Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
wlcacek
Citácia
Joseph_CZ napsal:

Ehm hoši.. Takže sem napíšu můj názor :D jsem blázen do aut ,takže si ze mě nic nedělejte Smile Na co si kupovat jako první auto nějakou felicii? Když za tu cenu koupíte nějaké staré BMW a nebo HONDU ,sice na tom musíte zanechat kus práce ale od čeho jsou auta? Nemám rád lidi který se snaží udělat ze staré herky nějaký tuning a pak to dopadá že bud´ tu práci rozdělají a nedodělají a nebo nějaký městský tipy lidí kteří místo toho aby asi opravily nárazník tak si radši koupí nový aby náhodou si neušpinily ruce. Smile Muj názor : Jen do mě :D

Pár důvodů by se našlo :D třeba to že k bezpečnosti na silnicích je potřeba vyježděných řidičů. Takže 18ti letý maník co si koupí takovou odludu jak Ty píšeš je potencionální vrah.
začátečník by měl začít na něčem slabším.
Další: Bawor za 20tisíc bude mít X krát objetou zeměkouli.Takže je to potencionální žrout peněz.
ještě další: Tuning v dnešní době umí málokdo. A 90 procent l,,tunérů" to auto nehorázně zprasí:D a láká to policajty:D
A poslední: Radši bych v 18ti koupil nějakou Feldu a věděl že když to někde klekne tak že to dám do kupy.Což u BMW je trošku problém :D má to už složitější elektroniku :D
Ale taky názor Smile
Tomek
sednu na torolejbus a jedu xD
Joseph_CZ
Wlcacek : máš pravdu ale i někdy se divíš že auto má více najeto ale záleží na předchozím majitelovy jak se o auto staral a jak vidíš tak tady na českých silnicích si od někoho kupovat felici by udělal možná tak vrah. Myslím si že je lepší si dovést BMW z Německa ale chápu to né každý člověk má na drahý nahradní díly. Ale myslím si že felicie s méně najetými KM vypadá líp než nějaký BMW které má o pár set kilometrů najeto víc Smile Ale je to věc názoru a taky podle toho jak člověk má vztah k autům Smile
Bravura
Citácia
wlcacek napsal:

Citácia
Joseph_CZ napsal:

Ehm hoši.. Takže sem napíšu můj názor :D jsem blázen do aut ,takže si ze mě nic nedělejte Smile Na co si kupovat jako první auto nějakou felicii? Když za tu cenu koupíte nějaké staré BMW a nebo HONDU ,sice na tom musíte zanechat kus práce ale od čeho jsou auta? Nemám rád lidi který se snaží udělat ze staré herky nějaký tuning a pak to dopadá že bud´ tu práci rozdělají a nedodělají a nebo nějaký městský tipy lidí kteří místo toho aby asi opravily nárazník tak si radši koupí nový aby náhodou si neušpinily ruce. Smile Muj názor : Jen do mě :D

Pár důvodů by se našlo :D třeba to že k bezpečnosti na silnicích je potřeba vyježděných řidičů. Takže 18ti letý maník co si koupí takovou odludu jak Ty píšeš je potencionální vrah.
začátečník by měl začít na něčem slabším.
Další: Bawor za 20tisíc bude mít X krát objetou zeměkouli.Takže je to potencionální žrout peněz.
ještě další: Tuning v dnešní době umí málokdo. A 90 procent l,,tunérů" to auto nehorázně zprasí:D a láká to policajty:D
A poslední: Radši bych v 18ti koupil nějakou Feldu a věděl že když to někde klekne tak že to dám do kupy.Což u BMW je trošku problém :D má to už složitější elektroniku :D
Ale taky názor Smile


Fízly to láká jen v některých zemích, v Irsku například sem viděl týpka co měl báwo, tak 3,5litr krásnej tuning a valil si to po dálnici snad 260km/h. Fízlové nic nedělali jen když ho zastavili tak si to auto chtěli jen vyfotit do alba :D
wlcacek
Citácia
Fízly to láká jen v některých zemích, v Irsku například sem viděl týpka co měl báwo, tak 3,5litr krásnej tuning a valil si to po dálnici snad 260km/h. Fízlové nic nedělali jen když ho zastavili tak si to auto chtěli jen vyfotit do alba

Nojo ale my jsme v Čr a Sk :D
twistedTSD
Citácia
Joseph_CZ napsal:

Ehm hoši.. Takže sem napíšu můj názor :D jsem blázen do aut ,takže si ze mě nic nedělejte Smile Na co si kupovat jako první auto nějakou felicii? Když za tu cenu koupíte nějaké staré BMW a nebo HONDU ,sice na tom musíte zanechat kus práce ale od čeho jsou auta? Nemám rád lidi který se snaží udělat ze staré herky nějaký tuning a pak to dopadá že bud´ tu práci rozdělají a nedodělají a nebo nějaký městský tipy lidí kteří místo toho aby asi opravily nárazník tak si radši koupí nový aby náhodou si neušpinily ruce. Smile Muj názor : Jen do mě :D

Jistě, i nějaký rychlejší vrak by za pár korun nějak sehnat šel. Ale něco také stojí provoz a udržení v provozuschopném stavu.
VTEC
jsem neco zasleh ze ty ****i na hore chtej zavist mereni vykonu na stk bo cosi.. co je na tom pravdy?
Zrušený účet
Citácia
VTEC napsal:

jsem neco zasleh ze ty ****i na hore chtej zavist mereni vykonu na stk bo cosi.. co je na tom pravdy?


Tak to neviem ako u vás v CZE ale u nás na Slovensku také niečo nehrozí.jazyk :D
twistedTSD
Citácia
VTEC napsal:

jsem neco zasleh ze ty ****i na hore chtej zavist mereni vykonu na stk bo cosi.. co je na tom pravdy?

O výkonu jsem tedy neslyšel nic, jen že prý nám chce Brusel přikázat technickou kontrolu starších aut každý rok...
Zrušený účet
Citácia
twistedTSD napsal:

Citácia
VTEC napsal:

jsem neco zasleh ze ty ****i na hore chtej zavist mereni vykonu na stk bo cosi.. co je na tom pravdy?

O výkonu jsem tedy neslyšel nic, jen že prý nám chce Brusel přikázat technickou kontrolu starších aut každý rok...


To som počul aj ja.Ak to schvália tak to im to auto strčím rovno do zadnej časti tela!Na hlavu
Kapo
good kup to :D
Moj podpis. :D :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Zrušený účet
Citácia
Kapo napsal:

good kup to :D
Moj podpis. :D :D

Trošku mimo témy nie?*OFFTOPIC* :D
Mimochodom: môj podpis.:D
Kriss
Až si koupím auťák, tak můžeme provětrat dálnice, že?BANNED!!!
Zrušený účet
Citácia
Kriss napsal:

Až si koupím auťák, tak můžeme provětrat dálnice, že?BANNED!!!


Tak určite.;) :D
Radik
Sakra nějak to tady chcíplo! Copak už nás auta nebaví? :D
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

Sakra nějak to tady chcíplo! Copak už nás auta nebaví? :D

Baví, a jak. Odpočítávám měsíce do řidičáku a trápím se s financemi na první povoz.:D
Radik
Twiste tak to máme stejně, taky čekám netrpělivě do 1. března a hned se poletím přihlásit do autoškoly.
To s financema, já mám to štěstí, že mě rodiče našetřili v pojištovně dost velkou sumu, která byla povolena na to abych ji využil na povoz. :D
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

Twiste tak to máme stejně, taky čekám netrpělivě do 1. března a hned se poletím přihlásit do autoškoly.
To s financema, já mám to štěstí, že mě rodiče našetřili v pojištovně dost velkou sumu, která byla povolena na to abych ji využil na povoz. :D

Tak to máš super, moji rodiče zatím mé auto-nadšení nějak neřeší, takže pokud budu chtít auto, nezbyde mi než vyždímat nejrůznější vlastní zdroje...Mimochodem, teď jsem se o mém řidičáku bavil se starší sestrou - nejdřív pronesla něco o mrtvých na silnicích (nechápu proč:D), ale pak ji nadchla představa osobního řidiče na oslavách. Tak přinejhorším se seberealizuji aspoň takhle.:D
Radik
To já zase budu dělat taxikáře mojí bábi.
Dokonce už mě vykládá, jak mě nechá svoje Punto, asi si ho na pár měsíců půjčím, ale asi budu chtít něco silnějšího. :D Představoval bych si asi VW Golf IV 1.9TDI.
Ale i toho bych před zimou prodal. :D
A po zimě bych to viděl na dotáhnutí nějaké raketky. heheheee Music
twistedTSD
Citácia
Radik napsal:

To já zase budu dělat taxikáře mojí bábi.
Dokonce už mě vykládá, jak mě nechá svoje Punto, asi si ho na pár měsíců půjčím, ale asi budu chtít něco silnějšího. :D Představoval bych si asi VW Golf IV 1.9TDI.
Ale i toho bych před zimou prodal. :D
A po zimě bych to viděl na dotáhnutí nějaké raketky. heheheee Music

To mně už taxikářství nabízela i mamka a švagr, tak uvidím, nakolik to mysleli vážně.:D...Ty máš tedy zajímavé plány. Já bych si s ohledem na provozní náklady rád koupil Feldu (u mě to s Puntem bohužel nevyšlo, jak už jsem říkal), a na výšce si snad vydělám na něco rychlejšího. Ale vzhledem k tomu, že až v 18 zjistím, jestli získám potřebné finance, je taky možné, že si první auto koupím až půjdu na tu výšku.Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
17 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
23%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
16%
Ne
6 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14