Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
EvilCoco
Citácia
Radik napsal:

Když už jsme u toho, tak co si plánujete pořídit jako první auto/co bylo vaše první auto?



ja už mam prvni auto pozri si obrazok ktory tu mam ako profilovku :D tak to je oj Ford Torino ´70 zere to sice okolo tych 15 l na sto km :D ale je to americka klaskia Smile
EvilCoco
Citácia
wlcacek napsal:

Citácia
EvilCoco napsal:

Je tu niekdo na Americke Muscle auta ? :D ako maericka klasika mustang atd napr. keby ste chceli videt ako svoj obrazok mam svoj ford torino ´70 ktory som si s kamosom zobral z vrakoviska a zrenovoval :D


Tak nahaž pár fotel Smile Na zkvosty se rád podívámSmile Ale kdyby si měl USA truck doma tak to bych se i dojel podívat na živoSmile
Házej fotky házej ať se můžem kochat Smile





Nemuzu je v oprave a prave tam tmeluju blatniky lebo je uplne hrdzavy :D :D :D komplet totalne takze to potrva este niaky cas :/ fotky tak skoro nebudu sry
Bouc3K
Citácia
Bouc3K napsal:

Máme Ford Fiestu (2006) 1.4 TDCi nežere to dosť ... Natankuješ a vozíš sa kúpili sme ju za 250 000 Sk keď ešte boli koruny jedina chyba na tomto aute je že brzda ručná nefunguje.. :D

ďalej máme Ford Transit (1999) 2.5 TDi .. Je trochu z bokov hrdzavá .. Má dosť nabehané a ide ako raketa furt... Dozadu sme dali listové perá z Avie tákže to unesie ...


ďalej máme Multicar 2 litér (vyklápač) (nafta) Kabína M25.. R.V to vám neviem povedať je to slušne nákladne autičko .. Ide to max 50 a nežerie to moc dá sa s tím dobre jazdiť ..

Mali sme aj Ford Fiesta 1991 bola to 1.8 ale poviem vám to bolo to jak tank nežralo moc ale všetko to utiahlo :D Otec s tím robil kaskaderske kúsky.. To bolo naše najlepšie auto pokedy ho otec nepredal a potom si plieskal hlavu že prečo ju predal,.. :D


Jo a ešte dodám fotky.. Smile

Sorry za kvalitu mobil mi cez večer blbne..

[IMG]http://i47.tinypic.com/14c7cpu.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2zqaj61.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/5d5d0m.jpg[/IMG]
KubiKula
Citácia
[IMG]http://i49.tinypic.com/5d5d0m.jpg[/IMG]

To je tvoje bůčku ? :D (Ta Supra hh)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=3133
Bouc3K
Citácia
Pantheo napsal:

Citácia
[IMG]http://i49.tinypic.com/5d5d0m.jpg[/IMG]

To je tvoje bůčku ? :D (Ta Supra hh)

ňeňe Smile Otcové :D
VTEC
pochybuju ze si to tady najde kupce ale nic za to nedam kdyz to slehnu i sem
auto.bazos.cz/inzerat/17245958/prodam...CU-P30.php

specha specha specha specha specha!!!!!
Kapo
heh stačí na povozenie :D Jede jede mašinka
najnovšie som zatial "testoval" :D
img.tpx.cz/uploads/P010712_16.03.jpg
Upravil Kapo dňa 21.07.2012 16:20
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Bravura
Máma si chce pořídit nové auto a to konkrétně slušnou škodovku octavii z roku 2000, 1.9TDI, výborný stav, nové rozvody, tlumice, 120mm vrtané, vzduchem chlazené brzdové kotouče, destičky FERODO. Cena v AAA auto: 79 999kč vč. DPH

výbava: Klimatizace, vyhřívaná sedadla vepředu, el. okna/zrcátka, ABS, ASP, 2x Airbag, palubní počítač, rádio s CD/MP3 přehrávačem, nová ALU kola jako druhý pár(16", BBS RK krása)
Bravura
Citácia
VTEC napsal:

pochybuju ze si to tady najde kupce ale nic za to nedam kdyz to slehnu i sem
auto.bazos.cz/inzerat/17245958/prodam...CU-P30.php

specha specha specha specha specha!!!!!


Myslíš že by ten motor šel narvat do postarší Hondy Civic?nebo to je originál ze Civica? Kdyby to šlo nějak pěkně tak bych se i domluvil na koupi
SmOOter
Tato sekce by mela byt 18+ :D
Zrušený účet
Citácia
Bravura napsal:

Máma si chce pořídit nové auto a to konkrétně slušnou škodovku octavii z roku 2000, 1.9TDI, výborný stav, nové rozvody, tlumice, 120mm vrtané, vzduchem chlazené brzdové kotouče, destičky FERODO. Cena v AAA auto: 79 999kč vč. DPH

výbava: Klimatizace, vyhřívaná sedadla vepředu, el. okna/zrcátka, ABS, ASP, 2x Airbag, palubní počítač, rádio s CD/MP3 přehrávačem, nová ALU kola jako druhý pár(16", BBS RK krása)


V AAA-čku sú s prepačením najväčší ojebávači na svete.Smile Radím ti odtial auto nekupujte.;)
Bravura
Citácia
RadeoN napsal:

Citácia
Bravura napsal:

Máma si chce pořídit nové auto a to konkrétně slušnou škodovku octavii z roku 2000, 1.9TDI, výborný stav, nové rozvody, tlumice, 120mm vrtané, vzduchem chlazené brzdové kotouče, destičky FERODO. Cena v AAA auto: 79 999kč vč. DPH

výbava: Klimatizace, vyhřívaná sedadla vepředu, el. okna/zrcátka, ABS, ASP, 2x Airbag, palubní počítač, rádio s CD/MP3 přehrávačem, nová ALU kola jako druhý pár(16", BBS RK krása)


V AAA-čku sú s prepačením najväčší ojebávači na svete.Smile Radím ti odtial auto nekupujte.;)


Auto prohlédl specializovaný technik, 2x. Auto je opravdu v bezvadném stavu a kromě toho že to bude chtít za 15 tis. km vyměnit klínový řemen tak je to auto ťip-ťop. opravdu
Kriss
Mám Ferrari, jede jenom 280 v hodině, ale mě stačí vždyť to znáš ne?Nemůžu
Bravura
Citácia
krissik napsal:

Mám Ferrari, jede jenom 280 v hodině, ale mě stačí vždyť to znáš ne?Nemůžu


Si pán NemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžu
twistedTSD
Citácia
Bravura napsal:

Máma si chce pořídit nové auto a to konkrétně slušnou škodovku octavii z roku 2000, 1.9TDI, výborný stav, nové rozvody, tlumice, 120mm vrtané, vzduchem chlazené brzdové kotouče, destičky FERODO. Cena v AAA auto: 79 999kč vč. DPH

výbava: Klimatizace, vyhřívaná sedadla vepředu, el. okna/zrcátka, ABS, ASP, 2x Airbag, palubní počítač, rádio s CD/MP3 přehrávačem, nová ALU kola jako druhý pár(16", BBS RK krása)

Pokud si jste opravdu jistí že je v dobrém stavu (=auto je důkladně prohlédnnuto nezávislým (!) odborníkem), pak je to celkem fajn nabídka.Smile
VTEC
Citácia
Bravura napsal:

Citácia
VTEC napsal:

pochybuju ze si to tady najde kupce ale nic za to nedam kdyz to slehnu i sem
auto.bazos.cz/inzerat/17245958/prodam...CU-P30.php

specha specha specha specha specha!!!!!


Myslíš že by ten motor šel narvat do postarší Hondy Civic?nebo to je originál ze Civica? Kdyby to šlo nějak pěkně tak bych se i domluvil na koupi


co se tyce samotnyho uchyceni motoru tak ho das do jakyhokoli civica paty a ctvrty generace
..do CRX druhy generace a CRX del sol
Kriss
Twisted, nesmíš s toho dělat detektivku, ale jestli jo, zavoláme detektiva Kluso. Já si chtěl vždy pořídit to parádní autíčko, co má rád VTEC, takže Hondu VTEC..
Ale mladá říká že je to zbytečnost takové malé autíčko, stejně si ho koupím.Nemůžu
twistedTSD
Citácia
krissik napsal:

Twisted, nesmíš s toho dělat detektivku, ale jestli jo, zavoláme detektiva Kluso. Já si chtěl vždy pořídit to parádní autíčko, co má rád VTEC, takže Hondu VTEC..
Ale mladá říká že je to zbytečnost takové malé autíčko, stejně si ho koupím.Nemůžu

Já si právě myslím, že kupovat ojetou oktávku, v Česku, a ještě v Áčkách, to detektivka opravdu je.Smile

Nedej se, ženský tomu nerozumí!*ZABIT*:D
Bravura
Citácia
twistedTSD napsal:

Citácia
krissik napsal:

Twisted, nesmíš s toho dělat detektivku, ale jestli jo, zavoláme detektiva Kluso. Já si chtěl vždy pořídit to parádní autíčko, co má rád VTEC, takže Hondu VTEC..
Ale mladá říká že je to zbytečnost takové malé autíčko, stejně si ho koupím.Nemůžu

Já si právě myslím, že kupovat ojetou oktávku, v Česku, a ještě v Áčkách, to detektivka opravdu je.Smile

Nedej se, ženský tomu nerozumí!*ZABIT*:D


Jo to je fakt, v Áčkách kupovat Octávku z 00' je risk a detektivka....

A ženský tomu opravdu nerozuměj!:D
VTEC
vam seru na maly hondy ja ujizdim na coupecka [img]http://agresori.com/kniha/obr/smajlici/s59.gif[/img]


Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15