Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Je toto mozne ?
ATomas
Je toto mozne ? :D

Citace
Od Onmet
Datum 22.07.2012 12:46
Předmět RE: Znelka superparbi v rádiu čítaj
čitáj až do konca. Ok ruším znelku v rádiu IP na stránke rádia a na mojom skype. Za to, že tu máte jeblého admina prepáčte za nadávku. Ja sa tu trocha rozpíšem. Takže hráč mikeey a admin SPT sú kamaráti. Mikeey nás zabíja na každej akcii včera na závode a vyrazku. Mňa a edizona zabíja a aj juraja keď je online. Zabíja nás len na akciach admina SPT trocha zvláštne. Mikeey ma zabil aj dnes na tuniingu . Napísal som SPTumu nech ma portne, že ma mikeey zabil on ma nechcel portnúť mikeeyho portol asi 20x tiež zvláŠtne.. Ja som mu teda napísal Že si po hlave skákať od dieciek nenehám tak som ho išiel zabiť. Zabil som ho odišiel som. A zrazu ban 50hod . napíšem stiažnosť do fóra. Ban sa zvíšil o 50hod zas... Pozrite si registre alebo ak sa to v sa-mp volá proste si pozrite list smrti uvidíte, že ma tam zabil. Priam na akcii pred SPT.. Jaj poďakujte sa 2deckám.. Môžno niesu decká ale správajú sa tak a môžno sú. Takže Stahujem zvučku z rádia IP adresu na stránke rádia. aj na mojom skype každému napíšem, žej e to najlepší server ale, že majú adminov na hlavu. Radšej pôjdem na iný kde to síce lepšie nebude ale nebudú tam blbý admini ktorý sa budú kamarátiť z hráčmi ktorí zabijajú na akciach. To odo mňa všetko tímto podávam stiažnosť na admina SPT a aj na hráča mikeey a aj žiadosť o unban ... ďakujem za prečítanie správy. A dúfam, že sa vám zlepší A-team. NávševnosŤ bude taká istá lebo sťahujem reklamy. A s kamošmi pôjdeme inam je ich cca 50. takže ďakujte sptmu Prepáčte, že posielam správu ale musím len takto lebo SPT to hneď vymaže/lockne a predlži mi ban o ´dalších 50hpd.. Takže dovidenia!! Želám dobrý admin team a dobrú návštevnosť aj keď pochybujem.... lebo všetkým napíšem aký blbý a team máte. Ak mi dáte unban všetko ostane tak ak je IP na FBstránke rádia na web stránke rádia na mojom skype a kamošovích skypoch kamoši ostanú hrať. ale to silno pochybujem lebo sptbude taký, že aj keby ste mi dali unban dá mi zas ban. a aj bezdôvodne. alebo za obchádzanie banu. Takže ahojte !! Inak SPT hráva aj na iných serveroch. a píše tam, že je to naj. server a, že na iný nechodí ani ho nepozná.. Asi tam chce tiež Admina ďakujem za prečítanie a dovidenia!!!

Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Kapo
Chlapec pobavil. :D :D :D :D
Citace
A s kamošmi pôjdeme inam je ich cca 50.

Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Raiden
50? čumím Něco bych řekl ale nechcu dostat trest Nemůžu
Drokscz
:D
Seehell
Lol to snad nemyslí vážně :D
DrateK
O 50 dětí míň. :D
smetyx
Lol zabité
Vlk_Junior
ATomasi kde na tydle týpky chodíš ? :D Toto opravdu pobavilo :D
KerryCZE
Nemůžu
GTAHellsing
Ta ten chapec zabíííííl .... Takých typcov vážme ... je ích málo a Strata 50 ludíí ... Rozpadne celé SP :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kriss
Myslím že ani těch 50, možná jo ale pochybuji..
Chuck Norris, toto..Nemůžu
Ragnar
:D :D Nemůžu
MaReK_
Nemůžu
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Ajo82
[img]http://my-mobile.cz/images/smilies/facepalm.gif[/img]
Mamba
*hehehe* co víc na to říct? :D
Thall
:D :D :D
Citace
A s kamošmi pôjdeme inam je ich cca 50.
Myslim ze sa pomylil a tu 0 tam dal navyse :D
_PrOKill_
Super SZ Smile Nemůžu
ZoomiceQ
Nemužu :DDDD
NeXus
Bych chtěl vidět tu FB stránku :D
Eazy-E
Nech sa pakuje. :D:D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20