Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
movieMaker-ukladani filmu
VTEC
mam problem s ulozenim filmu v movie makeru..
-dodelal jsem video
-dam soubor
-ulozit soubor filmu...
-ulozit film pro prehrani v pocitaci...
-vyberu ulozeni filmu na disk D...
-ulozit film v nejvyssi kvalite bla bla bla..

a pak spustim ukladani filmu kde mi to ukazuje kolik minut zbejva do konce ulozeni na disk..
jenze pri ukladani aby ty minuty ubejvaly tak mi tam furt naskakuje vyssi cislo.. 100min 125min 300min az treba 8000min

je to asi patnacty video co v tomhle programu pro lamy delam a doposud se mi to nestalo.. kdo mi povi kde je problem?
Thall
Asi je moc velke to video
Upravil Thall dňa 09.06.2012 14:42
DeyeS
Stiahni si sony vegas pro 9 ja som tiež robil v movie makery ako lams alebo skus si to video uložiť tak že uložiť a daj normalnu kvalitu a v sony vegas pro 9 si to vyrenderuj na HD a uploaduj
VTEC
Citácia
Thall napsal:

Asi jem oc velke to video


img.tpx.cz/uploads/bjhnjh45hvg.jpg

Citácia
DeyeS napsal:

Stiahni si sony vegas pro 9 ja som tiež robil v movie makery ako lams alebo skus si to video uložiť tak že uložiť a daj normalnu kvalitu a v sony vegas pro 9 si to vyrenderuj na HD a uploaduj


nefunguje
Thall
Aky mas window a verziu makeru?
kapr
Problémem je celý program. Sice to zabere nějakou dobu naučit se v Sony Vegasu, ale být tebou to udělám, protože to utrpení s movie makerem za to nestojí, je to nejhorší program co jsem kdy od microsoftu používal (zvlášť verze od windows Vista a více). Vpohodě si v něm vyrábíš videa a třeba tak po 10tém videu se začne nechutně sekat a ukládání videí je s každým videem delší...
VTEC
mas pravdu ze se zacina sekat a tech nervu mi u nej uz hodne popraskalo:D
.. tak ale jeste bych z toho rad vytahnul to video s kterym jsem se kadil celej den.. je tu jeste nejaka moznost bo jsem v haji?

Citácia
Thall napsal:

Aky mas window a verziu makeru?


mam XP a verzi makeru fakt netusim
Thall
uu ked som mal windows xp tiez mi to blblo teraz mam 7 a obcas v tom robim a ten mi neblbne
Hroch12
VTECu, silně ti doporučuji přechod na Sony Vegas, či Camtasii. Tenhle program je asi ten nejhorší na úpravu videí. Poslechni Kapra, ten ti dobře radí.
VTEC
Citácia
VTEC napsal:
.. tak ale jeste bych z toho rad vytahnul to video s kterym jsem se kadil celej den.. je tu jeste nejaka moznost bo jsem v haji?



????????[img]http://honda-club.cz/forum/images/smiles/kb_cray.gif[/img]
Zrušený účet
Reinstal W :D

Ale nie, skús:
-ulož to normálne aby si mal nejakú zálohu nie rendovanie.
-potom skús rendovať na iné miesto na disku ako D.
-ak nepôjde skús video rozdeliť na menšie časti, ako napríklad rozkúskuj to na 5 časti a tie osobitne zrenduj. Potom tieto časti daj zas dokopy a zas zrenduj.
-Ak nie tak skús stiahnúť inú inštalačku WMM z netu a tento unistal (najprv ju nájdi over si či funguje a až potom un).

Pokial ti nič s tohoto nepomôže tak musíš stiahnúť niečo iné na tvorbu videí. Skúšal som aj či SV otvorí súbor z WMM ale nešlo to... Takže asi smola Promiň.
kapr
Když jsem ještě používal WMM a stalo se mi že jsem měl hotové video a nechtělo se vyrenderovat, zkusil jsem to renderovat po částech a že bych to pak spojil. Ze začátku to fungovalo, ale pak už ani to nešlo.
Zrušený účet
A čo som písal? :D *COPY*
VTEC
ok diky lidi kouknu na to jeste..
a kdyz to nepude tak stahnu SV do kteryho to zkusim presne opsat z makeru..
hold nic neni zadarmo :D
Yamborghini
no movie maker na XP je totální pohroma, na win 7 už bych řekl funguje úplně v pohodě, já ním renderuju všechny videa z SP Boxu, když máš tedy XP tak určitě zkus něco jiného, ale jestli někdy budeš mít w7 tak s ním můžeš znovu začít upravovat :D
Prisoner
Vyriešené? Inač pomer strán 4:3 nepoužívaj. Najlepšie je 16:9.
Upravil Prisoner dňa 22.07.2012 09:29
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9