Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
smetyx
Ruda
Jojo sméťo, ty si byl pan hráč a admin. Měl jsem tě neskutečně v tom AT rád, vždycky se s tebou dalo totálně na pohodu pokecat. Tuším si byl i u toho, když jsme ve tři ráno dali hitmana za celej rozpočet s Canyonem. :-D
Každopádně se měj a užívej si života, na všem je něco pozitivního, teď se alespoň můžeš víc učit. :-D I když to z té mojí reakce asi fakt moc nevyznělo, tak jsem tě fakt měl rád a budeš tu na serveru hodně chybět. Pro mě jsi legenda, ať ten status tady na webu máš, nebo ne. Smile

Tak se Měj a snad se uvidíme po dodělání ticket systému(takže tak za dvacet let)

// Jo a přidej si mě na tom skype, někdy chci zajet do toho liberce. :-D
smetyx
Díky za oporu všem. I za kladné či negativní komentáře. Co se stalo se stát asi mělo. Už sem tu nejspíš opravdu příliš dlouho. Neříkám že mi to nebude chybět ale už sem asi prostě musel skončit za tu řadu let. Taky sem v červenci oslavil 18 - té narozeniny a je možná čas začít žít trošku jinak. Pokud to půjde a dostal bych časem třeba UB rád se příjdu podívat jak mod jde dál co se možností týče. Taky bych se tam pak chtěl mrknou už kvůli vám (některým) Jestli ovšem taky někoho poznám. Takže hodně zdaru všem!
HELMUT
Kdyby vy jste měli příležitost, tak si myslím, že by jste si to také zkusili...A pochybuji, že rozpočet jsme vykrádali jen my Smile
Ruda
Citácia
Kdyby vy jste měli příležitost, tak si myslím, že by jste si to také zkusili...A pochybuji, že rozpočet jsme vykrádali jen my Smile


Neboj těch příležitostí bylo víc než dost, mě šlo ale vždycky o to si ty peníze vydělat, pak jsem z nich měl větší radost, celkově jsem ze sebe měl lepší pocit a nehrozil mi perma ban. Takže já jsem nikdy nebugoval / nevykrádal ač k tomu pár příležitostí taky bylo.
HELMUT
Není to tak ale u každého Smile Věděl bych další, ale nebudu jmenovat Smile Třeba si to Pixel časem zjistí sám si myslím
imkovrabel
každý časem skončí na SP starí adminy vynahradí nový a po pár letech bude superpařba z úplnej jinej komunity už jen pár lidí ostalo a ne na dlouho.
stinG_
Ja neviem kto bude teraz ztráty riešiť :D Každopádne si môj jeden z najoblubejenších administrátorov ! Stále si pre mňa pán administrátor i keď už administrátor niesi :D
I_Hate_You
*Dobrá práce*
smetyx
Citácia
stinG_ napsal:

Ja neviem kto bude teraz ztráty riešiť :D Každopádne si môj jeden z najoblubejenších administrátorov ! Stále si pre mňa pán administrátor i keď už administrátor niesi :D


Díky ti. Citím to stejně. :D A ztráty klidně řešit budu :D :D :D
SniPer111
Smetyyyyyyx, dobry si bol admin škoda to čo si urobil mal si dobry gang škoda ho ale čo už myslím že neskor budeš hrať... :D
Sotasek
Sméťo v AT jsem tě viděl rád, ale kamarádit jsme se začali spíše až v SEASIDE. Parta super lidí co dodat. Vizitoš pěkná :D Pláču
Zacek
Super hráč Smile škoda tě ;)
DangerRMV
Škoda další legendy, byl jsi dobrý Smile. Hodně štěstí.
Opti
fajnový hráč/admin Smile jsem rád,že jsem měl možnost tě poznat B)
Dandee
Brácho seš fakt borec :D
DangerRMV
Škoda, že máš takovou úchylku, která tě opět přivádí do banlistu... jinak tě mám rád a navždy budu, jsi jen jeden smeták, ať se ti daří!!!
Kacka
Škoda, žes to zas pohnojil :D Ale jak jsme si psali na skypu, třeba se za rok vrátíte :D Ať se ti daří v reálu! Smile
Tumik
Citácia
Datum narození: 8.7.1996
Věk: 18 let

Asi aktuální :D :D
Ani nepamatuju, kdy jsem psal naposled názor k nějaký vizitce. :D Znám tě už hodně dlouho a byť jsme se nikdy nějak víc nebavili, věděl jsem, že jsi pohodovej a rozumnej kluk. Nějakej, ačkoliv už druhej perma za tu samou věc :D, na tom nic nemění. Je hezký, že jste do toho spadli všichni spolu. :D Snad zase někdy hele, budete tady chybět všichni tři a tvoje akce, na který jsem chodil fakt s největším nadšením oproti kterýmukoliv jinýmu pořadateli, zrovna tak. Zdar Pláču
smetyx
Přátelé děkuji všem za reakce ať už pozitivní nebo negativní i když v 99,9% pozitivní :D

Tumik:// k tobě bych asi dodal jen to, že vizitka je opravdu aktualizovaná naposledy v roce 2014? Asi, ani nevim už takže je pravda že už jen stárnu a nemládnu (bohužel) :D
A díky za pochvalu na pozici OA, toho si fakt cením. Snažil jsem se dělat akce trošku jinak a jiného druhu než ostatní Smile
Czech_
Přesouvám do teamu.
(ps: rozpočet je už víc systémově hlídán)

Ať se ti opět daří, sláva návratuSifu
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11