Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jozoo - vizitka
jozoo
Vaše serverové informace

Váš nick na serveru: Jozoo

Odehrané hodiny na serveru: 750+

Váš bankovní obnos: 922mg+

Nasbíráno marihuany: 0

Vlastním dům číslo: 1108

Vlastním hotel číslo: jak kdy

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: vžadnem gangu metatelně nejsem..

Můj oblíbený administrátor: nemám žádného administrátora kterého bych neměl rád..

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /Car .. :D jinak taky nemám Žandy příkaz co bych neměl rad :D

Můj nejoblíbenější event serveru: tank smrti :D

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: ]szelbyho autodráha a tank smrti od willa a salazara..

Mé oblíbené vozidlo: Sandking,infernus...

Má oblíbená práce na serveru: Nezaměstnaný, Yakuza, Terorista, Doktor,, Novinář, Dealer, Řidič autobusu, Mechanik, Kamioňák, Prostitutka, Rybář, Bezpečnostní služba, Právník.


Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 2 - 3



Vaše webové informace


Váš nick na webu: Jozoo

Vloženo komentářů: 0

Vloženo příspěvků ve fóru: 11+


Vaše osobní stránka


Jméno a přijmění: omlouvám se ale tento osobní udaj vám nechci sdělit.. prostě mi říkejte jozoo...

Datum narození: ani datum narození vám nechci udělovat...

Věk: 15

kontakty: tady mate můj web tam zjistit kde mě můžete kontaktovat...

https://jozoosp.wixsite.com/website-2

Kraj: Brno

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: žádný nemám :D

Stav: nezadaný

Zaměstnání: na volné noze

Vzdělání: Základní

Jazyky: Čeština, angličtina

Sexuální orientace: Heterosexuál

Poznámka (zde můžete napsat cokoliv, co Vás právě napadne): 420

https://www.youtube.com/watch?v=ZZABu...ZABusV-fQs

Informace Vaší povahy

Pohled na svět: myslím si že sem Optimista ale nwm :D


Informace o Vaší postavě


Výška: skoro 2 metry

Postava: vypracovaná

Barva očí: modre

Barva vlasů: špinavý blond


Závislosti


Kouření: nekouřím

Alkohol: nechlastám


Závislosti: internet, superparba.eu, pc, hry, jiné.


Můj styl


Moje webová stránka: https://jozoosp.wixsite.com/website-2

Oblíbený film: podivejte se na můj profil na csfd a zistite :D

https://www.csfd.cz/uzivatel/771741-b...bob-stone/


Oblíbená barva: modra



pokud si to dočetl až sem tak si borec nebo fakt chceš vědet kdo sem což chápu :D každopádně doufám že ses dozvěděl co si potřeboval :D to bude asi z me strany všechno přeji vám hezký zbytek dne. Edit: upravil sem barvu textu... takže doufám že se vám to libí...
Upravil jozoo dňa 20.08.2020 17:50
petacz
čus.neznám tě ale vypadáš jako v pohodě týpek,doufám že až se dostanu na SP tak se lépe poznáme, doufám že proti mě nic nemáš,já proti tobě nic,pohodka,vizitka docela pěkná,dozveděl jsem se co jsem potřeboval,takže parádka,to je dlouhá doba co jsem někomu okomentoval vizitku :D. jméno jsi mohl napsat,ty barvy sice neladí mé chuti ale nejsou špatné.922mg? to sis koupil za realné peníze kredity a prodal či co? :D Nu,rozepisovat se tu nebudu,takže hodně štěstí na SP i v RL.
SLaKe
Čau jožo, vizitka pěkná a stručná, změnil bych barvu nebo aspoň odstín té modré, blbě se to čte. Jinak gl hlavně v životě. Peace
vajcak
cau starky ty si legenda velka pohde typek nech sa ddari v zivote aj na sp starky cau
jozoo
čus.neznám tě ale vypadáš jako v pohodě týpek,doufám že až se dostanu na SP tak se lépe poznáme, doufám že proti mě nic nemáš,já proti tobě nic,pohodka,vizitka docela pěkná,dozveděl jsem se co jsem potřeboval,takže parádka,to je dlouhá doba co jsem někomu okomentoval vizitku :D. jméno jsi mohl napsat,ty barvy sice neladí mé chuti ale nejsou špatné.922mg? to sis koupil za realné peníze kredity a prodal či co? :D Nu,rozepisovat se tu nebudu,takže hodně štěstí na SP i v RL.



taky tě nezmam.. a nemám proti tebe vůbec nic :D určitě se lepe poznáme na SP :D a to je dobře že ses dozvěděl co si potřeboval. ty barvy změním. ty 922mg sem koupil kreda za realne money a prodal sem je za tich 922mg :D diky i tobě přeji vše nej na SP i v RL...

Sloučené 26.07.2020 14:03:
Čau jožo, vizitka pěkná a stručná, změnil bych barvu nebo aspoň odstín té modré, blbě se to čte. Jinak gl hlavně v životě. Peace



ahoj. děkuji. barvu určitě změním. děkuji ti. taky ti přeji všechno nej do života i do SP...

Sloučené 26.07.2020 14:06:
cau starky ty si legenda velka pohde typek nech sa ddari v zivote aj na sp starky cau


nevím jestli to je na mě.. jestli ano tak mě překvapilo že si někdo mysli že sem legenda :D každodenně diky.. a i tobě přeji at se ti daři v životě i na SP...
Upravil jozoo dňa 26.07.2020 14:06
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20