Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
Alexxc
Dá se říct že kvete ale když se o to staráš tak to je v dobrém stavu myslím jako třeba na třít spodek takovou černou sračkou často se tomu říká asvalt. Smile :D ..A za 35K je až moc dobrém stavu taková koupě se jen tak nenajde a nevidí Smile ..Ale je to fakt žralok.

Jinak taky sem přemýšlel o VW Golf 2 Smile jednou sem měl 16V 1.8 v benzínu spotřeba v pohodě když si tomu nešlapal ale jak šlápneš je jasný že si něco vezme to si veme asi každé auto ale tahle řada se mi strašně moc líbí a chtěl bych jí do budoucna sice sou špatně k sehnání ale když to seženeš tak je to krása a ještě k tomu je to auto lehoučký takže to také lítá jako prase :D :D ...Trošíčku menší tuning nějaká hudba a je s toho luxusní mazlík Smile Jestli semnou souhlasíte Smile
twistedTSD
Dvojkový Golf GTI máme u nás ve vsi, a má něco do sebe. Mně se tyhle auta z 80.let prostě líbí.Smile Což mi připomíná, že kamarád s Deltou, o které jsem psal, právě dává nový, silnější a méně jetý motor. Už tak jela úžasně, těším se na další projížďku.Mimo

BTW Ital mě úspěšně ruinuje, v pytli mimo jiné pružiny i s uložením. Když se podíváte na ty první fotky, tak ne, takhle stylově nízko sedět vážně neměl.:D Ale už je dobře...víceméně.:D
Radik
Dvojáka bych chtěl taky, ale s původním motorem 1.8 GTI 16v PL je téměř k nesehnání. Sad a když jo tak stojí raketu.

Achjo to sem se zase nadchnul. :D Takže pokud vše s financema půjde podle plánu tak v zimě je jasný plán. :D :D Airride
Sotasek
No tak toto je dost velký krasavec, ale blíže mám k motorkam Smile :D
SVKDominus
Ja som zaťažený na Subaru a toto je božie :3
Zatial jazdím na Renault Scenic II 1,9 dCi, ktoré je troška upravené na cca. 160 koní.
twistedTSD
Citace
domhus32 napsal:

Ja som zaťažený na Subaru a toto je božie :3
Zatial jazdím na Renault Scenic II 1,9 dCi, ktoré je troška upravené na cca. 160 koní.

No vidíš, to máš cca o 100 víc než já.:D:D:D
Radik
a o cca 30 víc než já, ale to pan tdifun snad doladí :D

kola před obutím, závodní trysky nasazený co víc chtít :D za 14 dní jedu na Worthersee, tak vám sem naliju nějaký fotky Smile
twistedTSD
Mezitím já nejsem schopný si najít čas na výměnu oleje.:D Těším se na fotky, určitě to bude mazec akce.Správně
Pandy
Jeden paradox bych měla : Kdyz si stahnete mody pro auta, tak je asi nejvetší paradox, že Třeba když si dáte škodovku, tak Vám to nabídne místo Infernuse, celkem masakr když Škodovka takový líný auto si to V GTA pálí 198km/h :-D Proste nereálný, ale jinak *Dobrá práce*
Na druhou stranu, kdyz jsem si chtěla dat Suzuki Swift, tak mi to nabídlo místo Moonbeam, což je minibus :-D Takze to neprošlo, nevím máte s tím taky někdo zkušenosti? Popř.jaké ?
;)
Radik
Já sem na tom s časem taky mizerně. Však to znáš, přes týden na koleji, kde nemám ani auto. Takže přijedu dom a celej víkend strávený v dílně. A takhle furt dokola, už se těším až bude zkouškové respektive po něm. Pak teprve začne peklo Smile
twistedTSD
No já na druhou stranu konečně hodně jezdím, takže si zase nemůžu stěžovat. Vlastně já toho k životu o moc víc nepotřebuju.:D Dnes mě akorát český tankodrom D1 připravil o poklici.:D Po zkouškovém hlavně sehnat nějaký job, abych Itala nemusel zanedbávat.
Rosta
Citace
Sotasek napsal:

No tak toto je dost velký krasavec, ale blíže mám k motorkam Smile :D


Co máš za motorku? Jestli máš.. Smile
Radik
Ztratil si poklici? Tak to je příležitost pořídit nějaký pořádný ALUčka ne? Nemůžu

Zítra nahodím večer fotku jak to vypadá na letňákách, ale ještě to nebude úplně doladěný. Smile
twistedTSD
Něco mi říká, že jedna poklice bude přecejen kapku ekonomičtější řešení.:D (A jak se znám, tak ani tu v dohledné době neseženu)...Ale teď mi u fakulty parkuje jedno starší Polo s krásnými pětipaprskovými střibrno-černými liťáky a to je radost pohledět.Mimo Vždy si smutně představuji, jak by Italovi slušely.

Ale teď hlavně přežít STK a vyřešit "drobný" únik oleje.:D
twistedTSD
Tak dnes mě Tři Áčka fakt pobavily. Náhodou si tak 2 měsíce po koupi auta projíždím jejich nabídku "nově vykoupených vozů" a narazím na svého Itala. :-D :-D :-D Schválně jim tam zavolám a jsem velmi zvědavý na jejich vysvětlení.

Jinak Radiku, co ty letňáky?
Radik
Jo už je mám nazutý, ale zatím sem to nefotil, měl toho teď moc. Ale v pátek jedu na to Worthersee a tam už se k tomu snad dostanu.


Jediný co mě nebaví je upload těch fotek, ale k tomu se snad taky dokopu. Nemůžu
twistedTSD
Tak já si zatím zajel aspoň na místní autosalon. Taková děla jako na Worthersee tam určitě nebyla, ale aspoň jsem si konečně prolezl spoustu novinek od Škody (Rapid Monte Carlo je mi docela sympatický), VW, i jeden Peugeot, prohlédnul si BR-Z, nějaké Medvědy, Espace Initiale Paris...ale hlavně...zamiloval jsem se do nového Passatu.čumím To auto je na živo tak krásné, elegantní, prostorné...Hned jsem získal pořádnou motivaci ke studiu.:D

A na Fiátka asi taky seženu nějaké letní...poklice.:D
VTEC
nějaky tuninki

img.tpx.cz/uploads/CIMG5167.jpg
twistedTSD
Pěkná sbírka.Pohoda

EDIT: Dnes mi volali ze servisu, kde mám už druhým týdnem Itala. Běžná příprava na STK se pěkně protáhla a hlavně prodražila, a to se udělalo jen to nejnutnější. Za ty prachy jsem už mohl mít Golfa TDI v plné palbě.:D¨ds
Upravil/a twistedTSD dne 28.05.2015 16:19
Radik
Ma nekdo jeste na SP auto?
Jen pro info, pohltila me dieselfilie, v soucasne chvili mam pouhopouhych 150ps, ale uz to chystam na pristi sezonu. Videl bych to mezi 150-250 ps. Na hlavu samo se chysta vse okolo toho ... Brzdy, 6q, spojka a mozna i samosvor
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15