Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor- Lukáško
Kriss
Ahoj.
Další rozhovor, je o hráči Lukáško.


Krissák: Ahoj Lukáško, pro dnešní rozhovor jsem si vybral právě Tebe, jaké na to máš pocity, názory, nálady?

Lukasko-SP: Ahoj no vážim si toho že som to práve ja a som dosť prekvapený.

Krissák: Jasně no, zkus se nám představit, jak se jmenuješ, co rád děláš, a tak dále.

Lukasko: Volám sa Lukáš Urík mám 15 rokov superparbu hrám už 3 roky a ešte okrem toho moje záluby sú moto športy, No idem na strednú školu auto mechanik pretože auta ma bavia. Doma mám psa.

Krissák: Dobře, zkus nám popsat Tvé působení od začátku do konce na SP, celý průběh.

Lukasko-SP: No keď som hral gta san andreas poprví krát tak spolužiak mi navrhol že budeme hrať spolu . No nevedely sme ako ale dostal som sa k samp stiahol a najviac ludí bolo na superparbe tak som sa pripojil a hral . Začiatky boly celkom lahké pretože som pestoval trávu a jeden administrátor legenda _Zao vykupoval trávu 60g 60mega tak som si takto zarábal až som došiel ktomu že som mal miliardu . Časom som nahrál 50 hodín na dom a začal . Postupne som bohatol až ktomu že som mal 5 miliard ale niekto ma vykradol . Lofastek mi to nenavrátil ale neveril mi nemal som screeny . Tak som mal niakých 200mega a raz keď som vyberal z banky tak mi zmyzli . Od vtedy som si povedal že budem podvnodník a budem zisťovať hesla . Tak som aj robil že som vykradol niakých 5-10 účtou potom nachádzal bugy a zneužíval . Mal som celkom rešpekt pred viacerými ludmi pretože si myslely že som hacker a podobne . No a teraz nedávno som si požiadal o unban a aj som ho získal . Tak začínam od znova a budujem niaku tu kariéru.

Krissák: Dobře, pěkně ses nám rozepsal, a hlavně upřímně..Teď nám řekni, co plánuješ teď do budoucnosti jak na SP, tak v životě.

Lukasko-SP: Tak asi najprv ten reálny život no plánujem už niaku tu prácu alebo lepšie povedané brigádu do zahraničia a potom odsťahovať niekde s priatelkou a začať pracovať a zohnať niaký ten dom byt záleži stav peňazí a podobne . No a na superparbe asi nahrám odznova hodiny kúpim dom auta . A budem zarábať na vip budem ludom kupovať . A časom sa ešte uvidí čo a ako sa podarí.

Krissák: Dobře, teď nám řekni, proč si z ničeho nic začal dělat takové hlouposti, bugoval, hackoval, cheatoval, obcházel..

Lukasko-SP: Ako som písal jedného dňa som mal už pár mega a aj o tie ma okradly . Tak som začal vykrádať účty ale niektorých hráčou mi bolo lúto tak som im to vrátil . Ale potom som zas niako nazbieral tie miliardy a potom som našiel bug a začal som bugovať a somnou spolupracovalo vela ludí okolo 7 a všetci majú perma . A potom to obchádzanie pretože ma Rocket zabanoval tak som robil bordel . Potom som niakú tu dobu nehral a olutoval som to všetko a požiadal o unban.

KŘÁŽOVÝ VÝSLECH!!!

Krissák:Niko nebo Cagaj?
Lukáško: cagaj [Uměl lípe bugovat]
Krissák: Sex s Nikem, nebo bezhlavým drakem který má penis v průměru bagru?
Lukáško: [i]Nikem

Krissák: Bugy, nebo slušný hráč?
Lukáško: Slušný hráč
Krissák: S kým se Ti nejlépe bugovalo?

Lukáško: Zeli
Krissák: Bugování peněz, nebo mariuhany?

Lukáško: Peněz
Krissák: RocketLauncherSs nebo Kriss?
Lukáško: Kriss


Děkuji Ti za rozhovor, a nebuguj.

Lukáško: Hej Kriss, bugnem ještě 1 MLD, a ok ne?
P.S: Díky za rozhovor.
sK
S kým se ti nejlépe bugovalo - Zeli aha aha aha :D:D::D A kriss neexistuje? :D
Kriss
Pane "Teczko" když Ti někdo řekne slovo "Lukaško" hned se Ti vybaví SP, proto je tento rozhovor na místě.

Vskutku Tvé názoru, jsou ukradené.;)
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný rozhovor Smile
Snad už bugovat nebudeš Smile
Zrušený účet
Tak vieš no :D

//edit Pixel nie nebudem
Zrušený účet
Teczka to že ma nemáš rád tak ignoruj všetko a nepíš sem FU
Kriss
Tak Tě poprosím Tvé názory si nech v kabátku, děkuji Ti pěkně.Smile
Foxisek
Fajný rozhovor. Doufám, že jsi se teda zlepšil k lepšímu.
Zrušený účet
Fox díky Smile
twistedTSD
Rád bych věřil, že jsi opravdu časem zmoudřel a už takové hlouposti nikdy neuděláš. Snad nás nezklameš.Smile
Kriss
Pche, jak díky? Můj rozhovor, Ty zalez.NemůžuNemůžuNemůžu

Twistík, doufejme.;)
NYPD_ONDAJEE
ja 100% súhlasím s teczkou rozhovor dobrý ale ako mohol dostat unban ja tomu nepochopímNa hlavu
soach
Citácia
Kriss napsal:

Tak Tě poprosím Tvé názory si nech v kabátku, děkuji Ti pěkně.Smile


zas se moc nenaparuj vyjádřil názor a psát ho může


KubiKula
Good :D :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=3133
ZoomiceQ
Taky nemohu pochopit ze dostal unban když poškodil SP no nic méně lukaska moc neznám
K rozhovoru rozhovor je o tom bugovaní na nic jiného si otazky neměl Kriss? no tda rozhovor se mi moc nelíbí promin
Kriss


Zoome, díky za názor.Palec nahoru
Zrušený účet
Díky za názory no Smile Ale predsa prečo tie otázky len ohladom bugovania ? :D
Zrušený účet
Súhlasím s ondajeem a tečkou.
Ale snáď sa umúdril a zlepšil...Smile
Rozhovor pekný..:D
Zrušený účet
tino teczka ma nemá rád lebo verí tomu že som hacker no :D :D :D Ale ako vidíš už jednám aj na úrovni a niesom ako vtedy . To bolo tým že som mal 12-13 rokov a bral som hru ako real . A keď som nemal peniaze som plakal :D :D :D
wlcacek
Rozhovor je pěkný a doufám že už hru budeš brát jako hru Smile

A nedohadujte se tady. Každý má svůj názor,
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18