Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Najdi ztracené dárky!
UnLuckyyy

UnLucky.
Salazar
Přátelé! Akce se nám dostala do samotného konce a já Vám přináším poslední získané body v letošním hledání!

★ Získané body za příběh - 21.12.2021 ☆


★Winter_☆ - +3b

★UnLucky.☆ - +2b

★ItzTom☆ - +2b

★denyZ☆ - +1b

★Falcon☆ - +1b


★ Získané body za příběh - 22.12.2021 ☆


★denyZ☆ - +3b

★ItzTom☆ - +2b

★Unlucky.☆ - +2b


✓ Celkový stav ✓


(klik)

denyZ - 26b
Winter_ - 22b
Falcon - 18b
Unlucky. - 13b
ItzTom - 9b
FrikikJakoBeckham - 5b
PowerCZ - 4b
DanDy - 2b
mafian.boborovsky - 2b
mafianbob - 1b
DON_Mayorek - 1b


Jak jsem již zmínil na začátku tohoto příspěvku, tak naše vánoční akce se dostala do samotného závěru. Nyní mi nezbývá nic jiného, než všem zúčastněným společně s kolegou Czechem poděkovat. Pevně věříme, že se Vám akce v našem podání opět líbila a já doufám, že se zde sejdeme i následující rok. Našlo se mezi vámi opravdu velké množství dobrých hledačů. Někteří hledali dárečky poctivě každý den, jiní zase občas. Každopádně při hledání se každá pomoc počítá.

Velmi pozitivně beru fakt, že oproti loňskému roku se letos zúčastnilo této akce více hráčů. Pokud bych měl zmínit nejpoctivější a nejlepší hledače tohoto roku, tak musí padnout jména denyZ, Winter_, Falcon, Unlucky. a ItzTom, kteří se zaslouženě umístili v letošní TOP 5.

Odměny budou sepsány a následně v nejbližší době předány svým majitelům. Na závěr bychom všem chtěli popřát klidné svátky a v současné době hlavně hodně zdravíčka. Snad již příští rok bude lepší.

Za administrační team Salazar & Czech
img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14