Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
Rosta
Ahoj chci požádat o radu Vás expertů, nebo se aspoň zeptat :D Udělal jsem si autoškolu na motorku no a teď nějakou mašinu scháním. Mohl by mi někdo nějakou doporučit pro začátek třeba? Obsah musí být 125 ccm a cena do těch 35,000 Kč. Přemejšlel jsem nad Hondou CBR nebo nějakým endurem. Máte někdo nějaké zkušenosti třeba s CBR ? Za každou radu nebo typ, děkuju. Smile
eGhE
Doporučujem Apriliu rs 125 , super motorka za daný peniaz ..
Rosta
Hmm díky za typ. Kouknu se na nějakou. Jinak ty s ní máš zkušenosti?
NISSAN_350_Z
Yamaha TDR 125, fajné vozítko, kamoš jú ma a je spokojny Smile
Rosta
Díky , ale stejně zatím uvažuju nejvíc nad Hondou CBR :D Jinak díky za info, mrknu na nějaké. Smile
yaroush
K přihlášení levostranných. Pokud chceš evo, nebo skyline tak by to mělo jít, ale nevím jestli to projde kvůli tomu, že není určený na evropskej trh (emise, pičoviny...atd.) Jedině že by byl koupenej v anglii s jejich papírama...

Oktávka by neměl bejt problém.
Ale dej si pozor, v tomhle ti bude půlka lidí kecat(úřady) a ta druhá půlka podávat neúplný informace.
Poptej se někde na autařských forech, kde o tom budou vědět víc.
VTEC
http://stream.cz/nejnovejsi/slavnedny...u-15-rijen
Reeus
V budoucnu se rozhoduju mezi BMW x3 a BMW x1, poradíte mi ? :D
Rosta
Poradím ti Škoda Felicia :D :D :D
twistedTSD
Citácia
Reeus napsal:

V budoucnu se rozhoduju mezi BMW x3 a BMW x1, poradíte mi ? :D

Jsi celkem náročný.:D Mně se x1 líbí více.
twistedTSD
Dovolím si ještě jednu drobnou poznámku na téma snížený podvozek. :D ...Pozitivní budiž fakt, že nakonec nebylo nutné měnit celý nárazník. Na exkrement budiž fakt, že to schytaly i kryty motoru (a snad nic víc), jeden ještě leží v garáži.Sad ...A jsem prosím jel do 1 km vzdáleného obchodu, poprvé za celý týden.
img.tpx.cz/uploads/10729078_872551776088736_1190696420_n.jpg
DJ_David_SK
mne nejde až tak o rýchlosť auta Audi R8 mne skvor ide o to že sa mi zapačilo :D
VTEC
furt práce, žádný ježdění, už mě to začíná sr_

img.tpx.cz/uploads/Fotografie-0351.jpg
twistedTSD
VTECi, připomnněl jsi mi kamaráda s Deltou HF Turbo, nadšeně si přitáhl auto a za 2 roky v tom pořádně ani nejel, furt se v něčem hrabe, něco rozebírá, svařuje, mění, upravuje, montuje...Teď konečně dělá technickou a trochu ji protáhne (mám rezervováno svezení!), ale na zimu zas do garáže, a má velké plány s motorem, podvozkem...Nic se nemá přehánět no.:D
VTEC
Citácia
twistedTSD napsal:
...Nic se nemá přehánět no.:D


jó tohle jsem si měl připustit dřív, s civicem se to táhne od poloviny roku 2012, nejhorší že mě poslední dobou láká další stavba a to CRX 2g, chci furt víc a víc a díky tomu mám pak jen věčně na **** náladu (škoda že tu není smajlík s pistolí u hlavy, hodil by se..)

už jsem něco málo odložil až do budoucna, tak příští rok v léťě to snad už budu tůrovat po okruhu

teď jsem jel trošku i bokovky, černá se bude stavět na rallycross a na šedej se z problému s motorem vyklubala generálka

img.tpx.cz/uploads/rallycrosss.jpg
img.tpx.cz/uploads/d16owned%20(1).jpg
Upravil VTEC dňa 30.10.2014 13:12
Tom14
Už několik let se mi líbí Chevrolet camaro, tím jak vypadá

[img]http://thesupercarkids.com/wp-content/uploads/2014/09/Chevrolet-Camaro-0.jpg[/img]
[img]http://stunningvehicles.com/wp-content/uploads/2014/07/Chevrolet-Camaro-5.jpg[/img]
[img]http://i2.pinger.pl/pgr496/7da4a28b00222038514b48dc/Chevrolet_Camaro_2010_Pioneer_Stage4_7.jpg[/img]
Rock
Peč na motorku kup si kolo za 15 tyček a jezdi jak pán :D
Radik
VTECu taky dobrej blázen. :D
Já zas poslední dobou pokoukávám po vr6 mk3 syncro. Smile a taky mě to láká čím dál víc, ale nevím jako chudej student :D
eGhE
Neviem ako v CR , ale na Slovensku je fakt problém kúpiť vevericu v dobrom stave za normálne peniaze , auto poznám Kolega ho mal 3 roky .. To že to hnije ako šialene asi nemusím hovoriť .. Ale fakt treba počítať s tým že to si kúpi len mladý chalan ktorý tomu nonstop dáva , takže fakt keď tak len dobrý stav kúpiť .. Vačšina sa ich predáva swapnuta , číže kasňa napr. 1.4 a motor vr6 takže tam nesedia papiere čo by som osobne nikdy nechcel .. Problém s prepísaním jedine cez známeho a v poslednej rade pri nebodaj nejakej nehode . Inak taký poznatok , nato že to je 6 valec a ma to skoro 200ps tak to vobec nejazdí nejako extra dobre , a berie to stále cez 12 litrov .. Akurát to ma len dobrý zvuk :D takže asi tak ..
yaroush
Ten VR6 není nijak oslnivej motor. Za ty peníze se dá pořídit lepší "dělo"
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16