Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor- Twisted
Kriss
Rozhodl jsem se udělat rozhovor, s hráčem hrajícím SP řadu let, twistédem tady je.
Kriss: Ahoj, rozhodl jsem se že udělám rozhovor právě s Tebou, jaké s toho máš pocity, že jsem si vybral právě Tebe.

Twisted: No, docela mě to překvapilo.

Krissák: Aha, proč Tě to překvapilo, si celkem známá SP osobnost.

Twisted: Přecejen si na SP nepřipadám jako nějaká "legenda". Nkdy jsem nebyl administrátorem a ani nejsem příliš aktivní na serveru. Smile

Krissák: Aha jasně no, zkus se nám představit, kolik Ti je let, co rád děláš, Tvůj životní cíl, a sen.

Twisted: Jmenuji se Tomáš, je mi 17 let a bydlím ve vesnici na severní Moravě. Trávím dost času u PC, ať už kvůli paření či internetu.
...Také mám rád zvířata, rád se chodím projít se psem do přírody. No a mým největším a zatím nenaplněným zájmem jsou auta. Už dva roky studuji informační technologie. A životní cíl? Zkrátka zdravý a pohodový život (a v nejbližší době nějaký plechový miláček Smile).

Krissák: Jak vidím si plný života.Jak se vlastně takový člověk jako Ty, dostal k Super Pařbě, jaké byly Tvé začátky, kdy to vše začlo..

Twisted: Vše začalo už někdy před třemi lety, kdy mě kamarádi neustále lákali na SA:MP, líčili mi jak je to super hra, a toužil si ji s nimi zapařit. Ale můj PC tehdy multiplayer moc nezvládal. Když jsem si na konci prázdnin roku 2010 koupil notebook, kamarád mi tam okamžitě nainstaloval SA:MP a dal mi do oblíbených Superpařbu i stunt server (který k SP patřil, pokud si dobře vzpomínám). Byl jsem takový klasický nováček, co otravoval adminy kvůli hloupostem, občas dostal jail a byl zmatený z antireklamy. :D Přiznám se, že jsem na serveru dělal chvíli i hlouposti na motorce v LV. Potom jsme se s zaměstnali u dealera a pěstovali a pěstovali a pěstovali. Podařilo se mi tak vydělat první 2 mega. Kamarádi bohužel na SP velmi brzy skončili a já málem taky. Pak jsem si vzpomněl na své 2 mega. :D No a později jsem pomalu začal pravidelně chodit i na web, poznávat komunitu...a dál už to znáte.

Krissák: Jasně no, už si tu dá se říct "Pár let", takhle si myslím většina začínala přes kamarády, a co Ty? Měl si vždy náký extra svůj názor na Super Pařbu, vadily Ti admini, či nějaké nové změny na Super Pařbě?

Twisted: Názor? No, v zvlášť v poslední době mi vadí chování hráčů, kteří mě každých pár minut napadnou. Ale to je klasika. s adminy jsem nikdy réměř žádné problémy neměl. Jen by to možná chtělo zkoušet nové akce, a co nejčastěji...Co se týče změn, nejvíc emocí u mě vyvolal vehicle systém, který má své výhody i nevýhody.

Krissák: Jasně no, a jaký máš názor že hráči i admini Tě chcou dostat do Admin-Teamu? Vznikla i kampaň, co Ty na to?

Twisted: Tak, samozřejmě mě to i potěšilo. :D Ale já nejsem ten typ, který se chce při první příležitosti nacpat do týmu. Dokážu si představit, co to obnáší, jaká je to asi zodpovědnost a žrout času, pokud to chce člověk dělat dobře. A já se na to, alespoň tedy zatím, moc necítím.

Krissák: Dobře, jak to vidíš s Super Pařbou dál, a s tvým působením na Super Pařbě?

Twisted: Jak si asi někteří všimli, posledních pár měsíců mám na serveru tak trochu pauzu (a o to aktivnější jsem na webu :D). Ale pokud mě to zase chyte, možná ji zase přeruším, jak se už nejednou stalo.
Jak to bude se SP, to nevím. Slyšel jsem i negativní názory, ale už snad rok (?) rozhodně nemá o hráče nouzi, takže z tohoto hlediska na tom asi bude ještě nějakou dobu dobře. Jen je otázka, jaká bude kvalita hráčů. Smile

Krissák: Křížový výslech, odpovídáš do 10 sekund, jedním či dvouma slovíčkami.

Krissák: RocketLauncherSs nebo Kápo?
Twisted: Rocket
Krissák: Kriss nebo ATomas?
Twisted: ATomas :D
Krissák: Takže Kriss.
Twisted: Ok. :D
Krissák: Orál či kanál?
Twisted: kanál [Myslel Tím anál]
Krissák: Pohlavní styk, s cizím bezdomovcem nebo s Obamou?
Twisted: Obama
Krissák:Jsi lofastek?
Twisted: Ano.

Krissák: Díky za rozhovor, twistede.

Twisted: I já. Smile
Upravil Kriss dňa 29.07.2012 16:20
twistedTSD
Zapomněl jsem si předem stanovit podmínku na přesný přespis rozhovoru!:D...A znovu se ti omlouvám za to brutální natahování a neochotu.:D
Ajo82
Ten koniec Lol Inak pekný rozhovor, twisted do AT ! *ZABIT* :D
DrateK
Jsi lofastek? Ano. Nemůžu
Upravil DrateK dňa 29.07.2012 16:28
sK
Ten koniec. :D:D:D:D:D:::D:D:D:D:D
Mikull
Twisted můžu tě zabanovat ? Nemůžu

Obcházíš pban lofastku jeden ! Proč !!
Zrušený účet
Citácia
Mikulliny napsal:

Twisted můžu tě zabanovat ? Nemůžu

Obcházíš pban lofastku jeden ! Proč !!

Nemysli si když si moderátor. :D:D
twistedTSD
Citácia
Mikulliny napsal:

Twisted můžu tě zabanovat ? Nemůžu

Obcházíš pban lofastku jeden ! Proč !!

Finanční nabídku ti posílám do SZ...heheheee:D:D
Ulti
srandu si tady ze mě dělejte mrzáci :D:D člověk přijde jednou za pul roku a oni si tady z něho dělají srandu :D
Zrušený účet
Citácia
Ulti napsal:

srandu si tady ze mě dělejte mrzáci :D:D člověk přijde jednou za pul roku a oni si tady z něho dělají srandu :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ulti
Citácia
Lauren napsal:

Citácia
Ulti napsal:

srandu si tady ze mě dělejte mrzáci :D:D člověk přijde jednou za pul roku a oni si tady z něho dělají srandu :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


coe ? D:
KeepSmilling
Citácia
Ulti napsal:

Citácia
Lauren napsal:

Citácia
Ulti napsal:

srandu si tady ze mě dělejte mrzáci :D:D člověk přijde jednou za pul roku a oni si tady z něho dělají srandu :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


coe ? D:


Tak to né :D:D:D
Ulti
co se smějte omg :DDDD
HeWhoMustNotBeNamed
lofasi ty jsi lofas.. :D
Mikull
To je lofastek ? :D:D:D:D:D
twistedTSD
Citácia
Ulti napsal:

srandu si tady ze mě dělejte mrzáci :D:D člověk přijde jednou za pul roku a oni si tady z něho dělají srandu :D

To si vyřid s Krissem.:D:D:D
KeepSmilling
Néé to neni lofastek.. :D:D:D:D:D:D:D:D:
Mikull
Tak směšný až jsem ho zabanoval :D:D:D:D:D Promiň
Upravil Mikull dňa 29.07.2012 17:11
Zrušený účet
Mikulliny zkazil srandu
Mikull
Citácia
Lauren napsal:

Mikulliny zkazil srandu


Však on zas příjde :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11