Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vianočný interiér
Hendy
img.tpx.cz/uploads/hendynadpism8.gif


Ahoj, ahoj, ahoj.
Čas bieleho ticha, lásky a pohody, na ktorý sa určite teší mnoho z vás, sa pomaly, ale isto blíži. Áno, mám na mysli Vianoce, a preto som sa tento rok rozhodol ich spríjemniť vám, čo hráte na našom serveri, menšou súťažou v podobe tvorenia vianočného interiéru. Si kreatívny typ a chceš si pre seba uchmatnúť nejakú tú odmenu? Tak rozhodne čítaj ďalej!

INFORMÁCIE
- vašou úlohou bude vytvoriť/upraviť interiér vo svojom dome (č. 1-191) alebo apartmáne na motív Vianoc
- súťaž potrvá od 5.12.2022 00:00 do 27.12.2022 23:59, interiéry môžete posielať hneď od začiatku súťaže
- pokiaľ si už budete istí, že máte interiér dozdobený, tak mi ho môžete poslať odfotený do súkromnej správy (klik)
- po ubehnutí lehoty na posielanie vašich výtvorov prebehne hlasovanie poroty a súťaž bude vyhodnotená tu v topiku do konca mesiaca

PRAVIDLÁ
Rád by som predišiel zbytočným komplikáciám, a teda vám pre istotu objasním pár pravidiel:
- využívať môžete len vymoženosti serveru
- nepoužívate žiadne programy na úpravu fotiek, fotky mi teda posielate bez úprav
- môžete upraviť maximálne 1 interiér, viac nie je povolené
- vaša fotka nesmie byť zhotovená pred dátumom 5.12.2022

1. miesto
- liskaa_ - Správně

Zápis do siene slávy
Zápis na serveri
20.000.000$
1000g marihuany
25 akce bodov


2. miesto
- HOMOSEXUAL88 - Správně

Zápis na serveri
18.000.000$
800g marihuany
20 akce bodov


3. miesto
- to..je..jedno - Správně

Zápis na serveri
16.000.000$
600g marihuany
15 akce bodov


[ ! ] O ODMENY SI PÍŠTE MNE DO 9.1.2023


Nadpisy: checkm8
Za administračný tím,
Hendy

Upravil/a Hendy dne 02.01.2023 14:34
Jertn
Ahoj, rád bych se zapojil do soutěže, ale jsem ve špatné životní situaci a nemůžu si dovolit koupit house update do baracku, nedala by se vyjednat nějaká slevička na toto rozšíření, 10mg neni uplne malo.
Hendy
Ahoj, nie, bohužiaľ nedala, kúpa upgrade domu je na vlastné náklady.
LoadiNg
Hendy
Z dôvodu nízkej účasti hráčov predlžujem akciu do 27.12.2022 23:59, interiéry môžete stále posielať. Ďakujem za pochopenie.
Jertn
Z dôvodu nízkej účasti hráčov predlžujem akciu do 27.12.2022 23:59, interiéry môžete stále posielať. Ďakujem za pochopenie.


Nesouhlasim, čas už včera vypršel, měl jsi to napsat dřív. Soutěž byla ukončena.
Salazar
Z dôvodu nízkej účasti hráčov predlžujem akciu do 27.12.2022 23:59, interiéry môžete stále posielať. Ďakujem za pochopenie.


Nesouhlasim, čas už včera vypršel, měl jsi to napsat dřív. Soutěž byla ukončena.


Pokud sis dal záležet, tak se o své místo nemusíš přeci bát.
img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
Jertn
Z dôvodu nízkej účasti hráčov predlžujem akciu do 27.12.2022 23:59, interiéry môžete stále posielať. Ďakujem za pochopenie.


Nesouhlasim, čas už včera vypršel, měl jsi to napsat dřív. Soutěž byla ukončena.


Pokud sis dal záležet, tak se o své místo nemusíš přeci bát.


Já se nebojim ničeho. Jak řiká můj trenér "Peníze a strach to jsme nikdy neměli". Ale takhle se to může prodlužovat dalších 12 let. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že prodlužování nemá smysl.
Hendy
Milí súťažiaci, ďakujem vám za účasť, nebolo vás tak veľa, ako som si predstavoval, ale napriek tomu vám ďakujem a som rád, že ste sa zapojili a využili svoju kreativitu, prišli mi od vás naozaj krásne práce Smile Výhercom gratulujem Jsem vítěz

Vyhodnotenie máte v pôvodnom topiku. Teším sa na vás pri ďalších akciách!

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15