Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Photoshop-můj výtvor
Bravura
Zdravím, chtěl bys se s vámi podělit o svůj první výtvor ve Photoshopu po 3 měsících :D

Je to ve velikosti 700 x 486, přesně na web do podpisu...

img.tpx.cz/uploads/Photoshop_Avatar_Web_Komplet2.jpg

Potom zde mám ještě ve velikosti 1440x900, wallpaper

Hodnoťte, kritizujte, doplňujte co by šlo vylepšit atd.
TheRaP
čumím čumím
Velmi pekné
Ak by si chcel http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=21785 môžeš sa mi pokúsiť spraviť avatar Smile
Odmena ťa neminie Smile Smile
Upravil/a TheRaP dne 26.08.2012 23:21
Bravura
New lvl 34
Battlefield 3 player

Mám to tam zkapalněné tak proto :D
Zimbabwe
New LvL 3d Battlefield player?"D
twistedTSD
Velmi pěkné.Smile...Pokud mám říct, co bych vylepšil, jen bych možná u toho spodního textu zvolil "chladnější" barvu, která by korespondovala s pochmurným rázem pozadí, ale to je pouze můj laický nápad.Smile
Bravura
Citace
twistedTSD napsal:

Velmi pěkné.Smile...Pokud mám říct, co bych vylepšil, jen bych možná u toho spodního textu zvolil "chladnější" barvu, která by korespondovala s pochmurným rázem pozadí, ale to je pouze můj laický nápad.Smile


Díky moc, pokusím se
Ragnar
V jakym photoshopu pracujes, jinak pekne
Bravura
Citace
Ence napsal:

V jakym photoshopu pracujes, jinak pekne


Teď momentálně CS4 extended
HeWhoMustNotBeNamed
Přesouvám.
Jinak asi mě ukamenuješ , ale tohle není nic.
Je tam jen přidaný text.
Najdi si nějaký obrázky ořezej je a dej je tam , klidně tam dej režim přechod aby to bylo průhledný.
Pohraj si stím..
Bravura
Citace
@ngel napsal:

Písmo se nehodí, ani barvou a ani stylem. Tedy, styl písma nepasuje k obrázku, ten styl bych použila na nějaké grafitty, nikoliv na akční hru.
Ale ano, je to hezké, jen nevěřím, že jsi se s tím hrál 3 měsíce, s prominutím. Takový obrázek se dá zmáknout během hodinky a to přeháním.


3 měsíce jsem nedělal ve Photoshopu tak se snažím nějak znovu porozumět Smile

Mimochodem, to už ořezané je, trochu jsem zesvětlil barvy a ještě dodělal trochu jiné pozadí
SKRILLEX_
Hodnota výsledku nulová, spravil si iba text. (Ak ma pamäť z wallpaperov BF 3 neklame)
A ako vidíš reakcie "publika", font dobrý nieje.
Navyše ani farby sa nehodia. Pozadie je typické BF3 (Tmavé farby, od námorníckej modrej až po sivo čiernu) a ty tam tresneš žltý text. Ale ako píšeš... Že po troch mesiacoch ako rozcvička... Mohol by si sem hodiť aj niečo z obdobia "keď si bol vo forme" aj keď ja zastávam názor že mať estetické cítenie a talent pre e-grafiku musí mať človek od Boha.

Takže rada odomňa : posťahuj si do PS pekné fonty (Google ti určite pomôže) a nezaškodila by aj trochu lepšia volba farieb textu.

Držím palce do budúcna.
Bravura
Citace
HasicSkRIllEX napsal:

Hodnota výsledku nulová, spravil si iba text. (Ak ma pamäť z wallpaperov BF 3 neklame)
A ako vidíš reakcie "publika", font dobrý nieje.
Navyše ani farby sa nehodia. Pozadie je typické BF3 (Tmavé farby, od námorníckej modrej až po sivo čiernu) a ty tam tresneš žltý text. Ale ako píšeš... Že po troch mesiacoch ako rozcvička... Mohol by si sem hodiť aj niečo z obdobia "keď si bol vo forme" aj keď ja zastávam názor že mať estetické cítenie a talent pre e-grafiku musí mať človek od Boha.

Takže rada odomňa : posťahuj si do PS pekné fonty (Google ti určite pomôže) a nezaškodila by aj trochu lepšia volba farieb textu.

Držím palce do budúcna.


Pokusím se nalézt ve svém počítači něco, co mám z té doby, uvidí se Smile
SKRILLEX_
Citace
Pokusím se nalézt ve svém počítači něco, co mám z té doby, uvidí se Smile

No som zvedavý :D
Bravura
Tak zde to mám, je to můj poslední výtvor před tím, než jsem skončil ve Photoshopu pracovat

img.tpx.cz/uploads/Virtual_Tunning_Fusion_by_marpli.jpg
denyl98
Pěkné , dobré až na tu hatmatilku tam dole Smile
smetyx
Pěkný :D
Zrušený účet
??? Je tam jen text to si ten obrázek můžu hodit do vegasu, stáhnout si nějaké písmo napíšu tam nějakej nesmysl a je to na světě...
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20