Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Brooklyn 99 [1]
Shifty
img.tpx.cz/uploads/brooklyn-nine-nine-4k-ym.png

Majitel » Vyn4sh1m
ID » 1
Job » Policie
Sídlo » Poblíž LVPD
Vozidla » 1× Infernus, 1× Sultan
Premium »
Prémie » Každý den pokud vyděláš.

Citácia
Od 3.9. do 10.9.2022 probíhá ve firmě akce, kdy má každý hráč plat 100%, což znamená, že se mu druhý den vrátí vše co den předřím vydělal pro firmu.


Náplň zaměstnání:

Firma je nejvíce zaměřena na lovení kriminálníků v San Andreas, taktéž občas pomáháme při eskortu obrněných dodávek. Jako bonus se dají plnit detektivní případy. Čím aktivnější ve firmě jsi, tím větší můžeš dostat hodnost a tím větší můžeš dostávat i premie. (plat je stále 90%)


Pravidla

Chovat se normálně, mít smysl pro humor a brát věci s nadhledem. Nezatýkat kolegy policisty. Nejlépe tankovat firemní auta, nechceme přece lovit s prázdnou, snažte se neparkovat si svoje vozidla v bezprostřední blízkosti firmy a nedělat u firmy bordel (rpg, molotow..)

Jak se k nám připojit?

Na serveru stačí napsat mně nebo detektivovi wolfik a rádi tě pozveme, žádné podmínky pro vstup nejsou. Jestli nebudeme na serveru tak můžeš využít automatickou pozvánku, pomocí které se můžeš připojit rovnou přes pickup. (/cloc 1)


Další informace: Název firmy byl inspirován stejnojmenným pořadem, firma byla založena 2.9.2022

Upravil Shifty dňa 06.09.2022 16:08
Shifty
Chyby v textu si o to říkají ale do žádných sis nerýpnul.. Jestli chceš rýpat do mě tak to můžeš provádět v SZ na webu nebo na DC Někdo#3072, tam jsou moje služby aktivní každý den. K ostatnímu se vyjadřovat nebudu protože nechci psát off topic tak jako ty, jestli chceš tak mi napiš někde jinde a tam si můžeme rozvracet soukromě. Děkuji Honza
ErMiNtRuDa
Tak to jo šifty, muj dlholetej přítel ma hodne najetou firmu. Vizitka luxu a vďaka vám se už nemusím chodiť večer po ulicích, když nejakej nacek v kanadách po mne skočí tak vy jste první kto mu pleskne teleskopakom. Dekujeme za vaše služby vlasti Srdce
img.tpx.cz/uploads/wallpaperflare.com_wallpaper1667636734.jpg
Mitsubishi Pajero Evolution Cool
MaReK_
Firma neexistuje / zmena majiteľa. Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22