Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
Radik
Vím, že to není žádná brutální raketa, ale ten zvuk je naprosto úžasnej. :D ale zatím zůstanu u své mk4 TDI, přes zimu proběhne nějaká údržba, na jaře musím olakovat nějaký díly... a zbytek financí bude směřovat na kola, už mám tak nějak předběžně vybráno tak uvidíme Smile
bDU_C
Jsem pro vw scirocco Smile tohle jednou budu mít.
eGhE
Citace
yaroush napsal:

Ten VR6 není nijak oslnivej motor. Za ty peníze se dá pořídit lepší "dělo"


Tak tak , a hlavne kvalitnejšie .. Nejaký japonec ktorých fakt môžem ..
TheMajo
Zdravím vás. Chcem sa vás spýtať či nemáte niekto skúsenosť s Microcarom. Chcem si niečo také kúpiť. Počul som, že na to potrebujem vodičák na malú motorku neviem čo je na tom pravdy, ale počul som že sú tie micro autíčka dosť drahé.
twistedTSD
Citace
TheMajo napsal:

Zdravím vás. Chcem sa vás spýtať či nemáte niekto skúsenosť s Microcarom. Chcem si niečo také kúpiť. Počul som, že na to potrebujem vodičák na malú motorku neviem čo je na tom pravdy, ale počul som že sú tie micro autíčka dosť drahé.

Minimálně v ČR to pravda je (od 15 let). Jenže, je to nejen drahé (nové stojí dokonce 250-350 tisíc) , ale taky samozřejmě pěkně pomalé (4 kW, rychlost omezená 45 km/h) a maličké.

V patnácti bych si sice dovedl představit, že bych v tom jezdil z jednoho konce města na druhý do školy, ale za pár let bych se mlátil do hlavy, že kdybych počkal, mohl jsem už jezdit v pořádném autě o 20x vyšším výkonu...
TheMajo
Tak to mi je jasné, ale teraz som pozeral ojazdený zo Slovenska za 1200 eur. Maximálku to má 50km/h čo je akurát behanie v meste. Počul som, že by to vytiahlo aj vyše aspoň o niečo len tam treba vypnúť omedzovač rýchlosti neviem čo je na tom pravdy, ale aj tak by to moc rýchlo nešlo maximálne do tej 70tky ani to nie. Mne to je aj tak celkovo jedno ako rýchlo to pôjde auto by som využíval asi najmä v meste. A nad týmto autom rozmyslam aj z toho dôvodu, že sa budeme sťahovať do domu ktorý je tak trošku od ruky od mesta a dosť v kopci a toto auto by mi ulahčilo cestu do školy a mnoho iného.
twistedTSD
Citace
TheMajo napsal:

Tak to mi je jasné, ale teraz som pozeral ojazdený zo Slovenska za 1200 eur. Maximálku to má 50km/h čo je akurát behanie v meste. Počul som, že by to vytiahlo aj vyše aspoň o niečo len tam treba vypnúť omedzovač rýchlosti neviem čo je na tom pravdy, ale aj tak by to moc rýchlo nešlo maximálne do tej 70tky ani to nie. Mne to je aj tak celkovo jedno ako rýchlo to pôjde auto by som využíval asi najmä v meste. A nad týmto autom rozmyslam aj z toho dôvodu, že sa budeme sťahovať do domu ktorý je tak trošku od ruky od mesta a dosť v kopci a toto auto by mi ulahčilo cestu do školy a mnoho iného.

Jo, o tom omezovači jsem také slyšel...1200 € je pěkná cena, ale je otázkou v jakém je stavu - co tak vidím u nás, i nejlevnější se pohybují kolem 1800 €.
TheMajo
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
TheMajo napsal:

Tak to mi je jasné, ale teraz som pozeral ojazdený zo Slovenska za 1200 eur. Maximálku to má 50km/h čo je akurát behanie v meste. Počul som, že by to vytiahlo aj vyše aspoň o niečo len tam treba vypnúť omedzovač rýchlosti neviem čo je na tom pravdy, ale aj tak by to moc rýchlo nešlo maximálne do tej 70tky ani to nie. Mne to je aj tak celkovo jedno ako rýchlo to pôjde auto by som využíval asi najmä v meste. A nad týmto autom rozmyslam aj z toho dôvodu, že sa budeme sťahovať do domu ktorý je tak trošku od ruky od mesta a dosť v kopci a toto auto by mi ulahčilo cestu do školy a mnoho iného.

Jo, o tom omezovači jsem také slyšel...1200 € je pěkná cena, ale je otázkou v jakém je stavu - co tak vidím u nás, i nejlevnější se pohybují kolem 1800 €.


Tu je ten krásavec ma menené pneumatiky a píše, že je plne funkčné. Ten rok výroby mi nevadí.http://auto.bazos.sk/inzerat/42895777...crocar.php
dapper
Tak co říkáte na novou vyhlášku s tím že musíte mít auto napsaný na sebe? Já sem takhle měl řešený EKO, auto sem měl napsaný na dědu a nemuselo se platit.. Teď se toho už tak nezbavíme..
twistedTSD
Citace
dapper napsal:

Tak co říkáte na novou vyhlášku s tím že musíte mít auto napsaný na sebe? Já sem takhle měl řešený EKO, auto sem měl napsaný na dědu a nemuselo se platit.. Teď se toho už tak nezbavíme..

Vážně? Z čeho jsi to vyčetl? Já akorát četl, že nepůjdou polopřevody, ale to je mi víceméně jedno...Jinak těžko se v těch právnických kecech orientuji, ale ta novela mi přišla jako zase jednou pěkný paskvil.Smile Sice víceméně řeší problémy způsobené předchozím paskvilem z roku 2004, ale zase přidává jiné komplikace (povinnost stále a stále hlásit info o nepojízdném autě, nemožnost opětovně přihlásit trvale vyřazený vůz, apod.)

TheMajo: Jako jo, vypadá zajímavě. Akorát karoserie se zdá, že už něco zažila. Chce to omrknout naživo...Smile
TheMajo
Tak rozhodol som sa, že už počkám do tých 17 nejak to určite predýcham a ušetrím peniaze. A prišlo mi aj dosť trápne sa po meste valiť 50, keď niekde môžem ísť kludne aj 70. :D
VTEC
roflNemůžu

TheMajo


Ochranné prvky ma dostali. :D :D
TheMajo


Ochranné prvky ma dostali. :D :D
Zacek
Podle mě je nejlepší auto na začátek Škoda Octavia 1.9 TDi .. Já osobně ho miluju a chci Smile
twistedTSD
Citace
zacekdan napsal:

Podle mě je nejlepší auto na začátek Škoda Octavia 1.9 TDi .. Já osobně ho miluju a chci Smile

Bral bych všema deseti. Ale najdi v českých bazarech solidní Oktávku TDI, která není vylítaný vrak stočený o 400 000 km a přitom nestojí 150 000+ Kč.
Zacek
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
zacekdan napsal:

Podle mě je nejlepší auto na začátek Škoda Octavia 1.9 TDi .. Já osobně ho miluju a chci Smile

Bral bych všema deseti. Ale najdi v českých bazarech solidní Oktávku TDI, která není vylítaný vrak stočený o 400 000 km a přitom nestojí 150 000+ Kč.


joo to je problém už ty najeté kilometry :D
twistedTSD
Citace
zacekdan napsal:

joo to je problém už ty najeté kilometry :D

To teda je. Nehledal jsem přímo oktávku, ale co jsem tak koukal po inzerátech, bylo komické kolik 10+letých dieselů má "najeto" 100 - 150 tisíc. Naprostá většina. Přitom člověk nemusí být matematik, aby si spočítal, že při pro diesel běžném nájezdu kolem 30 tisíc km to bude kolem 300 000 km, a to v lepším případě. Problém je, že dodnes spousta lidí kouká jen na km...
Zacek
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
zacekdan napsal:

joo to je problém už ty najeté kilometry :D

To teda je. Nehledal jsem přímo oktávku, ale co jsem tak koukal po inzerátech, bylo komické kolik 10+letých dieselů má "najeto" 100 - 150 tisíc. Naprostá většina. Přitom člověk nemusí být matematik, aby si spočítal, že při pro diesel běžném nájezdu kolem 30 tisíc km to bude kolem 300 000 km, a to v lepším případě. Problém je, že dodnes spousta lidí kouká jen na km...


To tedy komické je. Jak říkáš. Koukají na km, jo jako je dobré vědět co to má nejeto, ale to není vše co bych o tom autě měl vědět. Spousta lidí jedná zbrkle a když je na tom autě závada tak jich to nezajímá. jo chce si to ''prohnamat''
dapper
no já spíš vůbec nechápu jak někdo může třeba řešit KM u 1z (u rotačky) vždyť to auto se teprv zajíždí když má 300K km :D neskutečný motory.. ale musim pochvalit i ty starý velkoobjemový motory od bmw např ty e32 4l ty v pohodě dají taky těch 500K km..
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online