Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rýmovačka s nickama hráčů.
DeathCavierCZE
Citace
Xena, plete si naše ména

:D
kekel
Citace
VTEC VTEC VTEC,je náš starej dědek .
ajo33766
Kekel,čo po troch pivách zletel.
raspov
Citace
Kapo není žádný bláto, co vidí to spraví, všem poradíi
DeathCavierCZE
Citace
geroid, geroid, to je náš věrný android

:D
Mamba
pan bravura se těšil že veme Xenu k sobě do dvora a bude jí hladit jejího kocura Xenka mu však dala košem tak za ní na Slovensko jede svým růžovym trábošem
Zrušený účet
Citace
Mamba, tos zabila, králíka si zradila.
Zrušený účet
Citace
Pan_Bravura, je opečená brambora. :D
Mamba
Ano bravuro králíka sem zradil ale vím o někom kdo už Xenici kocoura hladil a tys to nebyl tak dovol abych se ti tlemil :D
Lolerc
Citace
Nás Ajo rika se mu Pájo na SP zas smazi vse nam to tam kazí, kdyz na Lolerca narazí s monoklama dom dorazí :D :D

Upravil/a Lolerc dne 06.05.2012 11:58
Zrušený účet
Citace
Xena moje slečna je, Mamba jak uchil nedá pokoje.
Mamba
ou zabil :D ale já mám námitky Xena není tvove slečna Xena je žena Laurena ,a ty mu lezeš do zelí tak se nediv až tě na GW rozstrelí a sejme a já tě budu muset zachránit zadek slovy TAK MU JEŠTĚ ŠANCI DEJME
Zrušený účet
Citace
Laurena sejmu sawny já, Lauren si radši lehne rád.A ty milý Mambo, nestarej se Kráva!
:D
Ajo82
LOLERC!!!! :D :D
(sry za OT)
Mamba
JÁ jsem Mamba takže had a né kráva a já mám Xenu také rád a neštvi nebo nebudu kamarád :D
Zrušený účet
Citace
Kamarád budeš a jestli ne, ukážu ti sombréro na čele, Xena je moje holčička, nikdo ji nebude strkat dudlíčka!
:D
Upravil/a Zrušený účet dne 06.05.2012 18:09
airsoftMAN
Xena xeninka je naše paninka :D
Mamba
Ne vim na co dudlíka paní Xeně bych dával byli časy kdy ona si hrála na hřišti a ty si ještě houby tam někde hledával tak kdo potřebuje z vas 2 dudlíka :D
Zrušený účet
Citace
Pane Mamba, čtu dobře? Asi vám z toho trochu kouše. Xenka je Laurena, rozhodl jsem, že válka začíná!
:D
Mamba
válka mezi kým ? mezi tebou a jejím vyvoleným laurenem ? já být tebou tak volím variantu tuto*VZDAVAMSE* a rychle běžím pryč páč lauren veme na tebe a na Xenku byč ten divoch :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
8 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
16%
Ne
4 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15