Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[Moderátor] error.
error
--------------------------------------

× PODMÍNKY ×

--------------------------------------

Musí ti být více jak 15 let.


Musíš mít nahráno minimálně 400 hodin a splněno minimálně 150 levelů


orientace na webu, dobrá znalost modu, rozumné a slušné vyjadřování, nezaujatost vůči jiným hráčům a klidná povaha.


suspect


--------------------------------------

× OSNOVA ×

--------------------------------------

1. Server nick

error.

2. Váš věk


3. Vaše IP

109.81.124.47
4. Screen "/info --> hlavní

Info -> Hlavní
img.tpx.cz/uploads/obrázek_2024-04-23_5923320.png


5. Jaká je tvoje aktivita na serveru, kdy se na serveru nejčastěji zdržuješ?

Na serveru se nejčastěji zdržuji převážně odpoledne, kdy mám nejvíce volného času a mohu se plně věnovat hernímu zážitku.


6. Jaká je tvoje herní náplň na serveru?

Moje herní náplň je zaměřena převážně na vydělávání peněz a účasti v gang systému. Rád se zapojuji do různých aktivit spojených s gang systémem, jako jsou gang dodávky, přebírání/obrana území atd.


7. Jaké jsou tvoje zkušenosti, co se týče gang systému a gangů celkově?

Mám velmi dobrou zkušenost s gangovým systémem a fungováním gangů obecně. V minulosti jsem byl členem několika respektovaných gangů, což mi poskytlo hlubší porozumění fungování tohoto systému.


8. Proč zrovna ty by jsi měl být vybrán na post moderátora, co nám můžeš nabídnout?

Myslím si, že bych měl být vybrán na post moderátora díky mé aktivitě na serveru, hlubokého porozumění hernímu prostředí a zkušeností s gangovým systémem. Jsem ochoten a schopen efektivně monitorovat herní prostředí, pomáhat hráčům s jejich problémy. Navíc jsem ochoten se neustále zdokonalovat a přinášet nové nápady, které by mohly serveru prospět.


9. Máš nějaké zkušenosti se správou/vývojem/administrací na jiném serveru/hře?



10. Doplňující info o tobě. (Co by jsi o sobě ještě řekl/a, ale v předešlých otázkách nebyla možnost?)


Nosferatu
Ahoj,
s tvou žádosti jsem spokojen a libí se mi tvé vyjadřování.
Každopádně když jsem si tě prohlížel více, tak velmi rád porušuješ pravidla a zaměstnáváš tím zbytečně AT.
Díval jsem se a za tento měsíc, tam toho máš vskutku hodně a dokonce i nějaké tresty za chování.
Zde píšeš, že už si se uklidnil a že je to jen hra, ale odkdy to bylo? Od toho kdy začal nábor?
Protože jak říkám, těch trestů tam je za 4 měsíc tedy dost.
Myslím si,že budoucí člen AT by nemusel mít tolik prohřešku, protože přece jen když chceš jít do AT, tak nebudeš zbytečně přidělávat práci AT.
Samozřejmě za velké plus beru, že máš nějaké zkušenosti a podobně, ale přesto
Nesouhlasím s přijetím do AT. Správně
Každopádně ti přeji hodně zdaru v náboru!
Domes
Zdravím,

Tvoje současné chování neodpovídá tomuto postu. Nesouhlasím s přijetím

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Kacka
Ahoj,

co se týče tvé aktivity tak ta je výborná, ale to ostatní.. Nevhodné chování, porušovaní pravidel a tak dále.. A to se mi na tento post nehodí.

Nesouhlasím s přijetím do AT
Mine
Zdravím,

aj na základe predošlých vyjadrení kolegov som sa viac zameral na históriu, čo sa týka správania, no a naozaj to nie je ideálne. Cením, že poslednou dobou sa snažíš byť všetkými možnými prostriedkami nápomocný a aktívne spolupracuješ, ale oproti predchádzajúcemu správaniu sa z veľkej miery obávam toho, že by sa mohlo jednať len o príležitostnú pretvárku kvôli vyhlásenému náboru. Nie som si stopercentne istý, že by tvoje vystupovanie bolo rovnaké aj po dlhšom časovom období.

Nesúhlasím s prijatím
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16