Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Superparba GTA Wallpaper
Laurinka
Zdravím, popri DDOS útokoch som sa trošku nudila, tak som si dovolila pre vás vytvoriť pozadie na plochu v rozmeroch 1280x720.

Dúfam že sa vám to bude páčiť. ak áno zanechaj koment. Smile

Download na: https://deviantart.com/retardovaneadc...-838134482
img.tpx.cz/uploads/navod.jpg


img.tpx.cz/uploads/SuperparbaWallpaper.jpg

Upravil Laurinka dňa 16.04.2020 22:00
Arbys
hází ti to 404, oops

[img]http://arbys.cf/uploaded/4kem.png[/img]
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Laurinka
Citácia
Arbys napsal:

hází ti to 404, oops

[img]http://arbys.cf/uploaded/4kem.png[/img]


Ach, broken web, dala updated. Smile
Antihrdina
Je to pěkný, ale proč SuperParba a ne SuperPařba? Nevím, proč si tam nedala ten háček, tohle je celkem škoda Smile
Laurinka
Citácia
Antihrdina napsal:

Je to pěkný, ale proč SuperParba a ne SuperPařba? Nevím, proč si tam nedala ten háček, tohle je celkem škoda Smile



Ahoj, som Slovenka a v našom podaní to je "parba" čiže som to nejak nevnímala, naviac som zvyknutá na anglické texty kde sa diakritika nepoužíva, čiže mi to v tej "dobe" nenapadlo, ale ďakujem za názor. Smile
Diana
Ahoj, páči sa mi to, je to super, len tak ďalej. Smile Toho grafika si nechcela? :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Laurinka
Citácia
Rich napsal:

Ahoj, páči sa mi to, je to super, len tak ďalej. Smile Toho grafika si nechcela? :D


Ahoj Rich, kontaktovala som Wery, ale bohužiaľ je AFK na nejakú dobu, vyjadrí sa k tomu za nejaký čas. Smile
Twixo38
Nie je zlé, ale bolo by dobré keby to je aspoň vo full hd (1920x1080px). Osobne to nevyužijem, ale určite sa niekto nájde, kto to na plochu pacne.
Spam_
ďakujem konečne si môžem dať superparbu aj na pozadie notebooku Palec nahoru
Laurinka
Nie je začo, pokial to nie je ironia samozrejme Smile
Hendy
Neaktívne viac ako 7 dní,
Lock!.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13