vydělat!
Při vstupu do naší firmy vás okouzlí jak plat který je 95% tak kolektiv!

img.tpx.cz/uploads/^6A085F3FF649FC1109493BAF0BFA7E0E03BED56CB92EFE5D97^pimgpsh_fullsize_distr.png



img.tpx.cz/uploads/prsfn3.gif

Nebudu tu vypisovat body jak kdo se má chovat.
Kdo má něco v hlavě ví, že nebude nikoho urážet ve firemním chatu ani mimo něj. Prostě chci mít ve firmě inteligentní lidi a ne hlupáky! Pokud by snad měl u nás být někdo kdo se nebude chovat normálně dostane okamžitě kick.



img.tpx.cz/uploads/prsfn4.gif

Majitel: Simino

Zástupce: Dennis.Paghi


img.tpx.cz/uploads/prsfn7.gif

1x SandKing
1x Maverick
1x Cheetah
1x Infernus
1x Sultan
1x NRG


img.tpx.cz/uploads/prsfn6.gif

Firma byla založena: 3.4.2020
Firma byla prodána: 25.5.2020


img.tpx.cz/uploads/prsfn5.gif

Po přichodu do firmy každý dostane defautlní hodnost Právník s platem 95#.

Upravil/a Simino dne 26.05.2020 10:47
Vizitka
Klik
trixi
Vizitka stručná, je v ní to, co má být a tak to je správně. Smile Určitě do firmy přijdu, až začnu opět trochu víc hrát a nebudu tolik vytížen prací. :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23990
UniCorN
Ahoj, pěkný nadpisky, firmu jsem neměl ještě nějak moc času poznat ale určitě se stěnou spojím aby jsi měl nějaké firemní body kor když jezdíme my dealeri, každopádně krásně a strucne sepsána to se mi líbí. Ať firma slouží Palec nahoru
Kubon
Ahoj, vizitka taková malá stručná. Ale pár screenu by neuškodilo. Celkově dobrá vizitka. Gl s firmou
Simino
Dekuji za vaše reakce, rady a tipy Smile určitě se na to zaˇerim přeci jen první firemní vizitka :D
Vizitka
Klik
Shifty
Jak už psali ostatní, vizitka je velmi pěkná a stručná, nadpisy i logo moc pěkné, vše je suprově barevně vyladěné. A jak už Simina, ze serveru znám a vím jak dokáže vést firmy tak si myslím že tohle bude jednou velká firma, gl.
Simino
Díky moc shiftiku doufám ze to bude jediná firma právníků ale lv je velká konkurence :D
Vizitka
Klik
Rich
ahoj, pekná vizitka, nadpisy sú super, vo firme som ešte nebol, možno raz prídem. Smile
NIGHTMARE
Vizitka sa mi veľmi páči po grafickej stránke no po informačnej stránke je to taký štandart. Verím že si firmu necháš dlho a prajem ti veľa dobrých členov Hi
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Simino
Citace
JANCO napsal:

Vizitka sa mi veľmi páči po grafickej stránke no po informačnej stránke je to taký štandart. Verím že si firmu necháš dlho a prajem ti veľa dobrých členov Hi


Díky noc firmu si určitě nechám Smile
Doufám ze se občas vyhajite i vy :D
Vizitka
Klik
Pandy
Majitel již firmu nevlastní Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14