Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
Radik
Souhlas, tuzing si strčte za klobouk. :D
Maximálně tam prdnout nějaký kola, ale jinak ani za trest. Pohoda
wlcacek
@ngel tak citroen taky na tom není cenově špatně:D
Nemyslím úplně to nejlevnější :D

A k tuningu? pokud z toho někdo neudělá dobový závodní speciál tak je to beztak prasárna a lákadlo policajtů :D
Upravil/a wlcacek dne 17.06.2012 22:30
NISSAN_350_Z
Citace
wlcacek napsal:

Nissane ten 2,5 litr byl ale 6ti válec ne? :D

Ano :D A keď nato dupneš, tak idééééš :D

@ngel-a To je fakt Smile Aj my sme rozmýšlali hlavne nad Škodou Octáviou a teraz už aj nad Superbom Smile Sú to skvelé autá Smile A ešte sme rozmýšlali nad Peugeotom 407 SW Smile
wlcacek
Bratr měl 626 1,8 benzín (16ventil) z roku 92 a to byla slušná raketa:D A taky jsem měl tu čest se svézt v té 2,5 jako spolujezdec a to jsem měl srdce v řiti když tomu naložil :D
SVKDominus
Keď bude Golf tak červenej farby, 3M carbonová kapota a DOT-Z elektróny :D Borat by povedal: Fajné
twistedTSD
Citace
domhus32 napsal:

Keď bude Golf tak červenej farby, 3M carbonová kapota a DOT-Z elektróny :D Borat by povedal: Fajné

Tak to bych ještě bral...Ale další úpravy už auto většinou jen zbytečně přeplácají.

Mimochodem, často chodím kolem jedné Fabie HTP a to je vážně odstrašující případ - chrom, všelijaké lišty, nálepky, a podobné krávoviny doslova VŠUDE kde to jen jde. Přeplácanost na n-tou.Smile

Upravil/a twistedTSD dne 17.06.2012 22:37
NISSAN_350_Z
Citace
wlcacek napsal:

Bratr měl 626 1,8 benzín (16ventil) z roku 92 a to byla slušná raketa:D A taky jsem měl tu čest se svézt v té 2,5 jako spolujezdec a to jsem měl srdce v řiti když tomu naložil :D


To hej, len to má vysokú spotrebu Smile Asi okolo 8 litra. A ešte sú aj drahé súčiastky na tie autá.
SVKDominus
keď tak ešte znížiť o pár centi
wlcacek
Citace
NISSAN_350_ZET napsal:

Citace
wlcacek napsal:

Bratr měl 626 1,8 benzín (16ventil) z roku 92 a to byla slušná raketa:D A taky jsem měl tu čest se svézt v té 2,5 jako spolujezdec a to jsem měl srdce v řiti když tomu naložil :D


To hej, len to má vysokú spotrebu Smile Asi okolo 8 litra. A ešte sú aj drahé súčiastky na tie autá.


Ale na mazdy nicmoc kupovat zas nemusíš :D To jsou držáci (až na ty 6ti válce ty občas vzdechly :D)
Radik
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
domhus32 napsal:

Keď bude Golf tak červenej farby, 3M carbonová kapota a DOT-Z elektróny :D Borat by povedal: Fajné

Tak to bych ještě bral...Ale další úpravy už auto většinou jen zbytečně přeplácají.

Mimochodem, často chodím kolem jedné Fabie HTP a to je vážně odstrašující případ - chrom, všelijaké lišty, nálepky, a podobné krávoviny doslova VŠUDE kde to jen jde. Přeplácanost na n-tou.Smile


Fabia HTP, asi nejhorší auto co může být. Je to 3 válec a ten motor je totální sračka! Nebrat!
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Citace
twistedTSD napsal:


Tak to bych ještě bral...Ale další úpravy už auto většinou jen zbytečně přeplácají.

Mimochodem, často chodím kolem jedné Fabie HTP a to je vážně odstrašující případ - chrom, všelijaké lišty, nálepky, a podobné krávoviny doslova VŠUDE kde to jen jde. Přeplácanost na n-tou.Smile


Fabia HTP, asi nejhorší auto co může být. Je to 3 válec a ten motor je totální sračka! Nebrat!

Pche, tu máme doma.Dokonce v nejVÝKONnějším provedení. :D:D:D:D
NISSAN_350_Z
A o toto auto sme mali záujem :D http://skoda-octavia-combi.autobazar....70768.html
Dúfam, že to neni warez :D Ak je, tak to zruším :D Alebo ešte toto :D http://skoda-octavia.autobazar.eu/18-...60979.html
twistedTSD
Citace
NISSAN_350_ZET napsal:

A o toto auto sme mali záujem :D http://skoda-octavia-combi.autobazar....70768.html
Dúfam, že to neni warez :D Ak je, tak to zruším :D Alebo ešte toto :D http://skoda-octavia.autobazar.eu/18-...60979.html

Tohle nemá nic společného s warez.Smile...Octavii 1.8 T RS bych taky chtěl. Ale na to asi finance nebudou no.
Radik
Golf GTI 1.8t, ten samej motor co je v Octavii I RS se dá sehnat okolo 70k Kč.
DeyeS
Ber si golfa pretože otec mal golf 4 načipovaný a išlo to ako delo . Ale aj 3 by pre teba nebol zlý ale teraz prestúpil na Nissan Terrano TDI 3.2 ale ber golfa je to dobré auto do buducnosti berem buď golf alebo passat a všetko je to do 3000 euro
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Golf GTI 1.8t, ten samej motor co je v Octavii I RS se dá sehnat okolo 70k Kč.

To je docela dobré...Ale spousta těchto aut už bude pěkně zprasených.Smile
Radik
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
Radik napsal:

Golf GTI 1.8t, ten samej motor co je v Octavii I RS se dá sehnat okolo 70k Kč.

To je docela dobré...Ale spousta těchto aut už bude pěkně zprasených.Smile


Aspoň budu mít co dělat. Smile
SVKDominus
Zatial mám toto na vybláznenie img.tpx.cz/uploads/Moje-audi.jpg
Je to 1.8 benzín. pri mojej ťažkej nohe to žere kus viac :D
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Aspoň budu mít co dělat. Smile

Ale my méně technicky nadaní to budeme mít horší.:D

Domhusi, to by mi víc než stačilo i na normální ježdění.Palec nahoru
SVKDominus
Citace
Domhusi, to by mi víc než stačilo i na normální ježdění
stačí ale na Technickú kontrolu im to stačiť nebude :D :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19