Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
RuliiCeK @ Vizitka
BeaBoyCZ8
Super administrator i hráč. Smile Škoda že jsi prodal předtím Taxi LS ale nevadí Smile*Dobrá práce*
OcoNneR
Super hráč a ještě lepší admin znám tě chvilku (poznali jsme se přez noc :D ) doufám že si spolu užijeme ještě spoustu zábavy a možná i někdy v AT :D
RockeR
Ty sexouši jeden :D
Super admin, kámoš, hráč bezproblémovej, dobře se s tebou kecá.
Hezká vizitka, ale máš tam malo smajlíků :D
Snad v tom AT vydržíš dlouho ty legendo :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
RuliiKkO
Hou hou hou :D
Díky hoši , potěšilo jazyk
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Yamatino108
No čo k tebe dodať.Smile Fajn pokec s tebou a kamarát ako sa patrí.Dúfam,že na SP zostaneš niaky ten Piatok.Snád ti víde tak ako chceš ty(ty vieš čo myslím).Drž sa bro.Smile
Kacer
Pěkná vizitoška...

Jeden z nej. Adminů na SP Smile
Vikush
Jeden z najlepších hráčov na SP bezpochyby, luxusný pokec, luxusné hranie CA/plugu no čo viac dodať :D 1000 slov by bolo málo. Nech sa darí minimálne tak dobre ako doteraz Smile
Floatin
Pohodový hráč,jeden z mojich oblúbených adminov Smile
Opti
Ruldo ruldo ruldo ,takže jsi můj nejoblíbenější atmyn,můj nejoblíbenější terč v gangu a strašně v pohodě kámoš.Někdy se sice pohádáme kvůli díčovince ale to o pár minut je vše v pohodě Pivo
johnik
:o pozor na něho :D
Jinak hezky vypracovaná vizitka Jede jede mašinka
RuliiKkO
Díky všem Pusa
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
sign0r
Dobrá vizitka, pohoda kámoš aj adminSmile)) má rád Ronalda stejně jako já, snad se ti dobře hraje s tim skinem co jsem poslalSmile byl jsi z něj nadšený.Kappa



*Dobrá práce*
MaTy
Rufíku taktéž krásná vizitkaSmile velmi oblíbený administrátor a preju at ti to dlouho vydrží Smile vizitace nemám co vytknout stejně tak jako tobě Smile přeju hodně štěstí ruli Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Rock
Největší Král na SP. Super hráč,admin Kámoš (brácha) at se ti daří věřím že brzy si stebou zase zahraju Smile
LuKi_
Ten nejlepší, nejúžasnější, nejtopovatější člověk co na této planetě existuje. Nejlepší bráška, naše CA, CS:GO, SAMP a mnoho dalšího nezapomenutelné zážitky bráško, jsem velmi rád, že Tě znám nádherná vizitka :33 Dáme si jedno nee?
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Nosferatu
Bro, co říct ? Prostě nejlepší člověk, skvělý kamarád a člověk kterému se dá věřit.
Jsem rád, že se známe, doufám že spolu také ještě něco nahrajeme Smile
A někdy si skočíme na pivo ! :D :D :D Tak ať se ti daří jak na sp, tak i v realu Smile
Kytka pro tebe
I kill people and I like it
Dush3yo
Nevím jestli jsem ti už okomentoval vizitku samirku, tak ale znova, nic se nestane :D Super hráč, snad nejlepší admin, dá se s tebou pokecat a taky se dá tě vyzvedávat na /sf když máš RPG a nikdo pro tebe nejede :D :D Jen tak dál!
Spidzer
Dobrý,pohodový administrátor. Pěkná vizitka,nemám co vytknout *gp*
Azor
Hráč docela v pohodě Smile pěkná vizitka
RuliiKkO
e// Všem dík chlapi Pivo
Upravil RuliiKkO dňa 13.01.2016 21:53
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasov
16%
Ne
8 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
7 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14