Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Nadpisy - 100MG
Gameluner
Čau,
Chci si udělat konečně pořádnej updát vizitky a změnit si nadpisy na něco kvalitnějšího, ne něco vytvořený přes stránku.
Formu a celkově zpracování nechám na vás, jestli to bude obrázek nebo gif, jestli to bude růžový nebo žlutý, opravdu to nechám na vaší kreativitě. Zatím stačí vytvořit nadpis na styl "Serverové info", ale stačí i "Server" nebo něco podobného, chápeme se.
Odměnu dám podle toho jak se mi to bude líbit, nejspíš budu vyplácet v kreditech, ale všechno je na domluvě, myslím že pokud to bude dobrý tak se budeme pohybovat kolem 100mg, ale jsem ochotnej i připlatit.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Diana
Ahoj, trafil som sa?
img.tpx.cz/uploads/nadpispregamebyrichh.png

img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
destiny-
Skúsim niečo, takže nezamykaj to veľmi pri rýchlo, dík.
Gameluner
Hele, to není úplně můj šálek kávy, nevím co přesně chci, ale toto se mi moc nelíbí. Jasný, počkám. ;)
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Hendy
Ja Ti tiež niečo cez deň skúsim, takže by som bol rád, keby počkáš. ;)
Gameluner
Počkám tak cca 3-7 dní, takže času máte habaděj. Smile
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Hendy
Viem, že Tebe sa páči taká fialovo-ružová farba, tak som Ti to spravil v takej farbe + je to vo firme GIFu. Smile

img.tpx.cz/uploads/gameluner-server.gif


// Ak Ti obrázok neukazuje, pre zobrazenie klikni na to pravým a daj Otvoriť obrázok (url)
Upravil/a Hendy dne 04.05.2020 15:45
zorys
i.imgur.com/mE4tFK1.png


x


i.imgur.com/ceJOGP1.png


x


i.imgur.com/1x2pcr2.png

Upravil/a zorys dne 04.05.2020 11:08

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
destiny-
Hi

Kedže si nedodal žiadne konkrétne informácie ako majú nadpisy vyzerať, tak som skúsil niečo na svoj štýl. Všetko mám uložené takže nieje problém niečo pozmeniť (farba písma,rýchlosť gifu atď.).

img.tpx.cz/uploads/gamelunernadpiscislo1.gif


---


img.tpx.cz/uploads/gamelunernadpiscislo2.png

Gameluner
Rozhodl jsem se nečekat takovou dlouhou dobu, protože už je stejně rozhodnuto, takže lock a se Zorem se domluvím.
Lock!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15