Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
wlcacek
Jak píše Twisted. Když hledáš tak najdeš. Ale musíš být trpělivý. Třeba můj šéf má na tohle taslent. Před měsícem si privezl Feldu combi, 1,9 chrochták z roku 2001 za 15000 a -je to skutečně fešák :D
twistedTSD
Jo vlku, i Radeon tu psal, jak za 20000 jeho bratr koupil zachovalou a skvěle vybavenou Felicii. Chce to hledat.YES

Radiku, na svobodu se neskutečně těším i já - prostě si sednout do vlastního auta a jet, kam se mi chce. A nikdo mi to nebude moct zakázat. Lákavá představaSmile...Co se týče výbavy - jasně, člověk si velmi rychle zvykne na lepší a nechce se toho vzdát. V naší rodině je vrcholem akorát tak Fabia s DO centrálem, předními el. okny, Climaticem, palubním PC, 4 pytly a...to je tak vše podstatné.:D A já osobně bych se i bez el. oken obešel a klimatizace mi ani nedělá zrovna dobře. Takže jsem celkem nenáročný.:D
Radik
Tak jak sem se díval, tak sehnat Feldu s klimou je docela kumšt, ale když ji nevyžaduješ tak to je v pohodě.
Ale s trochou štěstí bys mohl na el. okna narazit. Smile
Kriss
[img]http://world-viewer.com/data_images/tractor-/tractor--10.jpg[/img]

Můj životní sen, se v něm projet.
Beze srandy.;)
wlcacek
Radiku to bys musel sehnat Feldu Lauren & Klement:D
Kriss: Tak vc traktoru jsem sedel jen jako malý :D a spolujezdec:D ale co mě láká tak kombajn, Kompaktor, nějaký pořádný australský Road Train a V3S :D
twistedTSD
Radiku, jak jsem říkal, já to tak neřeším - aspoň se tam nebude mít co pokazit.:D...Co je podstatnější, je airbag, který bohužel Felicie často nemají, a ten dvouramenný volant je docela ošklivý. A některé Felicie dokonce mají místo otáčkoměru "orloj" (jak se těm hodinám říká), což mi přijde docela divné.:D

Krissi, to je zajímavý sen, snad se ti brzy splní.Palec nahoru
Radik
Airbag?
Ale tak jo, třeba by se ještě mohl hodit. :D Ale netuším jakej orloj myslíš. Smile
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Airbag?
Ale tak jo, třeba by se ještě mohl hodit. :D Ale netuším jakej orloj myslíš. Smile

Já nějak neprožívám bezpečnost, ale je příjemnější vědět, že si při kdejakém menším ťukanci nerozrazíš lebku o (ten ošklivý dvouramenný) volant. Ale najít ho v nějaké levnější Feldě je docela problém.

A orloj? To jsou takové ty obrovské analogové hodiny místo otáčkoměru u nejhůře vybavených Felicií.:D
twistedTSD
Citace
Teczka83 napsal:

Tohle se mi také líbí

Mercedes Benz 190 Evolution 2: 500 kusů vyrobených, vše originál z výroby. 235 koní výkon, motor 2.5 Turbo 16V. Zajímavost: Všechny byly prodané ještě před začátkem výroby!

[IMG]http://i46.tinypic.com/2itlksz.jpg[/IMG]

Černá barva s modrým nádechem - inspirovaná oblečením ninjů splývajících s nocí.Smile Na tohle auto jsem si nedávno taky vzpomněl, četl jsem o něm před lety v časopisu....
Radik
Zajímavé autíčko, nicméně, jak to není BMW, tak mě to nic moc neříká. :D

Mimochodem, do benzínový motoru bych turbínu nechtěl, pěkně atmosférka. :D U dieselu, je to samozřejmě jinak. Smile
Upravil/a Radik dne 05.08.2012 10:45
VTEC
prodavam pomalou mrdku nechce nekdo?
honda-club.cz/forum/viewtopic.php?t=4...hp?t=41719
Radik
Tak to těžce pochybuju, většina lidí tu nemá ani 15. :D
twistedTSD
A co říkáte na toto?
img.tpx.cz/uploads/tiyita.jpg
Je to kromě MX5 asi jediný poctivý RWD "sporťák" za 800 000 Kč na trhu, očekávaný nástupce sportovních Toyot. Mně to připadá jako sympatické auto, velmi rád bych se v něm někdy svezl.Smile
Radik
Citace
twistedTSD napsal:

A co říkáte na toto?
img.tpx.cz/uploads/tiyita.jpg
Je to kromě MX5 asi jediný poctivý RWD "sporťák" za 800 000 Kč na trhu, očekávaný nástupce sportovních Toyot. Mně to připadá jako sympatické auto, velmi rád bych se v něm někdy svezl.Smile


Teď jde o to, jestli to bude opravdu sporťák, nebo jen převlečenej sedan. Smile
SvKBarney
Ja si určite kupim Trabanta :D
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Teď jde o to, jestli to bude opravdu sporťák, nebo jen převlečenej sedan. Smile

I podle novinářů se rozhodně nejedná o převlečený sedan, ale o opravdu zábavné auto, se kterým lze projíždět zatáčky dveřmi napřed, pohání ho atmosférický dvoulitr a bylo vyvinuto společně se Subaru (které ho prodává jako BRZ). A to podle mě zní velmi dobře.Smile
Radik
Citace

I podle novinářů se rozhodně nejedná o převlečený sedan, ale o opravdu zábavné auto, se kterým lze projíždět zatáčky dveřmi napřed, pohání ho atmosférický dvoulitr a bylo vyvinuto společně se Subaru (které ho prodává jako BRZ). A to podle mě zní velmi dobře.Smile


To zní zajímavě, ale tohle je auto, které si musíš koupit nové a i když je levé, tak pro nás je to pořád dost peněz. Smile
twistedTSD
Citace
Radik napsal:


To zní zajímavě, ale tohle je auto, které si musíš koupit nové a i když je levé, tak pro nás je to pořád dost peněz. Smile

To je bohužel pravda, ale líbí se mi, že Toyota navázala na svá sportovní auta a představila i v současnosti něco opravdu zábavného, a cena (i když v Evropě je mnohem vyšší než třeba v USA) je hluboko pod mega.Smile
Radik
Jo hlavně sem si četl o tom jak to je s výbavou a hodně se mi to líbí Smile
Radik
Jo já mám taky nejradši E46, která se dělala do roku 2004 a pak konec. Ale líbí se mi vzhledy nových BMW, ale horší už je to s motorama, je to samej čtyřválec. Sad
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17