Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nongpradu - Vizitka
Kemrman
Vaše serverové informace


Váš nick na serveru:Nongpradu

Odehrané hodiny na serveru:1666h+

Váš bankovní obnos:většinou nic nemam protoze vsechno prohraju nebo utratim za Turisma

Nasbíráno marihuany:moc ne vsechnu travu vykourim nebo daruju kackovi

Vlastním dům číslo:někde v El Quebrados ale mam radši lokalitu Castilo El Diablo

Vlastním hotel číslo:většinou si koupim pokoj cislo 7,pak si koupim dalších 10pokoju s cislem 7

Momentálně jsem šéfem/členem gangu:nehraju gangy nebavi mě to jsem freekill freeRS

Můj oblíbený administrátor: Ben,Salazar,Smetyx,tmx.

Můj nejoblíbenější příkaz serveru:/challenge,/car /kill /prihodit 0 500,/quest/skipquest/vskipquest zkusim vsechno najednou co kdyby

Můj nejoblíbenější event serveru (vyberte pouze jedno z kategorie - jeden závod, jeden dm,...):Dum smrti,SA endurance dloouhy tracky

Má nejoblíbenější akce od administrátorů:Tuning ten jsem zachytil snad jeden za svuj herni cas

Mé oblíbené vozidlo:Turismo

Má oblíbená práce na serveru: Taxikář,Právník,Šlapka,mafian

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole):2





Vaše webové informace


Váš nick na webu:Kemrman mam dlouho ucet na webu ale ne ve hře

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:nekoukam na screny takze moje Turismo s rohama,doufam ze bude spec turismo

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas:nekoukam asi destiny kral sawnu nebo mozna aure nevim kdo je lepsi

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat (dodejte odkaz):vylepšení serveru





Vaše osobní stránka


Jméno:Tomáš

Příjmeníjazyketr

Datum narození:9.2.1998

Věk:25 a pul

Kontakty:KlasickyDyclofanc tak se jmenuje kamarad

Kraj Středočeský

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek:sotva jednoho ani na toho se nemuzu spolehnout

Stav :většinou sjety cimkoliv

Zaměstnání:ted nepracuju 3roky chci duchod na hlavu a penize za to ze jsem uzasny

Vzdělání :základní protože jsem zacal fetovat a vykašlal se na školu

Jazyky: Čeština, angličtina

Děti :adoptovat maleho cinanka asi uz jsem neplodny

Kde bydlím :v domě s kockou měli jsme kocku ale ted mame kocoura
S kým bydlím s rodinou

Sexuální orientace :všechno

Poznámka (zde můžete napsat cokoliv, co Vás právě napadne):radsi nic nebo mě napada zrovna nemam rad lidi





Informace Vaší povahy


Typologie osobnosti: Hypochondr,Flegmatik

Pohled na svět: Optimista,realista nebo flegmatik taky casto pesimista podle nalady stridavy proud

Otevřenost: Introvert lvl99 ale kdyz se sjedu mluvim víc než všichni ostatní

Moje povaha: plánující,podporující,sebevědomá,ulítlá,vypravěčská,neústupnádiplomatická,nervózní,aktivní krom toho mam spoustu spatnych vlastnosti ale vybral jsem jen z nabídky





Informace o Vaší postavě


Výška:182cm

Hmotnost:93kg

Postava: asi plnoštíhlá,mam velke svaly geneticky ale nicmoc vyrysovane vypadam jak lednicka s cinkou

Barva očí:hnědé

Barva vlasů:hnědé,pote spinave blond přírodně

Brýle: pred par roky jsem dostal bryle 0,75d na dalku,ted nerozeznam duchodkyni od teenky to dela ten CRT monitor

Na těle mám: nemam max gyno ze spatneho hubnuti

Vousy: mě nebaví se holit takze se holim jednou za tejden kdyz je to dlouhe

Fotografie (ukažte se nám):neukazu



Závislosti


Kouření: kouřím od 12let pravidelně,nyní praktikuji chain-smoking vic cigaret po sobě dam treba 7 pred spanim a 20během dne

Alkohol: nemám rád,dělal jsem bordel ktery si vycitam po alkoholu

Sex: popravdě nejake pokusy o sex ale holku jsem měl před 7lety 99x pak mi rekla ze jsem nudny

Závislosti: chatování asi musim furt odpovidat jsem tak nejak ukecany kdyz mam naladu,co je tam dalsiho za zavislosti nevim ale mam jich dost na všem





Vaše zájmy a co máte doma:bordel rad neuklizim,max uklidim jednou za rok vedle postele vajgly a pod posteli plny bažant,mam tady i 3 postele ze stareho domu ale nechce se mi je vyhodit


Zájmyjazykrvní slovo mě napadá nevim,pak hry

Sport:nemam rad míčove sporty,vzrušují mě bojove sporty

Literatura (zde uvedete žánr):nikdy jsem nepřečetl jedinou půlku knížky za život,max kacera donalda

Hudba (zde uvedete žánr):začlo to Rock,Rap,Trance,Dubstep,Dnb,Neurofunk,Rap,ROck,Dnb,Phonk mam rad epickou hudbu kdyz je tam takova ta andelska hudba na klavir ale stejne jediny Rap co jsem poslouchal byl Eminem nebo Cypress Hill jinak nemam rad cz/sk tvorbu

Zvíře:Kočky miluju,zelvy sou taky fajn





Můj styl:vlastní treba oblek


Moje motto:někteří lidé přidávají hodně vody do instantní polévky,já přidávám málo vody

Moje webová stránka:nemam

Životní cíl:nevim vubec nikdy jsem to nevěděl,chci si užívat život hlavně

Co nesnáším:zradu,podraz,manipulaci

Co miluji:věrnost,tupost,nadhled,ignoraci

Oblíbená muzika:ted Phonk

Oblíbené jídlo:řízky,instantni nudle nebo blok sýru samotneho

Oblíbené pití:EnergyDrink,Cola,Kafe

Oblíbený film:Constantine,Wanted,Zastav a nepřežiješ

Oblíbená kniha:beowulf tu knihu jsem chtel cist ale otec se mi posmíval ze jsem trouba co čte knizky tak jsem prestal

Oblíbené oblečení:černé

Oblíbená barva:černá,modrá,bílá
Upravil Kemrman dňa 07.10.2023 00:12
Raske
Čauko, hele nevím co napsat na tuhle vizitku. Moc sis s tím práci nedal není ani moc přehledná, ale cením že sis jí vůbec založil. Jakožto hráč seš takovej neutrální a seš takovej ten firmičkář a eventář jazyk
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif

img.tpx.cz/uploads/permanifty.png
Eroo
Cisty turboboss hrac a mega sef
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34468
img.tpx.cz/uploads/images1653935026.jpg
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20