Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
ero_ vizitka
Eroo
img.tpx.cz/uploads/kamilinfo.png



Váš nick na serveru: ero.

Odohrané hodiny: 2500

Váš bankovní obnos: 84k $

Nazbierana marihuana: nič

Vlastním dom čislo: 1243

Vlastním hotel čislo: Nepotrebujem

Momentálně jsem členem gangu: Fast Boys

Můj oblíbený administrátor: Shifty, Nukaz, MXG

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /q

Můj nejoblíbenější event serveru: Nejazdím take

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Skyrace

Mé oblíbené vozidlo: Police car

Má oblíbená práce na serveru: Pizzar

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: 2


img.tpx.cz/uploads/kamilweb.png



Váš nick na webu: Erikos

Vloženo komentářů: Kuk hore

Vloženo příspěvků ve fóru: Hore kuk

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:
Klik
img.tpx.cz/uploads/kackapise2.png


Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas:
Video


Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat: Žiadosť o pub



img.tpx.cz/uploads/kamilosoba.png



Jméno: Erik

Příjmení: Taktiež pomlčím

Datum narození: 28.7.2006

Věk: Za chvíľu 14

Kontakty: Nekontaktujte ma

Kraj: Prešovský

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Niečo medzi

Stav: Kedy ako

Zaměstnání: Školáčik

Vzdělání: Základné dúfam

Jazyky: Slovensky

Deti: Nemám

Kde bydlím: Železnica

S kým bydlím: Rodičia

Orientácia: Babenky

Poznámka: Nemám problém


img.tpx.cz/uploads/kamilosobnosť.png




Typologie osobnosti: Cholerik

Pohled na svět: -

Otvorenosť: Introvert

Moje povaha: Romantická



img.tpx.cz/uploads/kamilpostava.png




Výška: 162cm

Hmotnost: 40kg

Postava: Hubená

Barva očí: Zelená

Barva vlasů: Hnedo-sivá

Brýle: Nene

Na těle mám: Kožu

Vousy: Ešte nemam Sad



img.tpx.cz/uploads/kamilzavislosti.png




Kouření: Podľa toho čo

Alkohol: Liečba na kovid

Sex: Správně

Závislosti: SP



img.tpx.cz/uploads/kamilzaujmy.png




Zájmy: Neni

Šport: Ooooh

Literatúra: Biblia

Hudba: Polish cow

Zviera: Krokodíla by som chcel




img.tpx.cz/uploads/kamilštýl.png




Moje motto: Neukradneš ty, ukradnem ja

Moje webová stránka: Nemam

Životní cíl: Byť admin na SP

Co nesnáším: Ľudí čo kradnú

Co miluji: Vankúšovu vojnu

Oblíbená muzika: Polish cow

Oblíbené jídlo: Ciganska pečienka

Oblíbené pití: Kola

Oblíbený film: Blesk McQueen

Oblíbená kniha: Nemam

Oblíbené oblečení: Harry Potter kostým

Oblibená barva: Fialová

Ľudia
Nurfer

Minsk.

DanDy

Shifty

Minimal

Nukaz

Majky

Logic

Vilko01

Laky

Kubon

Domi

Maxgustin

Fakez

Totoker

Skiper

Strkac

Nexty




Za nadpisy vďačím Nurferovi
Upravil Eroo dňa 26.03.2023 15:56
Majky_
Opět si nenechám ujít první komentář :D

Nadpisy 11/10
Obsah 11/10

Jsi v pohodě, dost krát si mi pomohl, na TSku sranda, gl ingame i IRL.

Souhlasím s pohledem na alkohol :D už nejeden covid se tím zahnal :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Minsk
cauko
tak si super chalan s ktorym sa rad porozpravam na ts ako moc este nemame ale zaziteho takze tu sloh taky nebude ale GL irl a ingame

ale nadpis ma odhodilo ked som videl :D
Kubon
Pěkná vizitkaHulala
Nukaz
Tak samozřejmě nadpisy nejlepší na této vizitce To je materiál
Jak jsem tě poznal, tak jsem zjistil, že jsi strašnej pohodář.

Jinak pěkná vizitka.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
NAZDAJ
esx_exiteye
Parádní pojem barev a ještě lepší nadpisy. Tak ty jsi dobrej
Ondrah98
Arogantní a hloupý puberťák, který sám neví, co chce a chybí mu pozornost. Tak si tu pozornost získává tím nejprimitivnějším možným způsobem, tím že se chová jako arogantní prase bez špetky úcty. Ve Tvým věku bys tu většině hráčů v realitě vykal, říkal jim pane a posranej až za ušima ze sebe chrlil omluvy, kdybys zkusil jen desetinu toho, co předvádíš tady. Někdo by tě měl seřezat řemenem ty spratku drzej...

Odstavec výše platí, pokud je ti skutečně těch zhruba 15, co tvrdíš. Pokud je Ti více, tak už řemen nepomůže a mělo by se to řešit nějakým vypolstrovaným pokojem a svěrací kazajkou.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Eroo
Arogantní a hloupý puberťák, který sám neví, co chce a chybí mu pozornost. Tak si tu pozornost získává tím nejprimitivnějším možným způsobem, tím že se chová jako arogantní prase bez špetky úcty. Ve Tvým věku bys tu většině hráčů v realitě vykal, říkal jim pane a posranej až za ušima ze sebe chrlil omluvy, kdybys zkusil jen desetinu toho, co předvádíš tady. Někdo by tě měl seřezat řemenem ty spratku drzej...

Odstavec výše platí, pokud je ti skutečně těch zhruba 15, co tvrdíš. Pokud je Ti více, tak už řemen nepomůže a mělo by se to řešit nějakým vypolstrovaným pokojem a svěrací kazajkou.


Dakujem za tvoj komentar a skusim sa nad sebou zamysliet lebo mi niekedy pride dost blbe to co robim na tej SP a mrzi ma ze to musia admini trpiet
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34468
img.tpx.cz/uploads/images1653935026.jpg
Rich
Ja viem, že tebe je úplne všetko na háku, že ťa nič trápi, takýto smer je v niečom dobrý ale.. Trebalo by sa nad sebou aspoň málinko spamätať. Vytvorili ste si partiu cca 4 ľudí, možno klamem a dennodenne útočíte na ostatných hráčov, hlavne na mňa a podotýkam -bezdôvodne- a stále máte na mňa nejaké narážky hoci ja prvý nikdy nezačnem :D Máš síce iba 15 ak nie menej, čiže to znamená iba jedno, že s tebou puberta riadne šlahá :D Ale toto nie je ideálne správanie ani na človeka, ktorý má také obdobie len. Len ono najväčšou hanbou je, že zo seba robíš hrdinu na serveri, kde každý hrá anonymne, skoro nikto sa tu navzájom nepozná a hlavne - je to hra, hrdinu rob zo seba inde, lebo to vyzerá neskutočne trápne, keď si 4 voláte na DC/TS a smejete sa z niekoho v hre, keby už v realite si rozoberáte nejaké baby alebo podpichu.jete sa navzájom, ale zvoliť si za cieľ niekoho v hre? Veď to je detinské jak ... :D Aj tak sa z toho vysmeješ, čiže to je jedno, ja ti iba dobre radím, že strácaš čas tým, že budeš robiť naprieky ostatným v hre.

Vizitka podpriemerná, hovorí sa, že aká vizitka, taký hráč, neviem čo je na tom pravdy, nepáčila sa mi, už aj vo vizitke musíš zo seba robiť najväčšieho machra, ktorý vyhuboval všetkým ostatným naokolo a večer sa pochváli kamarátom, ako v hre zničil nejakých týpkov, notabene, starších ako ty :D
DanDy
Veľmi pekná a pravdivá vizitka, krásne nadpisy. Podľa mňa si úplne vyspelý na svoj vek a tvoje názory sú top. V hre si priateľský, milý a hráčom pomáhaš a presne takýto človek ako si ty sa hodí do AT. Hneď ako budeš mať 16 narodeniny si napíš prihlášku do AT a hneď ťa zoberú Cool

Tých trapných teploškov čo ti tu píšu komenty si nevšímaj! Si borec Smile a od niekoho, kto je chorý - teplý si nič nerob O_o !!!
Rich, ťa síce veľmi dobre pozná, že máš partiu ľudí s ktorými sa z neho smeješ na discorde a práve preto by si si mal stiahnuť antivírus, lebo ti asi hackuje PC a vidí, že sa svet točí len okolo neho.
Eroo
Ja viem, že tebe je úplne všetko na háku, že ťa nič trápi, takýto smer je v niečom dobrý ale.. Trebalo by sa nad sebou aspoň málinko spamätať. Vytvorili ste si partiu cca 4 ľudí, možno klamem a dennodenne útočíte na ostatných hráčov, hlavne na mňa a podotýkam -bezdôvodne- a stále máte na mňa nejaké narážky hoci ja prvý nikdy nezačnem :D Máš síce iba 15 ak nie menej, čiže to znamená iba jedno, že s tebou puberta riadne šlahá :D Ale toto nie je ideálne správanie ani na človeka, ktorý má také obdobie len. Len ono najväčšou hanbou je, že zo seba robíš hrdinu na serveri, kde každý hrá anonymne, skoro nikto sa tu navzájom nepozná a hlavne - je to hra, hrdinu rob zo seba inde, lebo to vyzerá neskutočne trápne, keď si 4 voláte na DC/TS a smejete sa z niekoho v hre, keby už v realite si rozoberáte nejaké baby alebo podpichu.jete sa navzájom, ale zvoliť si za cieľ niekoho v hre? Veď to je detinské jak ... :D Aj tak sa z toho vysmeješ, čiže to je jedno, ja ti iba dobre radím, že strácaš čas tým, že budeš robiť naprieky ostatným v hre.

Vizitka podpriemerná, hovorí sa, že aká vizitka, taký hráč, neviem čo je na tom pravdy, nepáčila sa mi, už aj vo vizitke musíš zo seba robiť najväčšieho machra, ktorý vyhuboval všetkým ostatným naokolo a večer sa pochváli kamarátom, ako v hre zničil nejakých týpkov, notabene, starších ako ty :D


Myslim si ze ta tu nema rado viacej ludi ako len my 4. Chces aby som bral vazne to co si mi napisal ale ked vidim ten tvoj podpis tak dovi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34468
img.tpx.cz/uploads/images1653935026.jpg
Yoistik
Přesouvám mezi tým. Vítej a hodně štěstí na OA, snad tvoje aktivita nedopadne jako u ostatních Cool
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19