Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
NISSAN_350_Z
Lukáš, nemá byť náhodou zadná ŠPZ osvetlená? *FACKATUMAS* Nemůžu
Zrušený účet
Citace
NISSAN_350_ZET napsal:

Lukáš, nemá byť náhodou zadná ŠPZ osvetlená? *FACKATUMAS* Nemůžu


To je fuk.:D Nebola iná možnosť kam ju dať.:D A na starej kapote boli aj tak svetlá vypálené.:D
twistedTSD
Tak to koukám Radeone, nečekal jsem, že to tak "potuníš".čumím A musím uznat, že ty 5. dveře jsi upravil kvalitně.Správně Jen jsem někde slyšel, že s touto úpravou mívají lidé později potíže (že jim to snad koroduje či co), tak snad to bude ok.

PS: To vysvětluj policii, ne Nysanovi.:D
leinaD
Citace
twistedTSD napsal:

Tak to koukám Radeone, nečekal jsem, že to tak "potuníš".čumím A musím uznat, že ty 5. dveře jsi upravil kvalitně.Správně Jen jsem někde slyšel, že s touto úpravou mívají lidé později potíže (že jim to snad koroduje či co), tak snad to bude ok.

Mohl si dát do ****ky i to na ten znak :D když to umíš tak nekoroduje. když to neumíš tak koroduje :D
Zrušený účet
Citace
twistedTSD napsal:

Tak to koukám Radeone, nečekal jsem, že to tak "potuníš".čumím A musím uznat, že ty 5. dveře jsi upravil kvalitně.Správně Jen jsem někde slyšel, že s touto úpravou mívají lidé později potíže (že jim to snad koroduje či co), tak snad to bude ok.


Tak uvidím, je to nastriekané antikoróznou farbou tak hádam to niečo vydrží.:D No a ta úprava nieje ešte celkom hotová ešte by som to chcel doladiť.Ale zase to nechcem preháňať s tou úpravou nech to nevyzerá zle.
twistedTSD
Citace
RadeoN napsal:

Tak uvidím, je to nastriekané antikoróznou farbou tak hádam to niečo vydrží.:D No a ta úprava nieje ešte celkom hotová ešte by som to chcel doladiť.Ale zase to nechcem preháňať s tou úpravou nech to nevyzerá zle.

Jojo, hlavně pozor, ať to nepřeženeš.Smile
Radik
Pěkná felda, zatím to vypadá, že já jako první auto (příští rok) budu mít Punto, ale jen do zimy, než dotáhnu nějakou Octavii z Německa. :D
A nebo koupim RSku od táty, samozřejmě se slevou. §dss)ú
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Pěkná felda, zatím to vypadá, že já jako první auto (příští rok) budu mít Punto, ale jen do zimy, než dotáhnu nějakou Octavii z Německa. :D
A nebo koupim RSku od táty, samozřejmě se slevou. §dss)ú

Tak šestiválec nakonec ne?:D A kterou generaci Punta? Tu první nebo druhou?...A RS od táty, to by byl asi hodně dobrý kup.Smile
Radik
Šestiválec pořídím, až budu vydělávát, takhle bych ho asi neutáhl. Sad

Punto první generace, tak na tu jednu sezónu bude stačit. :D Na diskotéku a zpět nás doveze. :D
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Šestiválec pořídím, až budu vydělávát, takhle bych ho asi neutáhl. Sad

Punto první generace, tak na tu jednu sezónu bude stačit. :D Na diskotéku a zpět nás doveze. :D

To je rozumné.Smile...Punto první generace měl švagr, asi před dvěma týdny ho prodal (bohužel ne mněTo jsem nechtěl:D). Docela fajn auto, na svůj věk i pěkné, jen teda vrazili nemálo peněz do oprav, což je důvod, proč se ho trochu bojím, ale pokud máš tátu mechanika, tak to snad nebude problém:D.
wlcacek
Radeone: Felda pěkná Palec nahoru Máš to i krásně osvícené jak černobyl :D:D:D
Ale proč si jí zavařil ty vrata To jsem nechtěl To vipadá jak kdyby to auto nekončilo *FACKATUMAS*:D
A na osvětlení se zeptej v jakékoliv prodejně náhradních dílů Smile Ledkové se dají sehnat a kolikrát to tomu autu sedne Smile
Zrušený účet
Citace
wlcacek napsal:

Radeone: Felda pěkná Palec nahoru Máš to i krásně osvícené jak černobyl :D:D:D
Ale proč si jí zavařil ty vrata To jsem nechtěl To vipadá jak kdyby to auto nekončilo *FACKATUMAS*:D
A na osvětlení se zeptej v jakékoliv prodejně náhradních dílů Smile Ledkové se dají sehnat a kolikrát to tomu autu sedne Smile


Tak mne sa tak upravené kapoty proste páčia.:D A to s tými svetlami ja ti neviem nechcem to zas preháňať, nechcem vlastniť pojazdný cirkus.:D
Radik
A sakra, nějak to tady umřelo! :D
wlcacek
Citace
Radik napsal:

A sakra, nějak to tady umřelo! :D

Neumřelo :D Třeba já teď jdu na starém Favoritovy (karbec) dělat těsnění pod hlavou. A pak mě čeká Favorit (monostřik) který jede 10 minut a pak vzdechne. A pak se probere a zas chvilku jede :D A jedinné co jsem na tom ještě nevyměnil je kabeláž od pojistkovky k motoru :D
Radik
Tak na tuhle káru, budu asi muset ještě nějakej ten rok počkat. Sad
Ale za ty prachy si radši pořídím M3.
Radik
Mimochodem, viděli jste již novou Gymkhanu? Stojí za to. ;) Doporučuji shlédnout minimálně v HD kvalitě.
casper11111
Je to parádne video Smile Kebyže ma to naučí Shock :D
VTEC
tywe cumte :D:D:D::D:D
kdo tu inzeruje kary z gta pres bazos? :D
auto.bazos.cz/inzerat/17086108/Prodam...-Civic.php
EvilCoco
Je tu niekdo na Americke Muscle auta ? :D ako maericka klasika mustang atd napr. keby ste chceli videt ako svoj obrazok mam svoj ford torino ´70 ktory som si s kamosom zobral z vrakoviska a zrenovoval :D
wlcacek
Citace
EvilCoco napsal:

Je tu niekdo na Americke Muscle auta ? :D ako maericka klasika mustang atd napr. keby ste chceli videt ako svoj obrazok mam svoj ford torino ´70 ktory som si s kamosom zobral z vrakoviska a zrenovoval :D


Tak nahaž pár fotel Smile Na zkvosty se rád podívámSmile Ale kdyby si měl USA truck doma tak to bych se i dojel podívat na živoSmile
Házej fotky házej ať se můžem kochat Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21