Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
yaroush
ad. Twist:
S Fiaty moc dobrý zkušenosti nemám. Někdo na ně plive a někdo je spokojenej.... Musíš prostě narazit na kus co sjížděl z linky v liché středy. :D

ad. Radik:
Těch vyfouknutých aut před nosem už bylo dost....
Když objevíš inzerát tak volej ve dne v noci...I v 11 večer...
Inzerát se objeví k večeru a ráno v 8 je auto v piči....
Lepší je otravovat hned.

Já bych se nejradši narodil v japonsku :D skyline,supra,RX7,ae86,200sx,3000GT,integra,NSX..atd :D
twistedTSD
Proč zrovna v US?:D

Se svou těžkou ztrátou už jsem se nějak smířil, dokonce jsem už našel dalšího kandidáta. Ale pro změnu nejsem do čtvrtka doma, takže si nedělám velké naděje že počká...Jen mě mrzí, že to mohlo vyjít tak pěkně na Vánoce.

Co se týče Fiatů...Jako jasně, taky si nedělám iluze, jednoho jsme v rodině měli a jak jsi opravil jedno, podělalo se druhé.:D Ale právě proto koukám na jednoduché Punto s výbornou, časem prověřenou motorizací. Tam i když se něco pokazí, tak oprava člověka nezruinuje. A přitom ta špatná pověst drží ceny nakutečně nízko.
Radik
Nevím, jsem prostě blázen do Californie, nemám rád Američany jako lidi, ale Californie je pro mě jako sen.
Jinak věřím tomu, že do čtvrtka tam vydrží. Já mám naopak s Fiatem Punto pozitivní zkušenosti. Sice to nejede, ale to auto je je po motorové stránce supr. Smile

A podnikání a škola... no zatím, to není žádnej zázrak, čas žádnej, peněz málo. :D Ale tak snad bude líp.
twistedTSD
No tak asi nevydrží - volal jsem a chlápek se zasmál, že jsem tuším třetí v pořadí, ale můžu to zkusit zítra.:D Netušil jsem, že je nákup ojetiny takový boj...

Do Californie mě před půl rokem zval kamarád, že tam má známého a je to tam fajn. Ale už jen ta cena letenky, brr.:D A šéfují tam tomu nějací těžcí ekoteroristé, jestli se nepletu.:D
Radik
No je, prostě nemůžeš na nic čekat. :D

Já bych letěl hned, ale letenka je masrná no.
twistedTSD
No teď přijedu domů, kde mám konečně k dispozici auto a začnu těžce projíždět bazoš. :D

Já vždy snil o výdělku v Anglii (prý není problém tam jet i naslepo, nějaký job už se najde), ale nemám koule opustit své hnízdečko. Možná když vyletím ze školy - doma by mě stejně vykuchali.:D
Radik
Jo Anglie je pro práci vhodnější než US, to je jasné. Kámoš se takhle odstěhoval po maturitě do Liverpoolu a spokojeně si tam žije. Smile

No u mě to taky ve škole nevypadá nic moc. Ale tak beru to s nadhledem, stejně už vím co chci dělat a vysoká je jen abych měl před jménem titul, kterej chcou popravdě spíš rodiče no. :D

Musíš projíždět bazoš ve dne v noci a určitě něco najdeš. Smile
twistedTSD
No zrovna tenhle týden se mi ve škole neskutečně zadařilo, ale rozhodující to bude ještě po Vánocích...Taky beru školu s nadhledem, ale problém je - co jsi dnes pro firmy bez titulu? Navíc věřím, že když se mi těmi šílenými teoretickými začátky podaří prokousat do třetího ročníku, konečně se taky začnu prakticky vzdělávat ve svém oboru a třeba mi to fakt k něčemu bude...A v neposlední řadě, když zrovna není zkouškové, je to fajn život.:D

Vzal jsem si k srdci vaši radu a začal bojovat jak lev - zítra jedu přímo na bitevní pole. :-)) Držte palce...Mimochodem, skrz půjčení auta jsem to musel matičce prokecnout a zasypala mě takovou horou cynických keců, až jsem měl chuť se na to vykašlat. Ale za snem si člověk musí jít!:D
Radik
Tak mi ho pošli krasavce, dyštak do SZ. Smile

Jinak maminka mě taky "odrazovala", ale nakonec je ráda, že mám auto, protože poměrně často využívá služeb mého bezplatného taxi. :D
twistedTSD
Zítra vám ho nafotím rovnou do fóra, když se zadaří.Smile Maminka do mě hlavně poslední rok v jednom kuse hustí, že v jejím autě takhle jezdit nebudu, na jejím autě nemůžu udělat tohle ani tohle, v jejím autě tak daleko nepojedu, protože bych ho zbořil...A pak se strašně diví, že si jedu pro svoje.Smile
twistedTSD
Tak jsem mohl mít to Punto, jak jsem byl třetí v pořadí. Projel jsem ho (jelo krásně, to se musí nechat), už už jsem byl připravený zaplatit a jet, ale pohled na motor a kastli byl přecejen horší. Přinejmenším to vypadalo na nové těsnění pod hlavou, bylo tam i pár dalších nejasností. Nemůžu říct, že by stav neodpovídal ceně a nájezdu, ani že by majitel něco zatajoval, on sám mě dokonce až téměř odrazoval, že na dlouhé trasy se mu to taky moc nezdá. A víceméně právě na tom prodej padl...Holt nic není zadarmo - zvlášť když chce člověk spolehlivého parťáka na 150km cesty...Aspoň mám cennou zkušenost. A pokud se mi povede časem sehnat něco rozumnějšího, postnu foto.Smile
Radik
ojoj škoda, no v téhle kategorii shánět slušné auto není žádná sranda. Smile

A ty teď koukáš jen vyloženě po Fiatech, proč ne třeba Polo či Lupo? Vím no, budu do tebe furt to VW hustit, když já s ním jenom skvělé zkušenosti. :D Mám najeto 25k km a když do něj liju naftu, jen jezdí. Smile
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

ojoj škoda, no v téhle kategorii shánět slušné auto není žádná sranda. Smile

A ty teď koukáš jen vyloženě po Fiatech, proč ne třeba Polo či Lupo? Vím no, budu do tebe furt to VW hustit, když já s ním jenom skvělé zkušenosti. :D Mám najeto 25k km a když do něj liju naftu, jen jezdí. Smile

"Proč ne třeba Polo či Lupo?" - přesně tohle mi řekl i strejda, když jsem mu řekl co kupuji.:D...Jako samozřejmě, že bych nejradši měl před barákem oktávku, Fabii, Golfa nebo Polo. Ale všichni zmínění mají nezajímavé benzínové motorizace a v naftě to budou většinou vyřazené vraky s půl mega km z fleetů (a já už na další vraky nervy nemám). Přitom ceny jsou zpravidla přehnané. Lupo je na tom lépe, ale zase už mi přijde až moc malé...Fiat ve výběru preferuji proto, že jej každý má za poruchový šmejd, tudíž jsou laciné, přitom konkrétně na Puntu 1.2 8V se prakticky nemá moc co pokazit (při důstojné údržbě). A navíc jde o perfektní kompromis i po stránce jízdních vlastností, spotřeby, vzhledu a velikosti.

Momentálně koukám na nějaká novější (dražší) Punta. Jedno se prodává pár km od baráku, ale...já třídveřák nechci.:-/
Upravil twistedTSD dňa 20.12.2014 23:48
Extream
Hošci, vy máte teda problémy :D jo jasně auto je fajn ale já si stojím za svém že motorky mají přece jenom něco do sebe. Tak hej.... za chvíli skončí zima a když si koupíte motorku tak máte lepší pocit z jízdy... třebas já jsem si nedávno koupil Hondu XR 125 L a jsem nanejvýš spokojen a myslím si že nepořídit si motorku je hřích. :D
twistedTSD
Citácia
Extream napsal:

Hošci, vy máte teda problémy :D jo jasně auto je fajn ale já si stojím za svém že motorky mají přece jenom něco do sebe. Tak hej.... za chvíli skončí zima a když si koupíte motorku tak máte lepší pocit z jízdy... třebas já jsem si nedávno koupil Hondu XR 125 L a jsem nanejvýš spokojen a myslím si že nepořídit si motorku je hřích. :D

Někdo rád holky, někdo vdolky. Já na motorky moc nejsem.Smile Navíc jsou pro mé potřeby poněkud nepraktické.
ZaboS
Nechce se mi to číst celý ale mluví se tu o GTA autech nebo REAL ? :D
ZaboS
Jn, taky mě to štve, prostě si vyndám bulleta z garáže a tuning pryč
ZaboS
Jejda proč se to napsalo sem ? :D Vždyt jsem to psal do něčeho jiného :D No nevadí, prostě si toho nevšímejte :D
Radik
Taaak sem si dneska udělal obrovskou radost a objednal moc věcí na auto. No nakonec po sečtení všech objednávek to dělalo skoro 7000 Kč. :D ale bude to vše stát za to, aspoň doufám teda. Smile Jen prozradím, že koně půjdou nahoru a pak dalších pár pitchovinek do interiéru a megaluxusní autokosmetiku. Smile A nekončíme, sháním teď těhlice a příjde předělávka a budou velký brzdy, protože co jede musí brzdit ne? Smile Dál budu objednávat plech pod motor, abych se mohl ještě o nějakej ten centimetr víc plazit. :D

No a když už sem se tak rozkecal o plánech na jaro, tak mě na jaře čeká kompletní renovace kol + na ně koupím pneu, protože teď si prostě nemůžu dovolit dát 20k za sadu kol, takže letní sezónu odjezdím na těchto, ale chci aby aspoň vypadaly. A dál hned na jaře čeká autíčko lakování pár nedostatků a dotáhnem lak do TOPU! :D
Upravil Radik dňa 22.12.2014 23:25
twistedTSD
No teda, i Golfík má letos bohatého ježíška.:D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
18 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
15%
Ne
6 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22