Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[M]arti[N]
MartiN
díky moc
Geroj
Štýl hudby rovnaký, ale bohužial len to...
MartiN
čo už no
Kurokuma
Na to co jsi udělal dneska jen tak nezapomenu. Jsi skvělý člověk a vážím si tě. Doufám že zvládneš všechno co před tebe život postaví a ať se máš dobře.
MartiN
To je maličkost kamo
RojcekSK
Jeden z tých najlepších týpkov čo som na sp spoznal.
MartiN
Rojcek díky.A som rád že som Ta mohol spoznat an iečo zažit.
RuliiKkO
Já jsem tě poznal kolem 2012 jak si bydlel předemnou, byli jsme sousdé a měl jsi all auta černé :D Na tebe specialně si pamatuju Smile (LS Kopeček) Taky jsem byl u tebe ve Westu díky Vasilce a Keepovi, moc se mi tam líbilo Smile Jsi luxusni hrač, moc dobrej člověk no ať se daří! Palec nahoru
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
MartiN
Díky moc. Ja som mal čierne autá? :D Nepamätám si moja farba bola fialová odjakživa :D
RuliiKkO
Myslim že černej comet tam byl, nejsem si jistej je to už hodně dávno :D Ale to místo na kopečku je 100%ntní :D
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
MartiN
To ano teda pokial myslíme to isté nad ballas kusok :D Mal som vždy savannu fialovu :D
RuliiKkO
Jo a já měl s bratrankem ty dva vedle sebe co maj garáž pod barákem směr k Ballas :D
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
MartiN
jo jo niečo sa mi marí:D
Dush3yo
Nepoznali jsme se, jelikož jsem jen ubohý Sapík.. Vizitka jednoduchá, ale přes to pěkná. Ať se daří na SP i v životě. Snad tě někdy potkám, vypadáš na super člověka.. Smile
MartiN
Dakujem,nemali sme sa kde spoznat pretože už dlhšiu dobu nehrám a objavím sa tam raz za čas.
TheRaP
si clovek co patri medzi staru elitu na SP. A taktiez si aj moc v pohode typek Boss Som rad ze tu este hraju taky ako ty Good job!
Saph1R
Že nás ten gang rozhádal, už je to doba.. Přece jen Ti chci děkuju a omlouvám se. Smile Díky za označení :D
MartiN
Díky Rap.Sap to je v pohode stav sa aj horšie
Ruda
Dodneška si pamatuju jak jsme se poznali. Tenkrát jsem tě vy**** za Thug Life. Prožili sme toho ranec, nějaký doby kdy jsme se neměli rádi, ale věřím že to už je za náma. Alespoň já tě teda pořád beru jako super týpka na SP. Jo a někdy dáme ten Drag SF. :D
MartiN
Jaj no to bolo kamo :D na tie časy ked sme bol akože pohádaný si už ani nespomínam tak je to v pohode..Nech dáme čokolvek vždy Ta porazím :D :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18