Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Má dostať hráč Rich PBAN?
Áno 35 Hlasov
74%
Nie 12 Hlasov
26%
Počet hlasov: 47
 
PBAN pre hráča Rich
safty
Zdravím, prv som takýto topic zakladať nechcel, ale pri zvýšenom záujme o založenie takejto ankety teda k tomuto pristupujem. Jedná sa o verejnú anketu hráčov, adminov atď. Prípadne sa môžeme v topicu kľudne pobaviť o tom, aký mate k tomuto postoj. Samozrejme, slušne. Takže týmto topicom spúšťam anketu a aj o následnú žiadosť hlavného admina v prípade pri vysokom podiele hlasov za, aby skutok prípadne uskutočnil, bol by som vďačný, ak by vyšší rád serveru vypočul úprimnú konštruktívnu kritiku hráčov a aby konal v záujme pozitívnej a pravdivej väčšiny. Ak ste za zabanovanie hráča a admina Rich, tak hlasujte "Áno", ak ste proti tomu, tak zadajte "Nie", a môžete k tomu prípadne dopísať aj váš osobný názor. Vďaka.

S pozdravom, safty.
Czech_
Ahoj,
už na začátek tu napíšu, že pokud tu budou nějaké útočné či jinak agresivní nebo toxické výroky, tak to zde uzamknu a daní hráči budou potrestáni. Také budou potrestáni ti, co se nebudou vyjadřovat k tématu a budou směřovat své příspěvky někam jinam.

Toto téma je sice bezúčelné, takže proti pravidlům, ale pokud sem chcete psát rozumné argumenty, tak se to může brát jako normální diskuze s názory, která je samozřejmě povolena. Je jen na vás, jak to provedete.
Upravil Czech_ dňa 29.05.2022 20:10
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
safty
Ahoj,
už na začátek tu napíšu, že pokud tu budou nějaké útočné či jinak agresivní nebo toxické výroky, tak to zde uzamknu a daní hráči budou potrestáni.

Toto téma je sice bezúčelné, takže proti pravidlům, ale pokud sem chcete psát rozumné argumenty, tak se to může brát jako normální diskuze. Je jen na vás, jak to provedete.


Nesúhlasím, tento topic vznikol iba kvôli danému adminovi, a emočné výlevy sú podľa mňa na mieste, emočné, nie agresívne. Ak sa za toto bude banovať, tak si myslím, že nemá dôvod vôbec sa tu ešte o niečom ďalej baviť, keďže túto tému rozvinul jeden a ten daný hráč.
checkm8
Přikládám seznam všech pozitivních věcí co Rich pro SP udělal:
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Ondrah98
Jako odborník na rozvracení si dovolím tvrdit, že to co Rich předvádí není zcela v pořádku. Nicméně taktéž není zcela v pořádku organizovat veřejný lynč. Tohle není řešení. V anketě se s dovolením zdržím.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Disco
PBan je moc drastické řešení, až tak ten Rich fakt škodnej není. Spíš je na uvážení, jestli takový člověk opravdu má více kladů co nabídnout hráčům z pozice člena AT nebo jeho vlastnosti a chování výrazně překrývají jeho dejme tomu pozitivní vlastnosti, a to je organizace akcí. Na zamyšlení spíše, jak že by to vyvodilo nějaké důsledky, jinak jsem hlasoval pro Ne.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Ondrah98
PBan je moc drastické řešení, až tak ten Rich fakt škodnej není. Spíš je na uvážení, jestli takový člověk opravdu má více kladů co nabídnout hráčům z pozice člena AT nebo jeho vlastnosti a chování výrazně překrývají jeho dejme tomu pozitivní vlastnosti, a to je organizace akcí. Na zamyšlení spíše, jak že by to vyvodilo nějaké důsledky, jinak jsem hlasoval pro Ne.
A že ses nerozpakoval dát mi permu, když jsem Odrsovi vytýkal jeho gramatiku... rofl
Upravil Ondrah98 dňa 29.05.2022 20:59
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Diana
A presne toto sa nazýva šikana, keď sa do mňa všetci pustite a ja sa nemám ako brániť. Celý deň ma vysmievate a urazate ma, ja vás nijako neurazam.. Ja som vám nič nespravil, aby ste sa takto ku mne správali. Ako úprimne necítim sa dobre keď sa pustíte proti mne hoci som nič nikomu dnes nespravil ani nenapísal... Na serveri organizujem akcie a to je celé.. ale tak ďakujem vám no
zorys
A presne toto sa nazýva šikana, keď sa do mňa všetci pustite a ja sa nemám ako brániť. Celý deň ma vysmievate a urazate ma, ja vás nijako neurazam.. Ja som vám nič nespravil, aby ste sa takto ku mne správali. Ako úprimne necítim sa dobre keď sa pustíte proti mne hoci som nič nikomu dnes nespravil ani nenapísal...


media.discordapp.net/attachments/844314282278518825/980545920921903114/unknown.png


i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Disco
A presne toto sa nazýva šikana, keď sa do mňa všetci pustite a ja sa nemám ako brániť. Celý deň ma vysmievate a urazate ma, ja vás nijako neurazam.. Ja som vám nič nespravil, aby ste sa takto ku mne správali. Ako úprimne necítim sa dobre keď sa pustíte proti mne hoci som nič nikomu dnes nespravil ani nenapísal... Na serveri organizujem akcie a to je celé.. ale tak ďakujem vám no


Ty mi strašně připomínáš Babiše, kdokoliv řekne něco proti němu, tak je to zkorumpovanec, který neukousne to, že má Agrofert nebo člověk co ničemu nerozumí.

Nemusíš dítěti sebrat bábovičku, aby sis u někoho vybudoval negativní postoj. Přišel jsi s propagací, kterou jsi viděl jako velmi kvalitní a propracovanou (počítání připojujících se hráčů mělo nejspíš SP zachránit). Konec konců i tam jsem ti psal, že to, co se tam snažíš prosadit, tak můžeš udělat i ty sám. Dozvěděli jsme se od pár lidí tady, že jsi dokonce teda na svém tiktoku nějakou reklamu udělal. Byla až tak skvělá, že nyní hraje 200 hráčů denně, ale teď mi pověz, propagoval jsi server na sociální siti TikTok, pod svým vlastním a osobním účtem a nechtěl jsi být vidět? A ještě do toho tam použiješ fotku, kterou jsi měl snad na avataru i tu na webu, na skypu nebo na DC, protože ta profilová fotka je mi hodně povědomá.

Dobrá jdeme dál, objevíš se tu po permě, kde se tu skoro nehrotilo absolutně nic, sem tam akorát nějakej ban a opět se tu jedou témata jako je víra, sv. Júda Tadeáš, LGBT práva, Ukrajina, etc.. A s klidem v duši mohu říct, že za 99 % tohoto, co jsem tu vypsal a nějakým způsobem komunitu vybuřilo bylo právě to, že jsi musel jít a tady všem vecpat tvůj názor. Reálně, koho to tady zajímalo? Kdybych se k tomu chtěl vyjádřit jdu na novinky.cz mezi ty individua co to tam komentují bez reálných jmen (Mařenka48 např.) a vybrečím se tam. To stejné nějaké tady respektování LGBT komunity, co to tady změní? Hraje nám tu i paní Čaputová, která by měla slovo s tím něco na Slovensku udělat? :D

PS: velice se ti omlouvám za tuhle kyberšikanu. Příště mi třeba dej ban, abych měl důvod ti něco negativního napsat.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Ondrah98
Někomu něco vecpat, totálně to vyhrotit a když se někdo ohradí, tak řvát o ubližování... Přitom ta příčina je jasná. Promiň, ale děláš si to sám.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Diana
ale komu som ja niečo pchal? To že si dám do podpisu to čo tam chcem mať a páči sa mi to? Za to že je s tým niekto nespokojný, tak si zaslúžim urážky a zosmesnovanie? Nikde nenájdete žeby som niekomu nútil svoj názor..
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
safty
Popravde, netuším kde som písal, že tu je dovolené agresívne do seba strieľať, to som práveže vyvrátil hneď na začiatku textu tohto topicu. A mne osobne ani Rich nevadí, však nech si dáva aj Nutellu na Pizzu Hawai, mne vadí to, že banuje aktívnu komunitu, a pri obhájení týchto ľudí sa ešte ide odvolávať na abstraktné a nepodstatné veci, aj keď každý vie, že tam bola chyba z jeho strany. Každopádne, ja len žiadam určitú kompenzáciu za takéto zabíjanie už takmer mrtvého serveru. A tou kompenzáciou je buď ban, odobratie práv alebo v najhoršom prípade PBAN. V tomto a ani predošlom topicu som neviedol voči nikomu žiadnu šikanu a ani som nikoho nenapádal, len vravím to, čo by povedal každý, no ja to vravím ešte v dosť diplomatickej forme.
Twixo38
ale komu som ja niečo pchal? To že si dám do podpisu to čo tam chcem mať a páči sa mi to? Za to že je s tým niekto nespokojný, tak si zaslúžim urážky a zosmesnovanie? Nikde nenájdete žeby som niekomu nútil svoj názor..


keď sa správaš jak degenerát netreba mať nič v popise ne, dá rozum
safty
Tak som si vlastne uvedomil, že je mi to jedno jak to dopadne, šírte lásku a pravdivosť, alebo sa tu aj pozabíjajte :D, aj tak tento topic je kktina verbujúca hádky, čiže mam v pizzi. To je materiál, môžete lock, díkes.

img.tpx.cz/uploads/predamdvalangosaza20e.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=p5kGz...5kGzZQLrh4

img.tpx.cz/uploads/mikesjepan.png

Dobrú noc.
Czech_
Lock! na žádost autora
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17