Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
GR Montage #2 CFM
Valda7
Ahoj, udělal jsem další a o dost propracovanější GR Montage.. Budu rád když se opět někdo podívá, dal jsem si více záležet, doporučuji dokoukat do konce <3
https://youtu.be/ENWLQUQs_CA

+ Je tam moje GTA!!
destiny-
To gta je reinzovo no, nie tvoje, inak montaz rovnaky **** ako ta 1.
Upravil/a destiny- dne 28.10.2021 04:47
noex
hodne vynikajici montage, gratuluju
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=18320
Valda7
Už jsem psal i na serveru když se mě někdo ptal, je to moje GTA poskládané z reinzového, a dalších gta, ale dobře dotčený destinko že není zase v montáži.. A noexi díky. <3
MACHYY1
nikdy jsem se víc nenudil.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Jertn
Je to fakt hustý


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
reinz
nevím jestli jsi pochopil smysl montage, ale určitě to neznamená, že budeš jeden den jezdit, ukládat si každý sebemenší ťuknutí a následně z toho dělat video, od kterýho očekáváš úspěch a zabavení “diváků”... montage znamená, že sbíráš nějakou dobu (třeba měsíc, dva, půl roku? - to je na tobě) povedený momenty, který ve finále stejně zredukuješ, protože jak si je s odstupem času začneš pouštět postupně naráz, tak zjistíš, že je třeba půlka stejně nepoužitelná a z toho, co ti zbyde uděláš samotnou posvátnou montage. Smile

takovej technickej tip do budoucna - při renderu dávej výstup v 1440p60, ikdyž máš origo záběry v 1080p60, protože ti youtube při 1440p automaticky hodí kodek vp09, kterej dejme tomu zachová původní kvalitu videa a nerozmaže ti to jak amc1, kterej to klasicky střílí u 1080p

k tomu GTAčku se vyjadřovat ani nebudu, protože mám za to, že je to 1:1 s mým, akorát u toho “tvýho” máš doebaný HUDčko, nic navíc jsem v něm nenašel... tím pádem si můžeš rovnou smazat interface editor a milion dalších věcí, který tam jsou jen tak a nevyužívají se, ať nikdo nemusí stahovat zbytečně soubory navíc


každopádně gl při další tvorbě montage Pro štěstí
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Twixo38
Stále som nepochopil, či chceš svoje videá postovať ako daily vloggeri, avšak tvoje rozhodnutie. Skôr by som vystrihal 85% videa, zbavil by sa everyday blokov a možno to bude o niečo svižnejšie. Čo sa týka tvojej hry, pokým tam nebude minimálna úprava fyziky vozidiel, tak to dnešnú generáciu jazdcov moc nezaujme.

Samozrejme, ak to má byť paródia na GR Montage, tak v tom prípade skvelá robota Good job!
Jertn
Neposlouchej je, jsou to jen hateři, montaž je vyborna!! A díky za GTA, takový jsem hledal.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22