Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Soach-vizitka
soach
SOACH


Něco o mně
Tak moje jméno je Marek. Jsem čech a bydlím v Roudnici nad Labe,(ústecký kraj).Chodím na střední školu silniční dopravy. Hraju fotbal bohužel pouze okres. a víc uchylům co sem choděj o sobě neřeknui! :D


serverové informace

Váš nick na serveru: Soach

Odehrané hodiny na serveru: to nějak nesleduju

Váš bankovní obnos: ohromných 8 milionů

Nasbíráno marihuany: 0000000 g

Vlastním dům číslo: pod mostem 45

Momentálně jsem členem gangu: Inglourious Basterds

Můj oblíbený administrátor: Ten kterej dělá svou práci

Můj nejoblíbenější příkaz serveru:/kill,/LS,SF,LV

Můj nejoblíbenější event serveru:Phoenix,Buffalo a Vinewood

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Rallye smrti,Derby,FallOut a všeljaké závody.

Mé oblíbené vozidlo: Sultán a Cheetah

Má oblíbená práce na serveru: Taxikář a polda

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: 2



*REKONSTRUKCE**REKONSTRUKCE* již brzy bude kompletní

Upravil/a soach dne 01.02.2013 12:26
c00p3xp0
Pekná vizitka, pár chybyčiek a hodila by sa tam ešte 1 farba, ale tak to neriešim Smile super spoluhráč na GR, vždy sa dohodneme Smile šéf v gangu na jednotku Smile Teraz aj "adminuješ", tak dúfam, že ti to vydrží Smile
Bouc3K
Toto je pán. Smile Super Admin vždy som vedel že tam budeš držím palce Smile) Vizitka je Palec nahoru Soach a ten House je pecka ! :D *Zatancujem*
Zrušený účet
Z barvama kámoš moc nejseš co? ale jinak docela pěkná a dobrej hráč. :D
Prisoner
Hráč dobrý, aj admin, ale niekedy ma počúvaj, na čo ťa upozorňujem. Dotiahneš to určite na level 4. Smile
soach
díky Smile prisoner určitě budu Smile)
Bravura
Soachi(souši nebo souči jak ty chceš :D)Si v pohodě admin, hráč a prostě člověk jen mě mrzí že jsme spolu prohodili jen pár slov :D
Palec nahoru vedeš souši :D
Kapo
Marek ( ak sa nemýlim :D )-Soach,
Dlhodobý, dobrý kámoš / aj s gangu / a hlavne dobrý nový kolega v AT !
Snaď ti to vydrží Smile Drž sa tu Smile
V pohode vizitka.
*Dobrá práce*
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
soach
Dekuji vsem Smile a canyon tobe nejvic za pobaveni :D co se ti nelibi ?
ZoomiceQ
Super kámoš,Super admin ;) jen tak dál Soachu! Smile
soach
Tak mi napis co sem ti udelal ?? Nepotrebuju aby mi lezli do zadku ;) napis co mam zlepsit
Lolerc
dobrej admin peka vizitka :D
soach
Aha to si nemyslim no ale jak myslis ... Tamto sem myslel jen ze srandy ale nebudu ti brat tvuj nazor
Kapo
Canon ty nevieš aky je on admin.. nechapem načo mu sem píšeš blabotiny... Buď mu závidiš alebo neviem čo... alebo sa mu tam pchač do tej.... čo si písal
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
soach
Vizitky ma kazdej tak zas pokracuj jinam nahrabavat prispevky ani nedokazes oduvodnit tvuj nazor ... Uz sem nepis dal
Canyon
Citace
soach napsal:
Vizitky ma kazdej tak zas pokracuj jinam nahrabavat prispevky ani nedokazes oduvodnit tvuj nazor ... Uz sem nepis dal


Takže zhrniem všetko do jedného príspevku aby si to rozdýchal a nepísal mi tu, že nahrabávam príspevky.

Ako admin stojíš za dve veci.Prečo? Strašne sa hráš na chytrého čo sa mne vôbec nepáči.Zle
Priamo takých chytrolínov neznášam.Zle Myslite si o mne čo chcete ale toto je môj názor na "admina" Soacha.

Každý admin má svoju vizitku ale predsa nebudete čakať len samu chválu nie?;) Ja viem kritiku neznesiete ale to je váš problém.Stále si myslím, že niektorý čo sú v AT sa tam vôbec nehodia a ty si jeden s nich.Proste na to nemáš stále máš lvl 1 čo už iný čo boli nabratý ako ty majú dávno lvl 2.No čím to asi bude?Smile
DrateK
Citace
Canyon napsal:
Citace
soach napsal:
Vizitky ma kazdej tak zas pokracuj jinam nahrabavat prispevky ani nedokazes oduvodnit tvuj nazor ... Uz sem nepis dal


Takže zhrniem všetko do jedného príspevku aby si to rozdýchal a nepísal mi tu, že nahrabávam príspevky.

Ako admin stojíš za dve veci.Prečo? Strašne sa hráš na chytrého čo sa mne vôbec nepáči.Zle
Priamo takých chytrolínov neznášam.Zle Myslite si o mne čo chcete ale toto je môj názor na "admina" Soacha.

Každý admin má svoju vizitku ale predsa nebudete čakať len samu chválu nie?;) Ja viem kritiku neznesiete ale to je váš problém.Stále si myslím, že niektorý čo sú v AT sa tam vôbec nehodia a ty si jeden s nich.Proste na to nemáš stále máš lvl 1 čo už iný čo boli nabratý ako ty majú dávno lvl 2.No čím to asi bude?Smile


Promiň, ale plně s ním souhlasím.
NoProblem
dobrý admin/super závodník :D :D
soach
achjo :D ty právě nevíš víš sou tu sekce skryté aby to neviděli hráči a tam je vysvětlený proč mam lvl 1 a jinak stále si neoduvodnil svůj názor na mě :D ja to beru každej mě mít rád nemusí ale rád bych věděl důvod ..... sem namyšlený? to můžu stejně tak napsat já o tobě chápeš? musíš uvěst konkretní případ nebo něco takovího

a jinak no_problem s tebou jsou taky super závody :D
Prisoner
soach: On vie, čo sú sekcie skryté hráčom. Adminom bol a sám odišiel.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17