Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
Radik
Jojo, Golfík se u mě má dobře to zas jo. :D
Radik
Pokud by měl někdo zájem o samolepku, nejen na auto. Neváhejte se na mě obrátit. lowsamolepky.cz

Snad to nikdo nevyhodnotí jako reklamu, stejně pochybuju, že si odsud někdo něco koupí, jen kdyby náhodou.
twistedTSD
Tak co nového? Už jsi zrealizoval plány s Golfem?
Radik
Částečně ano.

Teď dávám do kupy interiér, koupil sem GTI pedály a tempomat. Oboje už mám naistalováno. Snažím se dát do 100% stavu plasty v interiéru. V pátek jedu pro kola. Nakonec sem se rozhodl, že je koupím. Smile Povedlo se mě sehnat origo ze Seatu Top Sport 17" skoro zadarmo. Ty projdou renovací a tím to asi skončí. Kromě zvedání výkonu, letos půjdu na 150 PS. Smile

A pak hlavně jezdit, jezdit a ještě jednou jezdit. Smile 1-2. května jedem na Worthersee do Rakouska na GTI Treffen, už se těším. Nějaká dovča během léta taky proběhne a pak v září na roadtrip do Itálie, Passo del Stelvio atd. :D Určitě budu házet fotky. Smile

A co ty jak to jde se sháněním auta? Smile
Upravil Radik dňa 12.02.2015 14:00
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

Částečně ano.

Teď dávám do kupy interiér, koupil sem GTI pedály a tempomat. Oboje už mám naistalováno. Snažím se dát do 100% stavu plasty v interiéru. V pátek jedu pro kola. Nakonec sem se rozhodl, že je koupím. Smile Povedlo se mě sehnat origo ze Seatu Top Sport 17" skoro zadarmo. Ty projdou renovací a tím to asi skončí. Kromě zvedání výkonu, letos půjdu na 150 PS. Smile

A pak hlavně jezdit, jezdit a ještě jednou jezdit. Smile 1-2. května jedem na Worthersee do Rakouska na GTI Treffen, už se těším. Nějaká dovča během léta taky proběhne a pak v září na roadtrip do Itálie, Passo del Stelvio atd. :D Určitě budu házet fotky. Smile

A co ty jak to jde se sháněním auta? Smile

No, až bude, tak ho sem postnu. Smile Už mi došlo, že než bych našel kousek přesně dle mých představ, hledal bych do Vánoc. Ještě do toho vlezly menší finanční problémy, ale snad to mé plány neohrozí.

Tak tyhle úpravy ti tedy schvaluji! Interiér je základ, v něm člověk tráví nejvíce času a má taky podle toho vypadat. A ten tempomat, kurňa - já jsem takový, že komfortní výbavu moc neřeším, ale tempomat bych bral všema deseti...Ty máš velkou výhodu, že do VW a spol. se dá mnohdy dodělat velice jednoduše a levně.

Výlety závidím, Passo del Stelvio je ta strašně známá silnice v Aplách, že? Tuším, že tam už bývá docela provoz, ale i tak asi pěkné svezení. Já bych si zase někdy strašně rád zajel na regulérní autosalon, ještě jsem nebyl. Ale to záleží na mých pracovních úspěších, jakože zatím jsou to jen neúspěchy.:D Snad aspoň v létě vyrazíme s partou zase někam k vodě.
Upravil twistedTSD dňa 12.02.2015 16:50
NikusNikusa
Ani auto ani motorku :D jazdím na prírodno :D mám Koňa značka (Hafling) heheheee
Radik
Tak sem je fakt dovezl. Jooo
[img]http://imagehosting.cz/images/1098475510.jpg[/img]

Teď už "jen" zrenovovat, zapsat do TP, obut a vesele jezdit. :D
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

Tak sem je fakt dovezl. Jooo
[img]http://imagehosting.cz/images/1098475510.jpg[/img]

Teď už "jen" zrenovovat, zapsat do TP, obut a vesele jezdit. :D

Sice nejsou moc vidět, ale vypadají pěkně, pak ukaž na autě.
Radik
jo, budu se snažit sem dávat víc fotek z progresu Smile
twistedTSD
img.tpx.cz/uploads/20150217_180629.jpg
Stay tuned. Ještě musím něco pořešit, úplně mě v "nejmenovaném" bazaru nepotěšili...více info později.
Radik
Tak už je doma jo? :D tak konečně si tu nebudu připadat jak trubka sám, když budu dávat fotky progresu Smile
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

Tak už je doma jo? :D tak konečně si tu nebudu připadat jak trubka sám, když budu dávat fotky progresu Smile

Jojo. Jde o "Puntiak" s klasickou 1.2 8V. Přeborník na předjíždění v dlouhém táhlém to není, ale má velice příjemnou charakteristiku (nevadí mu nízké otáčky), a spotřebu po delší trase jsem měl za 5 litrů (ve městě za studena si, pravda, vezme víc). Je ve vcelku dobré výbavě (PP, klima, vestavěné rádio) a pěkném laku. Starý bude zhruba jako tvůj Golf.

Ještě je na něm nemálo práce, tolik let na českých silnicích se dost podepsalo na podvozku (to jsem z větší části zjistil po koupi - moje blbost) + další záležitosti pravidelné údržby + papírování + rodina se s tím teprve pomalu srovnává (maminka už mi jej po testovací jízdě schválila:D)...No zkrátka spousta starostí, ale ten pocit vlastního miláčka před domem...Mimo

Fotky z progresu určitě budou, zatím jsem ho pořádně moc nefotil...zatím se těším na progres tvůj.:D

EDIT: Tak pro představu...
img.tpx.cz/uploads/20150220_111448.jpgimg.tpx.cz/uploads/20150220_111524.jpg
Upravil twistedTSD dňa 20.02.2015 12:12
Radik
Výbava supr, auto bez klimy bych nechtěl ani za prase. Vypadá zachovale, jen bych okamžitě oderval ty podložky pod SPZ a přilepil ji - tak jak to mám já, drží to jak prase a vypadá to nejlíp. Jak je na tom lak?

Jinak nějaký plány máš, třeba nějaký kola ne léto nebo něco? Smile

No a se mnou je to těžký, plánu je hromada, ale díky omezenejm financím sou hůř realizovatelný. Třeba interiér se blíží už jakš takš mé představě, myslel sem, že budu mít hotovo. No nakonec sem se rozhodl, že pořídím origo Recara z GTI. :D A kola to je kapitola sama pro sebe, teď mám 2 sady a nevím, kterou prodám, možná oboje a pořídím konečně ty BBS. :D

A tady sem to lehoučce opláchl a ukázal líp kola.
[img]http://imghosting.cz/images/11WP_20150220_14_20_06_P.jpg[/img]
Shodou okolností, ale jezdím spíš tím červeným Toledem :D
Upravil Radik dňa 27.02.2015 23:02
twistedTSD
No, plány...v první řadě teď potřebuji domluvit takovou poprodejní "generálku", aneb komplet rozvody, náplně a hlavně asi tlumiče apod (bohužel tak trochu platí nahoře huj, dole fuj)...Asi tedy nemusím vysvětlovat, proč mě teď další plány netrápí :-D Na kola to letos nevidím. Momentálně jen drobnosti jako zprovoznění DO - musí se překrytovat klíček - nebo vhodné koberečky do interiéru, který je jinak krásně zachovalý.Smile Lak je vzhledem k věku také pěkný.

BBS bys chtěl které? A jak velké jsou ty seaťácké? Myslím, že by Golfu celkem slušely. A interiér pak určitě pošli, až bude komplet.Správně

Že ses ani nepochlubil s Toledem. Zatímco já kupuji své první, ty už máš druhé.:D Jak jezdí?
Radik
No naštěstí není úplně tak moje, ale bráchovo, ale jezdím s tím často, protože tu stojí. :D A je to šrot :D

Ty Seaty jsou 17", no sháním BBS CH motorsport 18". Jinak servis po koupi klasika no. Naštěstí na tom Fiatu to asi nebude tak hrozný ne? Jinak shodou okolností, otec dělá do náhradních dílu, takže když budeš cokoliv chtít za nákupku ozvi se. Teď by to nebyl problém když seš v Brně. ;)
twistedTSD
Ahá já myslel, že jsi už koupil pracovní, jak jsi říkal.

Já mám na Italovi čtrnáctky a když si vezmu, jak příjemné je v Brně jezdit přes koleje nebo po D1 u Vyškova (jestli tam jezdíš, určitě víš o čem mluvím)...a když si ještě vezmu, že máš Golfa sníženého....to z tebe nevytřese duši?:D BTW když si vygooglím ty BBS, tak vidím, že u majitelů čtyřkových Golfů celkem frčí.:D

Díky za nabídku. Jak říkáš, u Fiatů to většinou není tak hrozné. Ale taková nová sada tlumičů s prací si přecejen něco vezme a obávám se, že toho bude víc. Ale tak doufám, že po prvotních investicích už pofičí jak drak a bude klid.Smile...Ono kdybych nebyl deb*l a nezachoval se jako typický vyjukaný puberťák, co skočí po prvním naleštěném vraku v Áčkách a nevynutí si pořádnou zkušební trasu, byl bych toho ušetřen, ale emoce jsou emoce a...aspoň už nejezdím s ČD...Smile
Radik
No zatím mě to díkybohu přešlo to druhý auto.

Jo bohužel to tam znám, jezdím tam pořád se služebním transporterem. No ono já mám teď Eibach -30/-30 což je asi nejkomfortnější sportovní podvozek, takže tam skoro nepocituji rozdíl. Ale bude se kupovat stavitelnej podvozek a to se ještě možná budu proklínat. V kombinaci s pneu 205/40 R18 nebo 215/35 R19 to bude asi vražda a vrátím se pěkně k R16 a pevnýmu podvozku. Smile

Ale tak to je normální no, já do toho taky první rok sypal vlastně jen do servisu a až letos si můžu dovolit nějaký ty nadstandartní záležitosti. Smile
Alexxc
Tak když už se tu takhle bavíte tak vám taky představím vešáka.
Jestli vám něco říká BMW e39 2.5I
Jak se říká 300 z místa 200 městě :D né že bych tak jezdil mám paíry teprve krátkou dobu.
Jinak Stál mě 35K Ve vnitř celý v černé kůži.
Akorád mě štve že to hodně papá no. Scháním něco slabšího do práce a tohle bych nechal jen tak na výlety jestli chápete :D

img.tpx.cz/uploads/44954956.jpg
twistedTSD
No teda, krásná pětka! A jak asi jede...Mně kdysi napadla A4 V6 Quattro jen tak pro trdel, ale neměl bych na to koule.:D Každopádně jestli bylo za 35 klacků a je v alespoň přijatelném stavu tak super kup. S tím by se po té D1 jezdilo lépe, na druhou stranu věřím, že si něco sežere.:D
Radik
Haha brambora dobrá volba. Já jezdím často v 525dT E39 a 325i E30 a svezení v BMW nemá konkurenci. Jen by mě sralo jak kvete, vždy když tu 525dT vidím zvedlou, sem rád za VW. Ale tak taky si jednou nějakou bramboru pořídím. Pokud se poštěstí tak nejlépe 6 vál E30 v coupé a nebo aspoň M3 E46 :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
45%
Ano, ale hokej moc nesleduji
6 Hlasov
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
18%
Ne
4 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
2 Hlasov
6%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10