Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
Vojto
Fendt Farmeer 1, rok výborby 1948 kabína bola dorábana. :D No ale na svoje roky to ťaha vyborne :D
Primer
Moje deve mašiny :D Pionier "Jawa 50 typ 20" (Cca 47rokov) a Babetta "Jawa 207" (Cca 40 rokov).
img.tpx.cz/uploads/Dvacatka a babeta part. 1.jpg

img.tpx.cz/uploads/Dvacatka a babeta part. 2.jpg

Jazdil na tom ešte môj dedko,a ja teraz a ťahá to výborne!
Pionier: 70 km/h (Za kamionom).
Babetta: 50 km/h (Po rovnej ceste).
Provo
http://postimg.org/image/qsgv24d1f/ Tady je moje kráska. Jsme spolu už 2 roky a nemůžu si jí vynachválit Smile)
twistedTSD
Citácia
Paladino napsal:

http://postimg.org/image/qsgv24d1f/ Tady je moje kráska. Jsme spolu už 2 roky a nemůžu si jí vynachválit Smile)

Opravdu? 159 miluji, jedno z nejkrásnějších a nejnadčasovějších aut, která znám! Nedávno jsem začal pokukovat po 147, prý jezdí perfektně, ale...když já si slíbil, že italské auto už nikdy nekoupím.:D
Provo
Já italská auta přímo zbožňuju, připadám si v nich jako v nebi a jsem rád že jsem docílil právě Alfym Romeo 159, nezklamala zatím nikde ani cestu do rodné Itálie.
twistedTSD
No, já v podstatě taky.:D Italská auta jsou plná emocí (někdy nejen pozitivních)...A mně se to na nich nějak líbí. Jen si občas říkám, že příště už rozhodně Němec. Třeba zítra čeká můj poklad už třetí velká ozdravná kúra za 9 měsíců.:D

Každopádně 159 závidím, dlouhé roky o ní sním.Správně
Radik
No ono ani Nemecka auta maji sve mouchy, treba me na Golfu porad zlobi vse okolo turba, at uz podtlaky, hadice, n75 ventil, vaha vzduchu, regulace turba a furt dokolo, uz me to pekne sere abych rekl pravdu. Ted zase misto 1,1 baru natlacim po zahrati oleje jen 0,7 baru a absolutne nechapu proc. A treba v kvetnu asi hodinu pred odjezdem na worthersee mi praskla brzdova trubka a tak sem musel na nejvetsi sraz Hondou! Ale tady to bylo spis tim, ze tata je zvyklej brat nejlevnejsi dily a ta trubka byla cca rok predtim vymenena a byla tam nejaka sracka. Ale jsem poucen a beru jen nejlepsi kvalitu.

Ale i pres to mam to auto strasne rad. I kdyz nikdy nebude umet jezdit do zatacek a dalsi. A zase se s nim pristi rok chystam na Worthersee a na dovcu do Chorvatska a taky na Stelvio, Silvrettu a severni Italii, tak snad me nezklame. Teda pokud se to bude dat pri mym snizenim a sirce kol. Na hlavu
twistedTSD
Mno, tak turbo pro jistotu žádné nemám. :-)) Prasklá brzdová trubka zní teda celkem děsivě. To zas musím Italovi přiznat, že mě nikdy nenechal ve štychu a furt jezdí. Akorát teď se nemohu dočkat, až ho konečně odvezu ze servisu a trochu ho po té renovaci podvozku protáhnu.

Kurňa, tolik cestování po Evropě se svým miláčkem, to zní jako sen!
Radik
Jo cestovani je to co me na tom aute nejvic bavi. Smile no zastak hrozny to nebylo ta trubka, ale nechtel bych se s tim vracet nekde na ceste delsi vzdalenost. Stacilo kdyz mi na pujcenym transitu vypadla desticka a ja musel brzdit jen ruckou. Super. :D
MartiN
img.tpx.cz/uploads/12207842_1146728318688332_359425833_n.jpg
už plechače
twistedTSD
To mi připomnělo, že Ital nemá ABS. V zimě mě čeká spousta zábavy.:D

Další Golfista?Smile*gp*
MartiN
jo jo už druhý :D
Teczka83
Citácia
Paladino napsal:

http://postimg.org/image/qsgv24d1f/ Tady je moje kráska. Jsme spolu už 2 roky a nemůžu si jí vynachválit Smile)


Pěkná Smile. Akurát jsem slyšel, že na těch Alfách se čere elektrika. Kámoš má nějakýho roadstera od nich a pláče. Btw, co ta díra v tom nárazníku a v tý spz? Tos chytil sakra šutrák o.O
Provo
Citácia
Teczka83 napsal:

Citácia
Paladino napsal:

http://postimg.org/image/qsgv24d1f/ Tady je moje kráska. Jsme spolu už 2 roky a nemůžu si jí vynachválit Smile)


Pěkná Smile. Akurát jsem slyšel, že na těch Alfách se čere elektrika. Kámoš má nějakýho roadstera od nich a pláče. Btw, co ta díra v tom nárazníku a v tý spz? Tos chytil sakra šutrák o.O


Mrtě šutrák :DD ne byl to nezdařený pokus zakrýt SPZ :D, a stou elektronikou máš pravdu ale mě zatím nezlobí.
Radik
Zdravim vsechny autare, prihlasil sem se do souteze o obsiti volantu. A mam velkou sanci, ze vyhraji, protoze se prihlasilo jen 11 lidi a vyhrava 10. :D
Tak kdybyste mi tam hodili obcas hlas, byl bych moc rad. Je to ten sesty obrazek s tim iPadem a starsim VW volantem. Hlas jde dat kazdych 24 hodin, takze kdyz si vzpomenete hodte jich tam vic. Diky moc.
http://volanty.net/cz/1829-SOUTEZ.html
Upravil Radik dňa 01.12.2015 13:05
VTEC
znaj dneska lidi něco jinýho než golfí? [img]http://tuning-forum.org/images/smilies/joint.gif[/img]

img.tpx.cz/uploads/Fotografie-0819.jpg
Geroj
Tiež máme Hondu civic Vtec, myslim že 1.5, dobrý a spolahlivý motor
Vojto
Dnes sme trošku prevetrali mašinu :D

img.tpx.cz/uploads/%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2%E2%84%A2.jpg


img.tpx.cz/uploads/%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9%C2%A9.jpg
Mordis
Chtělo by to vaše preferované značky aut..
Případně nějaký ten model Smile
Tak co pánové?
-Praga
-Škoda
-Suzuki
-Citroen
-Peugeot
-ZIL
-LADA
-Nissan
-Opel
-Ford
-Alfa Romeo
-Audi
-Buggati
-BMW
-DAF
-Fiat
-Hyundai
-Iveco
-Kia
-Mazda
-Man
-Mercedes-Benz
-Mitsubishi
-Porsche
-Saab
-Seat
-Tatra
-Volvo
-Volkswagen
-Toyota
-Wartburg
-Jawa
-Ferrari
-Honda

Je jich mnohem víc, tady jsou nějaké známější :D
Snad se nic neopakuje :D
Tak pište pište Smile
MartiN
vtec nie každý chce mat šikmáčov :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online