Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Diskusné fórum » Server · SAMP » Odměny z akcí
 
Návrhy na odmeny z akcií
LoadiNg
img.tpx.cz/uploads/navrhynaodmenym8.png



Zdravím všetkých hráčov a hráčky Superpařby.
V tomto topicu môžete písať svoje návrhy, čo by ste uvítali ako odmenu v /akceodmeny
Ak máte nejaký nápad na odmenu, ktorá by sa mohla pridať navrhnite ju sem podľa osnovy.


img.tpx.cz/uploads/osnovanavhrynaodmenym8.png


Kto nedodrží osnovu podľa pravidiel bude potrestaný!


1. Váš nick na serveri
2. Akú odmenu navrhujete
3. Dôvod návrhu (Využitie)





Za SA Tím LoadiNg...
Nadpisy checkm8
Diana
(Keďže som bol oslovený na prispenie návrhom, tak sem píšem aj ja, pretože som do ko na lý king 💅🌈)

1. Váš nick na serveri: Rich
2. Akú odmenu navrhujete: Práva na postavenie vlastnej akcie na jeden / dva dni
3. Dôvod návrhu (Využitie): Jedna možno z posledných pár vymožeností na serveri, ktoré by mohli byť niektorým sprístupnené. Neprideliť hráčovi dočasného OA ani nič také, mal by mať práva len na obj, pickupy, cp, BZ, porty.. ale nič viac, žiadne HP ani takéto, ktoré boli na OA. Hráči by mali väčšiu motiváciu účastniť sa akcií, ak budú mať príležitosť si vyskúšať si postaviť si vlastnú akciu. K tomu sa prispeje na server akciami, je 6 OA, určite OA nie sú jediní, ktorí majú bohaté nápady a kreativitu na akcie. Ak sa bojí niekto, žeby sa to zneužívalo, tak si tam jednoducho nastaviť permaban za zneužitie práv a hotovo :D Nič také zlé sa podľa mňa stať nemôže, ak by sa to udelilo normálnym ľuďom. Dloubu se v nose
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
1. Ondrah98

a.
2. Nevidět příspěvky uživatele Rich na webu.
3. Balzám na nervy, větší duševní pohoda, snížení počtu porušení pravidel v důsledku pocuchaných nervů ze čtení Richovin.

b.
2. Založení eventů ze stadionu na dálku (podobný systém jako inzeráty u reklamky).
3. Není potřeba jezdit na stadion, snazší založení eventu, více založených eventů.

c.
2. Možnost použít "premium nitro" v závodech, kde jsou povolené premium výhody, i když premium nevlastním.
3. Větší motivace účastnit se závodů, větší možnost výhry.

d.
2. Větší odměna z random eventů.
3. Větší motivace zúčastnit se random eventů.

e.
2. Možnost unikátní barvy auta v závodě. Příkazem nebo v dialogu si nastavím barvu vozidla. Z pickupu na akci se mi vždy spawne vozidlo této barvy. Nikdo jiný stejnou barvu nedostane.
3. Originální zviditelnění, vlastní poznávací znamení.

f.
2. Možnost připojit se na akci i pokud jsem právě ve vězení (mimo admin jail)
3. Teoreticky větší účast na akcích.
Upravil Ondrah98 dňa 24.03.2022 20:40
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Patrix
Váš nick na serveri : Patrix
2. Akú odmenu navrhujete:
Vlastný warp na deň, týždeň, mesiac,rok... (Ako premko)
3. Dôvod návrhu:
Na Vianoce bola jedná z odmien vlastný warp a myslím si že to je dosť dobrá vec a veľa hráčov by to privítalo. Pomohlo by to hráčom v zábave, prípadne na rýchly presun k firme, gangu....

______________________________________________________
2.
2. Odpustenie trestu.
Fungovalo by to tak že hráč by mohol prípade mute/jailu, banu si kúpiť odpustenie trestu prípadne skrátenie. Aby sa predišlo zneužívaniu tak hráč by túto výhodu prípade banu použiť len raz ročne, prípadne mute/jail raz za mesiac....
3.Možno by sa zvýšila hrateľnosť a hráči ktorým niekedy preskočí by mohli tak sa vykúpiť z trestu.

Samozrejme by to stálo dosť AB !
img.tpx.cz/uploads/tumblr_nnc4x9HkDF1u3vz8eo2_r1_5001691018147.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14