Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Movie poradna help :)
_Sh0ck_
Zdravím, předem chci poděkovat za tuto sekci Smile Už dlouho potřebuji radu ohledně programu "Pinnacle studio 14", konkrétně bych potřeboval vědět jak video zformátuji aby se na YT zobrazovalo v co možná nejvyšší kvalitě, nynější videa jsou v hrozné kvalitě, nejde z nich nic poznat a jsou celá taková rozplizlá :D Pokud máte někdo zkušenosti s tímto programem tak bych byl rád za každou radu, děkuji s pozdravem _Sh[0]ck_ Smile
Hroch12
Natáčej ve Frapsu, renderuj v Sony Vegas ve formátu .wmw. Nic víc, nic míň. :D
Prisoner
Fakt sorry, v tomto programe nepracujem, ale určite ti niekto bude vedieť poradiť, alebo to skús nájsť na googli.
_Sh0ck_
Tak je snad jasný že natáčim ve Frapsu ne ? :D:D:D Si myslíš že si to točim na mobil nebo co ? :D Sony Vegas je na mě moc těžkej :D:D

Citácia
Prisoner napsal:
Fakt sorry, v tomto programe nepracujem, ale určite ti niekto bude vedieť poradiť, alebo to skús nájsť na googli.
Googloval jsem to asi 2 hodiny a nic :D:D
Prisoner
Sony Vegas nieje ťažký, len ho musíš pochopiť. Naňho nájdeš viac návodov, viac pluginov atď.
_ShaKi_
Citácia
Hroch12 napsal:
Natáčej ve Frapsu, renderuj v Sony Vegas ve formátu .wmw. Nic víc, nic míň. :D


To ja robím a pri zväčšení sú bez kvality....
Ako urobiť ,že na full HD sú kvalitné ako aj pri malom prevedení.
Prisoner
Musíš si nastaviť dole na 720p alebo 1080p. (V SONY VEGASE pri renderi).
Bouc3K
Citácia
Hroch12 napsal:
Natáčej ve Frapsu, renderuj v Sony Vegas ve formátu .wmw. Nic víc, nic míň. :D


Ako on povedal Smile) Stačí to dať do 720 HD wmw.. To je vše. Smile
_Sh0ck_
Citácia
Bouc3K napsal:
Citácia
Hroch12 napsal:
Natáčej ve Frapsu, renderuj v Sony Vegas ve formátu .wmw. Nic víc, nic míň. :D


Ako on povedal Smile) Stačí to dať do 720 HD wmw.. To je vše. Smile
Tak mi řekni jak to udělám. :D
Prisoner
Napíš, či si to pochopil, aby som vedel, či ti to locknúť.img.tpx.cz/uploads/Sony%20Vegas.PNG
_Sh0ck_
Citácia
Prisoner napsal:
Napíš, či si to pochopil, aby som vedel, či ti to locknúť.img.tpx.cz/uploads/Sony%20Vegas.PNG
Ale tohle je sony vegas :D Já to v pinnacl-u mám uplně jiný :D Potřebuju někoho kdo umí v pinnacl-u :D Ale díky Smile
nuGGet
Citácia
Prisoner napsal:
Sony Vegas nieje ťažký, len ho musíš pochopiť. Naňho nájdeš viac návodov, viac pluginov atď.
Nemůžu

Ta aký profík s teba :D. Hah :D. V tom pinokiou robíš s SP asi iba ty :D. tak to zmeň a možno ti tuná pán profík pomôže.
Prisoner
nuGGet: Skutočne neviem z čoho sa smeješ. ;) Pracujem v Sony Vegase a tu majú radiť hlavne ludia. Smile Stačí si prečítať pravidla čo ty vôbec nerobíš, potom to tak dopadne. Smile Aj ja sa budem učiť a občas tu dám nejaký topic. Smile
shock: V tom programe nepracujem, sorry.
Upravil Prisoner dňa 24.03.2012 21:54
Hroch12
Jak jsem již napsal, sežen si Sony Vegas, ten je na to nejlepší. Jestli budeš chtít pomoc, zaučím tě. Prozatím zamykám. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10