Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
twistedTSD
Pouhopouhých.:D Mezitím já drtící Punto s "cihlou na plynu" po D1...Ale zní to zajímavě takové komplexní úpravy. Vzpomněl jsem si, že vím o jednom týpkovi z ČR, který má Golf IV ve stejné barvě, také posilněný (ale tuším že fakt dost) a hlavně krásně decentně upravený! Bohužel teď nemůžu najít jeho profil, kdyžtak ti ho sem ještě dám...

Já si chtěl pořídit (paradoxně) na zimu nějaká pěkná litá kola někde na bazoši...ale nakonec jsem se rozhodl jen přehodit pneu stejného rozměru na staré ráfky tak zas nic (nemám chuť do toho auta narvat dalších 10 litrů...).
Vojto
.
Radik
Ja ho asi znam, ale on v tom ma jinej motor :D konkretne PD ASZ
Ono kone sou relativni, nekomu staci 90, nekomu nestaci 300... Ja bohuzel patrim do te druhe skupiny :D ale furt bohuzel studuju, takze si nemuzu dovolit vic, nez dopovat ten muj vrak... Uz bych pracovat a doma se drapat v necem lepsim, treba nejake BMW nebo Audi

Jinak ja problem se zimakama vyresil jednoduse. Nekupuju zadny a Golf se jde chystat na jaro. V garazi samo.
CzSK
Citácia
Radik napsal:

Ma nekdo jeste na SP auto?
Jen pro info, pohltila me dieselfilie, v soucasne chvili mam pouhopouhych 150ps, ale uz to chystam na pristi sezonu. Videl bych to mezi 150-250 ps. Na hlavu samo se chysta vse okolo toho ... Brzdy, 6q, spojka a mozna i samosvor


Tady moje krasavice. :D
Benzíňák, 1.3, 50 kW, dokonce to má i airbacky :D
Při mí jízdě spotřeba kolem 9 litrů :D, bohužel mám teď dočasně v ****i baterku. Pláču

img.tpx.cz/uploads/wef8465wef312.jpg
Krowky
Citácia
Radik napsal:

Ma nekdo jeste na SP auto?
Jen pro info, pohltila me dieselfilie, v soucasne chvili mam pouhopouhych 150ps, ale uz to chystam na pristi sezonu. Videl bych to mezi 150-250 ps. Na hlavu samo se chysta vse okolo toho ... Brzdy, 6q, spojka a mozna i samosvor


Asi jediná fotka na ktorej je moje auto

Peugeot 406 - 2.0 HDi - 80 KW
celkom zivy diesel Smile spotreba paradna okolo 5 litrov
img.tpx.cz/uploads/11269012_1130175760333085_1621111647795455573_n.jpg
CzSK
Citácia
BTears napsal:

Ste sa rozbehli, tak dám aj ja :D
sopel astra G 1.6 16v 74kw

img.tpx.cz/uploads/astricka.jpg


sopel :D :D :D :D
Určitě lepší než to moje Ferrari ale Oplové jsou dost poruchový a celkově takový na ****. :D
cechyy
Tak když už všichni sem hází ty svoje nadupaný káry , tak jsem hodím i to moje.
img.tpx.cz/uploads/židovskéauzo.jpg

Žádný luxus to sice není ,ale hubnu u toho , nežere to benzín , je to sice pomalí ,ale může se s tím i do obchodáku , no nekup to !!
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Radik
Tady teda jeste moje popelnice. Letos byl jeste zachovan vzhled sleepera, ale to se mozna castecne pristi rok zmeni... Jeste uvidim co a jak. Minimalne pujdou urcite nejaky velky brzdy (4pisty porsche, nebo cupra r jeste uvidim) a pak nejakej tuzsi podvozek a 18" kola.
[img]http://upnito.sk/0/wawh6rewmr4rnqwgt48fgpxyft99s3us.jpeg[/img]
twistedTSD
Konečně se to tu trochu rozjelo!
Radiku, buď rád za Golfa, kvalitní německé auto ze staré školy. Když si koupíš BMW, tak zas začneš myslet na něco jiného a tak furt dokola. I mě to svádí, ale jsem rád aspoň za Fiata a náležitě si ho užívám.:D

CZSK - parádní Felda, ale 9 litrů, to s tím buď jezdíš jako prase, nebo je něco špatně. A nebo obojí.:D

Krowky - 406 mám rád, jeden z nejkrásnějších Francouzů, a 2.0 HDI patří mezi jejich nejlepší motory. Jen by mě štvala pojistka.

Btears - Sopel G jsem měl ve výběru a občas lituju, že jsem ho nezvážil víc. Liftback by byl prostorově určitě parádní, měl zajímavé motory a prodává se dost levně.

A tu detail mého miláčka. Po navoskování a vyleštění pěkně prokouknul lak.
img.tpx.cz/uploads/20150911_101812.jpg
Zacek
Citácia
CzSK napsal:


Tady moje krasavice. :D
Benzíňák, 1.3, 50 kW, dokonce to má i airbacky :D
Při mí jízdě spotřeba kolem 9 litrů :D, bohužel mám teď dočasně v ****i baterku. Pláču

img.tpx.cz/uploads/wef8465wef312.jpg


Tohle mi připomíná Tesco tuning :D (nic proti)

Známej má něco podobného a hrůza děs buď rád za to co máš Smile
Geroj
img.tpx.cz/uploads/empty_parking_lot.jpg

Je to nič 0.0 0kW spotreba v meste okolo 0 a mimo mesta tiež 0 včera som to prelakoval
CzSK
Twisted, spíš to prase. :D
Zacek, je to tak ale. Je to prd tak do toho nehodlám dávat tisíce ale aspoň pár korun aby to nevypadalo jako autovrak v kterým jezdí důchodce. :D
Krowky
Twisted: Poistku mám len cca. 105 € / rok. Auto som dal kvôli nej napísať na otca :D
twistedTSD
BTears, jsou i horší auta.:-))Astra už je dost okoukaná, ale třeba pěkná kola, zatmavená skla a světla z některé té spešl edice, a jak by byla k světu. Jak říkám - podívejte se na mě - obyčejný Fiátek 1.2 a jak si s ním spokojeně fičím. Hlavně jsem šťastný že si můžu jezdit kam chci a kdy chci a že se o něj mohu starat jak o vlastního. Jen teda peníze žere permanentně...
twistedTSD
By the way...Podělím se s vámi se svou nedávnou zkušeností...Jel jsem do Brna, když jsem pár km od domu uviděl auto stojící na silnici a u něj divně vypadajícího staršího pána. Zeptal jsem se ho, jestli nepotřebuje nějak pomoct, ale tvrdil, že ne a nastoupil do auta. Nějak se mi nezdál, tak jsem se alespoň držel za ním. O pár minut později v zatáčce vjel do protisměru, až v poslední chvíli trhnul volantem, ale přesto to napálil do betonové zídky...Samozřejmě jsem hned zastavil, volal záchranku atd. Pán byl velmi zmatený, auto na odpis a jediné štěstí bylo, že v protisměru nikdo nejel...Můžu říct, že na tohle nikdy nezapomenu...Mimochodem, projíždějící řidiči až na výjimku moc ochoty neprojevili.Sad

Moral of this story: Vždy předvídejte a myslete i za ostatní. Nikdy nevíte, co se může stát...
VTEC
Radik je ten případ na kterej poukazju v podpise koukam xD
Twiste klobouček Hi

img.tpx.cz/uploads/horr0r.jpg
Radik
Jo jsem a nestydim se za to :D z golfa nikdy neudelam auto do zatacek, pokud to neni 4x4 ... Proste ta zkurvena zadni naprava, tam nic nevymyslim Smile
Jediny cim si muzu trochu pomoct bude ten samosvor, ale stejne to bude furt predokolka s tezkym predkem no.. Tak aspon ze pojede rovne :D

A sem zvedavy s cim teda vyjedes ty :D
Tady jeste video jak jedu rovne teda
Vojto
Pridám sem aj ja niečo. Síce zatial nemám vodičak ale jazdím niečím takýmto (len v lese). Je to Suzuki Samurai SJ413. Do terénu výborný stroj.

img.tpx.cz/uploads/uhzfztrzufdtzrýufzužrťýurfzťr.jpg

img.tpx.cz/uploads/oifjuigbiuhidhiuhddiuhfuhgiutfihtougo.jpg

img.tpx.cz/uploads/sdkdfvnjsdibvdsbvdfvfbfdivbdfibvjbfvujdfbvhkuzdfuvhbdfkjbvj.jpg
twistedTSD
Vojto, než jsem měl řidičák, taky jsem snil o nějaké "srandě" na ježdění po poli, ale nedošlo na to. No a takový Samuraj, s tím už si člověk asi pořádně užije.Smile
Vojto
To hej je to proste paráda si niekedy tak sadnúť a zajazdiť si aspoň v teréne keď po meste nemôžem :D.

A tu prídávam fotky na čom som začínal. Je to taký traktor aký ste predpokladam ešte nevideli :D

img.tpx.cz/uploads/Traktor%204.jpg

img.tpx.cz/uploads/Traktor%202.jpg

img.tpx.cz/uploads/Traktor%201.jpg
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18