Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor- ATomas
Kriss
Další rozhovor, patřící ATomasovy, tady je.

Krissák: Ahoj ATome, dnes jsem si Tě vybral pro už druhý rozhovor, jaké s toho máš pocity, že jsem si vybral právě Tebe?

ATomas: Ahoj,
pocity celkem nesozstředěné, protože ješte vyřizuji přípravy na nové akce.

Krissák: Aha jasně, tak můžem začít Tvým představením, jak se jmenuješ, co rád děláš, Tvůj životní sen, a cíl, koníčky a záliby.

ATomas: Tak držím se zásada že odděluji realný život a ten virtualní, takže bych příjmení vynechal, i když ho pár vyvolených zná. Mým koníčkem je samozdrejmě pawno Smile Jedna z největších zálib je GTA, jsem jeho věrný fanoušek.
Tak začáteční písmeno mého příjmení je "A"

Krissák: Jak vznikl Tvůj nick?

ATomas: Tento nick mi vytvořil email na seznamu, když jsem si zakládal

Krissák: Dobře jasně, virtuální život a realní je rozdíl, a tak to má být.Další má otázka směřuje, teda k Pawnu, jak si začínal, kdy, kdo Tě učil, nebo neučil. Popovídej nám o tom něco.

ATomas: Začal jsem na podzim roku 2008. Učil mne, nebo se aspon pokoušel (težko se učí, když učitel sám věc neovládá Smile) jistý "Forest".
Ale stačilo to k zasvědcení, a zbytek jako samouk Smile

Krissák: Aha, a pawno Tě hned chytlo za kabát, že si u něj seděl i hodiny denně? Nebo jak to bylo ze začátku?

ATomas: Tak uplně první pokus bylo ukládáni aut pomocí /save. ale na starých verzích hra neutáhla více než 128 modelů naráz, takže když jsem udělal kód a otestoval, tak při připojení mi spadla hra, ovšem nikdo mi nedokázal říct, že je to velkým množtvým modelů aut.

Krissák: Takže začátky "pawnění" vůbec nebyli lehké jo?

ATomas: No, stěženo neschopnými lidmi, kteří ho sami neovádali, ale jak to má člověk poznat, kdyz sám neovládá Smile

Krissák: Aha, na chvíly utečeme od "pawna" ale vlastně ne tak určitě, teď něco k Super Pařbě, řekni nám kdy Tě vůbec náká Super Pařba napadla, jak si si to představoval?

ATomas: To je taky neobvyklé. Začalo to tak, že jsem se stal adminem (v praxi funkce správce) u jistého "masak3r" poté "NoroSad", mněl server a mód realný život, bylo to na 0.1b, kde nebyl problém server zviditelnit. serveru bylo pod položkou "Internet" sotva 100. Takže jsem použil RCON a přejmenoval server na "SuperParba" a mód na realná země. Lidé v té době měli nulovou inteligenci. Nevědelí ani kdo je to "Admin" Smile A sežrali trik i s navijákem. Přivedlo to hráče. Když jsem pak musel přejít na 0.2 (Kdyz vyply položku internet na 0.1b, lidé si neuměli ukládat servery), vidil jsem se tomu, jak tam jsou lidé všichni chytří (Stejně jako dnes, situace se od té doby nijak nezměnila Smile)

Krissák: Aha, pořád budem u Super Pařby, prozradíš nám jakou "mega" novinku, co můžeme čekat na Super Pařbě? Určitě něco plánuješ, tak aspoň něco nakousni..Smile

ATomas: Plánuji golf, bude to prvni a originalní minihra, kterou bude mít SuperPařba jako první v celém SA-MPu! Už mám hotový "Engine systém" už zbývají jen dodělat detaily Smile
Obvykle plánované scripty neohlašuji, ale tento je před dokončením.

Krissák: Páni, takovou pecku si oznámil, super. Teď se Tě zeptám jaký máš názor na Super Pařbu jako komunitu, jako Admin Team, a na hráče..

ATomas: Tak nyní se celý systém mění, ale budu požadovat profesionalitu, samozdřejmě zábava je velmí důležíta, hlavne ta originálnost v akcích, která poslední dobou SuperPařba moc neoplývala. Ovšem profesionální vystupování je také důležité.
U AdminTeamu cítím málo profesionality, přesněji u některých členů ji úplně postrádám, a někteří mně zase svou profesionalitou příjemě překvapují. Potom jsem rád že admin team plánuje "soubor" nových, originálních akcí. Doufám, že to přinese na SuperPařbu oživení, které hráči pochválí, a hlavně je bude bavit.

Krissák: Takže pocity s AT jsou smíšené, a jak kdy, dobře.Jaký máš teď momentálně názor na ex. HL admina Lofastka? Jak ho teď vnímáš, si s ním v kontaktu..
Zasáhlo Tě nák že udělal takovou blbost?

ATomas: Byl to jenom obchod, nebylo to nic osobního. Mohl udělat horší věci, mohl smazat účty, nebo zveřejnit rze8.1. Každopádne s každým takovým incidentem posiluji zabezpečení, nyní se dělají zálohy každy den a pak měsíční stahuji do PC. Byla zavedena administrace, aby nebyl přístup k rze 8.1

Krissák: Aha takže nic až tak strašného, jdá se odhadnout přibližná cena RZE 8.1 se vším všudy?

ATomas: To nemůžu hodnotit objektivním pohledem, protože jsem do toho dal spoustu svého času, spoustu přemýšlení, jak sestavit script, jak optimalizovat...

Krissák: Aha, jaký máš názor na své Správce, momentálně jsou dva nový, jak to vidíš do budoucna, s nima? [Chtěl tím říct, že nejradši by tam dal mě, a vykašlal se na oba :D ]

ATomas: Ja doufám je budou stabilnější ve svých pozicích. I když je každý uplně jiný, doufám že se budou navzájem doplňovat Smile

Krissák: Jasně no, teď k Tobě, a serverové aktivitě, na serveru Tě moc nevidáme, a když jo, tak vlastně jen na chvíly, že testuješ novinky, čím to je?

ATomas: Tak obvykle tamchodím restartovat server. Hráči mne zavalí takovým množstvím otázek, že se nedá stihnout všechny zodpovedět, a potém hráčí, ke kterám se odpověď nedostala mne nazývají ingorantem. Tak to radsi hraju pod jiným nickem. Vždy mne lze kontaktovat SZ na webu.

Krissák: To je asi jasný, takže si zahraješ v klídu pod jiným nickem, a třeba si testuješ adminy, a hlídáš to i takhle jo?

ATomas: To také, hlavně si tím kontroluji situaci na serveru, za věci fungují jak má, nedávno jsem teba zjistil že nováčci nemají dost penez pro začlenění do obchodního kolektivu.
Proto jsem zavedl peněžní odměny za levely.

Krissák: Ano, takže si neváhal a řešil, tak to má být.

ATomas: Další problém je v narušování plněni mise, to ješte promýšlím.


KŘÁŽOVÝ VÝSLECH!

Krissák: Server nebo Pawno?
ATomas: server s pawnem
Krissák: Kápo nebo Geroid?
ATomas: Oba
Krissák: Hovínko nebo Hovienko?
ATomas: hovinko
Krissák: Sexuální styk s Lofastkem nebo Krissem?
ATomas: Prý "zatrest s Krissem" Pche.
Krissák: Anál nebo Kanál?
ATomas: Kanál
Krissák: Masturbace nebo Anální výstřik?
ATomas: Masturbace
Krissák: Kdo by byl lepší správce Kriss nebo Kriss?
ATomas: Kriss
Krissák: Švédská trojka, nebo o samotě s Křečkem?
ATomas: Švédská trojka
Krissák: Web nebo server?
ATomas: Server
Krissák: Sex s Pawnem nebo s thomasem?
ATomas: S pawnem [ u toho dost přemýšlel nevím proč]

Největší pecka na tom všem je že ATomas konečně poslal i svou realnou fotku, tady jí máte!

i50.tinypic.com/2vxhi1f.jpg
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:37
KeepSmilling
Citácia
KŘÁŽOVÝ VÝSLECH!

Krissák: Server nebo Pawno?
ATomas: server s pawnem
Krissák: Kápo nebo Geroid?
ATomas: Oba
Krissák: Hovínko nebo Hovienko?
ATomas: hovinko
Krissák: Sexuální styk s Lofastkem nebo Krissem?
ATomas: Prý "zatrest s Krissem" Pche.
Krissák: Anál nebo Kanál?
ATomas: Kanál
Krissák: Masturbace nebo Anální výstřik?
ATomas: Masturbace
Krissák: Kdo by byl lepší správce Kriss nebo Kriss?
ATomas: Kriss
Krissák: Švédská trojka, nebo o samotě s Křečkem?
ATomas: Švédská trojka
Krissák: Web nebo server?
ATomas: Server
Krissák: Sex s Pawnem nebo s thomasem?
ATomas: S pawnem [ u toho dost přemýšlel nevím proč]


The best tohle :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:
Jinak povedený rozhovor Smile Palec nahoru
Geroid
:D :D :D fotak stačí :D
jelitooo
:D celebrita :D Nemůžu
Bouc3K
:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D Rozhovor pekný ale ten koniec :D:D:D
Raiden
Ten konec nemá chybu :D :D :D :D
Ajo82
haha :D ta fotka :D good rozhovor, na ten golf sa teším.
Bobo_Bobino
Pekný rozhovor, ale ten koniec Nemůžu *Tu sem*
Upravil Bobo_Bobino dňa 30.07.2012 11:04
thomas23
Citácia
Krissák: Sex s Pawnem nebo s thomasem?
ATomas: S pawnem [ u toho dost přemýšlel nevím proč]


Kytka pro tebe heheheee Nemůžu
Kriss
Víte že mi potom ATomas vyhrožoval.To jsem nechtěl
Mám strach.To jsem nechtěl
thomas23
Citácia
Kriss napsal:

Víte že mi potom ATomas vyhrožoval.To jsem nechtěl
Mám strach.To jsem nechtěl


? Proč, povídej :D
twistedTSD
Ten konec, Krissi Krissi :D:D. Každopádně dobrý rozhovor...Je to zajímavý koníček - pawno. Dělám pouze základy PRG, ale zatím se nedá říct, že by mě psaní syntaxí a zjišťování chyb nějak zvlášť chytlo.Smile A na ten golf jsem zvědavý.
Kriss
Teczka, edit for You.heheheee

Thomasi, neřeknu já mít strach.To jsem nechtěl
twistedTSD
Citácia
Kriss napsal:

Teczka, edit for You.heheheee

Thomasi, neřeknu já mít strach.To jsem nechtěl

Svěř se, my mu to nepovíme.heheheee
Kriss
Ne, on všechno vidí.To jsem nechtěl
thomas23
Citácia
Kriss napsal:

Ne, on všechno vidí.To jsem nechtěl


Tak do SZ :D Jinak v těch barvách to je o hodně lepší ;)
DrateK
Dobré :D Ale v křížovém výslechu ti nějak ujely barvy, někde uprostřed se vystřídaly. :D
Xena
toto sa podarilo :D pekný rozhovor :D ale naj bolo
Citácia
KŘÁŽOVÝ VÝSLECH!

Krissák: Server nebo Pawno?
ATomas: server s pawnem
Krissák: Kápo nebo Geroid?
ATomas: Oba
Krissák: Hovínko nebo Hovienko?
ATomas: hovinko
Krissák: Sexuální styk s Lofastkem nebo Krissem?
ATomas: Prý "zatrest s Krissem" Pche.
Krissák: Anál nebo Kanál?
ATomas: Kanál
Krissák: Masturbace nebo Anální výstřik?
ATomas: Masturbace
Krissák: Kdo by byl lepší správce Kriss nebo Kriss?
ATomas: Kriss
Krissák: Švédská trojka, nebo o samotě s Křečkem?
ATomas: Švédská trojka
Krissák: Web nebo server?
ATomas: Server
Krissák: Sex s Pawnem nebo s thomasem?
ATomas: S pawnem [ u toho dost přemýšlel nevím proč]
:D :D :D :D :D
HeWhoMustNotBeNamed
Doost dobrý Smile) Há a já patřím mezi ty který znají jeho příjmeníí há jazyk za VIP vám ho řeknu :D
Mamba
velmi podařený rozhovor *Dobrá práce* ale křížový výslech? Nemůžu
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21